mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.04.2024 : 20:00:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: NUJNO - Poziv za resno takojšnjo akcijo!
Strani: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 ... 55   Dol
Natisni
Avtor Tema: NUJNO - Poziv za resno takojšnjo akcijo!  (Prebrano 159741 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #705 : ponedeljek, 08.02.2010 : 14:20:50 »

Hehehe... sej vem. Sem vedela že prej, preden sem prvič vprašala. Ampak ej... dva hrta v Kranjski Gori na minusu ob obilni podpori v obliki Capt. mnenja, on se pa s Capt. podpisuje in kot kaže, je to vse, kar je pomembno... za crknit.

Ja, bruh v vsakem primeru  bruham

Se bom ob prvi priliki, ko bomo v pasji šoli kakšne papirje oddajali, podpisala s prof. um. zgod, ang.  Roll Eyes
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #706 : ponedeljek, 08.02.2010 : 14:26:35 »

Mimogrede - je njemu kdo povedal, da taisti VURS maha okrog z njihovim mnenjem, ki ga bojda niso podali oziroma za katerega niso pristojni, kot z dokumentom strokovnjakov na področju hrtov, ki ugotavljajo primerne pogoje?

Tako kot VURS ne ve, kaj piše v zakonu, tudi ta klub očitno ne ve, kaj se dogaja okrog njih  Roll Eyes
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #707 : ponedeljek, 08.02.2010 : 14:26:46 »

Kalsang, ne pozabi povdariti (tudi pisno) vseh svojih kinoloskih usposobljenosti, znanj, strokovnosti in pristojnosti.
Tiste kratice pred imenom so namrec v kinologiji vizuelno izjemno pomemben dodatek, sicer pa samo puhanje v prazno (po mnenju kinologov, ne po mojem mnenju). Vazna je kinoloska strokovnost. Smiley
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #708 : ponedeljek, 08.02.2010 : 14:27:45 »

Zala_, tolk velik pa ne od njega in njih zahtevat. To jemljejo sele v nadaljevanju solanja in ne ze kar v prvem razredu.
Logiran

Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #709 : ponedeljek, 08.02.2010 : 14:33:19 »

Kako? A pol prvčki črvčki podajajo mnenja, za katera trdijo, da niso pristojni in s katerimi VURS, ki je pristojen opleta zato, da oni, ki so pristojni, niso nič krivi, ker strokovna mnenja podajajo tisti, ki za to niso pristojni  Roll Eyes Roll Eyes?
Logiran

Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #710 : ponedeljek, 08.02.2010 : 14:35:58 »

moksa, a bi mu poslala http://24ur.com/novice/slovenija/umirata-na-obroke.html?ar= in http://www.dobrojutro.net/novice/kronika/120844 in ven njegove citate in mnenja o tej zadevi in ga opozorila, da se VURS očitno brez njegove vednosti slicuje na njegova mnenja, za katera niso usposobljeni in pristojni za podajat jih?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #711 : ponedeljek, 08.02.2010 : 14:36:27 »

Hm ..., Smetka, sprasujes mene? Kot strokovno pristojno? Huh ... Moja mnenja so draga. Cool
Poklici cez kaksen mesec, da te dam na cakalno listo. Enkrat leta 2013 lahko pricakujes, da te obvestim, kdaj prides na vrsto. Do takrat nasparaj dnar. Strokovnost zagotovljena.
 Cheesy
Logiran

Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #712 : ponedeljek, 08.02.2010 : 14:38:20 »

Kalsang, ne pozabi povdariti (tudi pisno) vseh svojih kinoloskih usposobljenosti, znanj, strokovnosti in pristojnosti.
Tiste kratice pred imenom so namrec v kinologiji vizuelno izjemno pomemben dodatek, sicer pa samo puhanje v prazno (po mnenju kinologov, ne po mojem mnenju). Vazna je kinoloska strokovnost. Smiley

V bistvu, če sem čisto odkrita, sem na tem, da oddam prijavo na VURS zaradi napada na mojo psico in jo nameravam "podkrepiti" z vsemi živimi kraticami, licencami, strokovnimi pristojnostmi in kaj vem še vsem, ker me lastniki napadalnega psa ne j*bejo pet posto in se mi po njihovem blede, ko trdim, da je njihov pes mojo psico držal za vrat in jo stresal. Pa mojim veterinarjem se tudi blede, ker jo zdravijo zaradi poškodb, ki nastanejo zaradi držanja za vrat in stresanja.

Pi*da, v kakšnem svetu živimo, da sem prišla do točke, ko bom morala svoje "kompetence" nizat, da bo en nevzgojen pes enih neodgovornih slovencljnov na povodcu in z nagobčnikom?

Se opravičujem za off topic, sem se morala skašljat... Upam, da mi boste oprostili kitenje z nazivi v mojem primeru, Capt. je pa lahko sram.
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #713 : ponedeljek, 08.02.2010 : 16:07:12 »

Kalsang, ze imas mail. Wink
Logiran

moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #714 : ponedeljek, 08.02.2010 : 17:47:15 »

Zala_, pred tem se zelo nagibam k temu, da bi ga preusmerila na neko gospo, ki je zatrjevala, da sta hrta pri lastniku. Zaradi njegovega zadnjega stavka v mailu, ki mi ga je poslal - pa naj se potem strokovnjak za hrte brez pritojnosti in brez mnenja in gospa pogovorita. Če se seveda še nista  Roll Eyes
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #715 : torek, 09.02.2010 : 13:04:48 »

Ampak o mnenju drugih iz kluba pa še vedno nič? A sploh je še kdo v klubu. Na spletni strani nimajo statuta, a ga kdo ima in mi ga lahko posreduje? Me zanima, kako funkcionirajo. Glede na prebrano so šolski primer tega, kar noben klub niti v sanjah ne bi smel biti.
Logiran

Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #716 : torek, 09.02.2010 : 13:11:00 »

Tole je seznam odborov in njihovih članov: *****
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #717 : torek, 09.02.2010 : 13:47:27 »

Je bilo bolj retorično vprašanje, glede na to, da se iz dopisov zdi, da je le en sam samcat v klubu. Za ostale bi torej lahko sklepala, da imajo enako mnenje kot Capt. ( Roll Eyes), razen če jim v statutu piše, da ne smejo niti pisnit v tem klubu.
Logiran

Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #718 : torek, 09.02.2010 : 17:11:19 »

Sej se da imena teh članov odborov pogooglat, najt kontakte pa direkt vprašat. Sej ne vem kaj je slabše - da so v klubu in jim dol visi ali da so samo papirnati člani in se Capt. v imenu kao celega kluba ven meče.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #719 : torek, 09.02.2010 : 17:41:58 »

Zala_, probaj, ali pa vprasaj Drustvo Hrtji svet, koliko imajo odzivov. Kolikor vem, so prosili za mnenja tudi vzreditelje.
Logiran

Strani: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 ... 55   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: NUJNO - Poziv za resno takojšnjo akcijo!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines