mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 22:31:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Posamezne sestavine v prehrani  |  Tema: ribje konzerve
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: ribje konzerve  (Prebrano 12137 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #15 : ponedeljek, 18.01.2010 : 22:10:10 »

Mi občasno tudi pojemo kako tuno (vedno tisto v lastnem soku, ker jo tudi zase kupujem) pa tako malo kot grem jaz u maca vsake toliko dobijo kako oslarijo recimo sardino Smiley  - iz Šp**-a ali pa iz Hof**-ja (so manj slane pa brez kože) samo pazi da jih ne vzameš z lomono Smiley
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #16 : ponedeljek, 18.01.2010 : 23:18:08 »

samo pazi da jih ne vzameš z lomono Smiley

lomone so hudič, ja...
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #17 : ponedeljek, 18.01.2010 : 23:19:17 »

Oprosti, Houdini, prosim ne se jezit - se nisem mogla zadržat. Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #18 : torek, 19.01.2010 : 09:04:20 »

 Grin     smeh je vedno (no skoraj) dobrodošel Wink



Bi morala mogoče zraven takoj povedat, da pri nas noben ne mara tiste z limono, jo pa zvlečejo ven iz sklede, da ne bo packarija noter gužve delala in je potem po celi kuhinji Smiley
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #19 : torek, 19.01.2010 : 21:16:16 »

od kod sploh ideja, da so ribje kosti za pse nevarne? Tudi jaz vedno to slišim. Ker hranim psa s surovim mesom, dobi občasno tudi surove ribe. Ampak priznam, da se bojim dat kaj druga kot sardelice, ravno zaradi kosti. Čeprav prebiram, da naj bi psi komot pojedli tudi večje ribe s kostmi vred.

Tuna iz konzerve je itak zakon, sama pa vsakodnevno psu dodam v njegovo večerno mešanico  tudi žličko hladno stiskanega olja( olivno, sezamovo...). Laneno seme dobi tudi vsakodnevno (zmleto v mlinčku).
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #20 : torek, 19.01.2010 : 21:46:06 »

Mene osebno je strah ribjih kosti (ne teh malih od sardelc ampak tistih malo večjih) ker sem se sama že skoraj zadavila enkrat z njo (no dvakrat, enkrat sem bila še otrok). In pes bi jo sicer zlahka pregriznil, ampak kaj pa če je ne? Če golta in pogoltne kost, ki se potem zatakne nekje v grlu ...
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #21 : sreda, 20.01.2010 : 09:11:57 »

Moji pa žrejo sladkovodne ribe kuhane ali pečene, morske pa surove + vse iz konzerv, pa se še nobenemu ni nič v riti ustavilo  Wink
Kao pasjih/ mačjih pa ne kupujem, ker je isti šmorn, samo, da je vsaj 3x dražje.
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Posamezne sestavine v prehrani  |  Tema: ribje konzerve
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines