mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 16:15:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: NUJNO - Poziv za resno takojšnjo akcijo!
Strani: 1 ... 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 ... 55   Dol
Natisni
Avtor Tema: NUJNO - Poziv za resno takojšnjo akcijo!  (Prebrano 158717 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #675 : četrtek, 04.02.2010 : 16:32:08 »

Pajk, me prosim pokličeš kadarkoli po 18.00? Bi te jaz, pa ne vem, katera od današnjih št. je tvoja.
Logiran

MajcY
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #676 : četrtek, 04.02.2010 : 18:02:50 »

psa sta prijavlena kot pogresana, so bili policaji pri mojih starsih.
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #677 : četrtek, 04.02.2010 : 18:15:19 »

psa sta prijavlena kot pogresana, so bili policaji pri mojih starsih.

Vsi že vemo, da sta prijavljena kot pogrešana, lahko pa razložiš zakaj so bili v zvezi s tem policaji pri tvojih starših.
Če ni bilo v zvezi s tem, zakaj omenjaš?
Logiran
MajcY
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #678 : četrtek, 04.02.2010 : 18:26:11 »

v zvezi s tem so bli ja. bli so pa zaradi tega, ker sem sodelovala v debati na vasem forumu glede psov, ter po veliki vecini zaradi tega, ker je nekdo bil toliko pogumen in namignil da naj bi jaz sodelovala pri tem da je nekdo pse odpeljal.

zadnjic vam bom napisala tukaj, niti sekunde nism bla v stiku s psoma niti nimam pojma kam sta bila odpeljana in kje trenutno se nahajata, ce sploh se. glede na to, da lastnik naj ne bi vedel kje sta psa in da je prijava bila na policiji da psov ni, naj sodelujejo v tem primeru tisti, kateri so imeli kakrsenkoli stik. zapis da sta psa na varnem je bil napisan zaradi tega, ker sem dobila informacijo da psa nista vec tam.

houdini: ne vem zakaj bi omenjala karkoli ce ne bi bilo v zvezi s temi psi?
Logiran
jadrankaj
rad pišem
****
Sporočil: 426


« Odgovor #679 : četrtek, 04.02.2010 : 18:27:14 »

Kot sem že gospe Bizjak pred časom povedala, ko se je zgovarjala, da se stvari pač ne da tako hitro spremeniti, bom zapisala še tu - v vasi oglobijo dva, ki kršita zakonodajo in mučita živali tako ali drugače...čez 5 MINUT !!! bo cela vas vedela, da sta bila oglobljena in da morata plačati kazen...od tega trenutka naprej bo VSAK prej dvakrat premislil, kako in na kaj bo privezal psa, ali bo mačke še naprej pobijal, ali bo živino brcal in jo pustil umirati v blatu...od te točke naprej pa se bo začela dvigovati tudi zavest, ker bodo naenkrat potuhtali "hm, če sem bil kaznovan pomeni, da nekaj ne delam ok"...nevem meni se zdi to rešitev. KAZNI KAZNI KAZNI!!! In ne kazni tistim, ki pobiramo živali in nas haklat, ker je nas pač najlaže ampak tiste, ki ignorirajo zakonodajo in se posmehujejo vsem nam ter praktično pred očmi z lopato in sekiro pobijejo žival.

Ali - v vasi je obvezno cepljenje. Ok. Si vzamejo en dopoldne in gredo po cepljenju pregledati pse ali so čipirani. Niso. Ok, kazen veterinarjem, ki jih niso še čipirali zraven. Od tistega trenutka nadalje bo vsaka klinika, vsak veterinar krepko premislil ali mu je več do ene stranke ali do tega, da ne bo več plačeval kazni...tako se pač to dela tam, kjer se ljudem z lepo besedo ne da nič dopovedati.
Logiran
NiNcHa89
novinec
*
Sporočil: 4


WWW
« Odgovor #680 : četrtek, 04.02.2010 : 20:56:33 »

V torkovem zurnalu 2.2.2010 pise da sta psa (hrta) izginila in da jih je lastnik prijavil policiji.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #681 : četrtek, 04.02.2010 : 21:11:13 »

Saj najbrz ne bos verjela, pa vendar Wink,
na http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,34829.msg639277.html#msg639277 smo 2.2. ob 8:08:57 citirali ta isti clanek, torej vemo ze od tedaj, da je lastnik prijavil policiji izginotje obeh psov.

Majcy, vsak sodeluje na svojo zeljo in po lasnih nagibih in vsak v celoti odgovarja za napisano ter v celoti prevzema tudi posledice svojih pisanj. Ti, jaz, kdorkoli.
Resnicno ne vem, kdo je namigoval na to, da si bila ti zraven, se pa se vedno tvoja sporocila berejo, kot da si v petek zvecer vse vedela, v soboto pa celo veliko o nezakonitostih. Nima veze. Tudi za to temo pravijo, da je kriva za krajo psov. Eni se ne znajo izrazat, drugi pa brat ne. Bog pomagaj.
Logiran

sessa
rad pišem
****
Sporočil: 447


« Odgovor #682 : četrtek, 04.02.2010 : 21:49:01 »

Eh MajcY  Smiley Policija je pa seveda točno vedela po tvojem nicknamu na forumu kdo si in kje si doma ter vse tvoje podatke.  Cool
Logiran
NiNcHa89
novinec
*
Sporočil: 4


WWW
« Odgovor #683 : četrtek, 04.02.2010 : 21:50:11 »

Aja se opravicujem nism nic brala za nazaj.
Logiran
MajcY
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #684 : četrtek, 04.02.2010 : 21:55:33 »

sessa poklici na policijo v kranjsko goro pa vprasaj koga so obiskal pa ti bodo povedal.
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #685 : četrtek, 04.02.2010 : 22:02:32 »

MajcY, po podatkih o sebi, ki si jih napisala sem gor, bi te našla tudi jaz. Sicer pa, ne razumem zakaj toliko razburjenja, če pride policist k tebi ali k tvojim staršem, če si še mladoletna, na razgovor, sorry.
O hrtih pa še vedno nihče ne ve nič, niti predsednica... Roll Eyes ?
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #686 : četrtek, 04.02.2010 : 22:05:25 »

No, vsaj križem rok ne sedijo policisti, ane? Koga vse so še obiskali res ne vem in kakšen uspeh bodo imeli, so se pa zmigali in obiskali vsaj tistega, ki je glasno nekaj izjavljal. Me pa zanima, ali so obiskali tudi Nino (zdaj ne vem več katero, tisto pač, ki je izjavila, da so hrti na varnem).
Logiran
MajcY
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #687 : četrtek, 04.02.2010 : 22:20:41 »

moksa...hvala...kmalu bom 30 ampak...ce sm zate mladoletna..res hvala Smiley)
Logiran
sansa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 219


WWW
« Odgovor #688 : četrtek, 04.02.2010 : 23:12:36 »

Kot sem že gospe Bizjak pred časom povedala, ko se je zgovarjala, da se stvari pač ne da tako hitro spremeniti, bom zapisala še tu - v vasi oglobijo dva, ki kršita zakonodajo in mučita živali tako ali drugače...čez 5 MINUT !!! bo cela vas vedela, da sta bila oglobljena in da morata plačati kazen...od tega trenutka naprej bo VSAK prej dvakrat premislil, kako in na kaj bo privezal psa, ali bo mačke še naprej pobijal, ali bo živino brcal in jo pustil umirati v blatu...od te točke naprej pa se bo začela dvigovati tudi zavest, ker bodo naenkrat potuhtali "hm, če sem bil kaznovan pomeni, da nekaj ne delam ok"...nevem meni se zdi to rešitev. KAZNI KAZNI KAZNI!!! In ne kazni tistim, ki pobiramo živali in nas haklat, ker je nas pač najlaže ampak tiste, ki ignorirajo zakonodajo in se posmehujejo vsem nam ter praktično pred očmi z lopato in sekiro pobijejo žival.

Ali - v vasi je obvezno cepljenje. Ok. Si vzamejo en dopoldne in gredo po cepljenju pregledati pse ali so čipirani. Niso. Ok, kazen veterinarjem, ki jih niso še čipirali zraven. Od tistega trenutka nadalje bo vsaka klinika, vsak veterinar krepko premislil ali mu je več do ene stranke ali do tega, da ne bo več plačeval kazni...tako se pač to dela tam, kjer se ljudem z lepo besedo ne da nič dopovedati.

Se popolnoma strinjam!
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #689 : petek, 05.02.2010 : 23:17:53 »

A bo tule kdo odgovarjal za nazaj? Ker kljub temu, da sta hrta očitno izpuhtela, se dejstvo, da je VURS naredil NIČ (0, nič) in ni upošteval znanstvenih dognanj o tem, da hrti ne morejo bivati na minusu, ne spremeni. Pa a bo klub morda blagovolil narediti karkoli za to, da taisti VURS ne bo več omenjal njihovega (ali njihovega Capt.  Roll Eyes) slavnega "poročila" o lepotah bivanja hrtov na minusu? A, karkoli vsaj? Morda poskus dopisa na VURS, v katerem bi opisali, da so se pravzaprav zmotili in so sedaj ugotovili, da v bistvu niso pristojni za podajanje kakršnihkoli mnenj?

A je slučajno že kdo dobil odgovor, ali VURS priznava razliko med čivavo in šarplanincem? Ali pa med bernardincem in kitajskim golim psom, če jim že čivava in šaro nista všeč?
Logiran

Strani: 1 ... 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 ... 55   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: NUJNO - Poziv za resno takojšnjo akcijo!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines