mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 18:09:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Urla & Azurka
Strani: 1 ... 41 42 43 44 45 [46] 47   Dol
Natisni
Avtor Tema: Urla & Azurka  (Prebrano 138270 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #675 : sobota, 02.05.2015 : 19:28:05 »

Iiiii, čestitke za praznovanje! Cheesy
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #676 : sobota, 02.05.2015 : 20:56:55 »

Lepo je spet slisati od vas.  Smiley Vse najboljše!  Kiss
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #677 : sobota, 02.05.2015 : 21:21:39 »

Vse najboljše, Azurka! Kiss
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #678 : sobota, 02.05.2015 : 21:47:11 »

Čestitke za obletnico drink in vse najboljše za rojstni dan happy birthday tudi od nas Smiley
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #679 : nedelja, 03.05.2015 : 10:51:49 »

Ful zamujamo, samo menda ni bed-karma, če zamujaš.  sram
Vse naj-naj miška želimo tudi iz muc-kuškastega brloga.  Kiss Kiss
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #680 : ponedeljek, 23.05.2016 : 08:56:29 »

Pa je že spet leto naokrog  Wink Čeprav z ogromno zamudo - hvala vsem za čestitke  Kiss

Spet smo imeli obletnice in rojstne dneve, ravno pred kratkim smo praznovali 5 let odkar je Azurka pri nas in njen 8. rojstni dan  Cheesy

Smo imeli pa kar pestro z njo zadnje mesece. Diagnosticirali so ji namreč sladkorno. Revici smo ukinili brikete, ki so bili njena najljubša hrana, tako da je bilo kar hudo. Je kar štrajkala na začetku in posledično tudi shujšala. Nisem pa mogla verjet, kakšno spremembo je naredila že sprememba prehrane. Kar oživela je  Cheesy Tudi na zdravljenje z inzulinom se je super odzvala, tako, da smo ga pred enim tednom ukinili in zaenkrat je vse v mejah normale. Upam, da bo tako tudi ostalo  Smiley

Urla je pa ok, še vedno ji sicer nagaja naš najmlajši človeček. Smotkecu je noro všeč, ker beži pred njim in mu je to v zabavo, revica se pa že od vedno svoje sence boji.  Roll Eyes Se mi zdi, da je najbolj vesela, ko gre mali spat, da se lahko pride k meni stiskat.

Ob priliki objavim kakšno slikico naših manekenk, do takrat pa lepe pozdravčke vsem!  Kiss
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #681 : ponedeljek, 23.05.2016 : 09:12:39 »

Azurki želimo uspešno premagovanje sladkorne nadloge Angry, Urli pa čim več dobrih skrivališč Grin
 Kiss Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #682 : ponedeljek, 23.05.2016 : 09:21:32 »

Super ste tole zrihtali! Naj ostane še naprej stabilno! Kiss
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #683 : petek, 27.05.2016 : 07:34:41 »

Vse najboljše za vse obletnice, rojstne dneve, dobre izvide...  ljubezen
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #684 : sreda, 15.03.2017 : 11:02:29 »

Lep pozdrav vsem!

Mi se bolj redko javimo, tokrat sem v bistvu kar odlašala s tem, ker žal nimam dobrih novic.  Sad Tako težko mi je to napisati… oktobra se je po zapletu s sladkorno od nas poslovila naša Azurčica. Našo mazico zelo pogrešamo, še bolj težko je, ker je bilo tako nepričakovano.  Cry

Urla je izgubo kar dobro prenesla, ni videti da bi jo kaj pogrešala. Nikoli nista bili preveč dobri prijateljici, Urla je tudi zelo občutljiva in se je težko navadila na Azurko, zato smo se tudi odločili, da ne bomo vzeli druge muce. Potem pa smo zvedeli še slabo novico za Urlo.  Lips Sealed Pred zobnim posegom smo ji dali pregledati kri in se je izkazalo, da ima kronično odpoved ledvic. Nima še nobenih kliničnih znakov, ker še ni tako daleč, ampak me zelo skrbi in žalosti. Cry Cry

Do konca meseca se bomo preselili in tako sem se veselila, da bosta imeli muci končno balkon za sončenje na svežem zraku, zdaj pa vse to... Kljub vsemu poskušam ne obupavati... naredili bomo vse, da bo Urla čim dlje v redu in z nami  ljubezen

Upam, da ste ostali v redu, nič ne spremljam kaj se dogaja... Lepo se imejte in upam, da se kmalu oglasim s kakimi bolj vzpodbudnimi novicami.  Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #685 : sreda, 15.03.2017 : 11:16:18 »

Oh, čaja, pri vas pa res slabe novice... Iskreno sožalje za Azurko Kiss za Urličko pa držimo pesti, da bo kljub diagnozi živela dolgo in veselo mačje življenje na novem balkonu ljubezen
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #686 : sreda, 15.03.2017 : 11:22:51 »

Hjoj ... sožalje za Azurko! Nikoli ni pravi čas, da se poslovijo ... Cry

Hkrati pa čestitke za novo stanovanje - in to z balkonom!  Shocked  To bo pa super.

 objem
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #687 : sreda, 15.03.2017 : 12:15:30 »

Čaja, hudo mi je za Azurko  Cry

Pri Urli pa nikar obupavat! Mojemu Micku so tudi pred dobrim letom pri rutinskem pregledu krvi ugotovili pešanje ledvic. Pa sva šla na strogo ledvično dieto (Micek sicer z rahlimi protesti  Roll Eyes) in vrednosti so se zelo popravile, jih redno spremljamo. In ga nameravam še dolgo imeti ob sebi, tako kot boš ti imela Urlo, boš videla  objem
Uživajte v novem stanovanju in na sončem balkonu!  Kiss
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #688 : sreda, 15.03.2017 : 13:54:56 »

Iskreno sožalje Čaja
Držite se
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #689 : sreda, 15.03.2017 : 13:58:24 »

Iskreno sožalje za Azurko Cry, Urli pa še mnogo veselih in čim bolj zdravih mačjih dni Kiss
Logiran

Strani: 1 ... 41 42 43 44 45 [46] 47   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Urla & Azurka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines