mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 12:06:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: NUJNO - Poziv za resno takojšnjo akcijo!
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 55   Dol
Natisni
Avtor Tema: NUJNO - Poziv za resno takojšnjo akcijo!  (Prebrano 158572 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
muckamiska
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 80


« Odgovor #270 : petek, 29.01.2010 : 10:41:18 »

Mimogrede... ful medijsko znanih oseb je obveščenih o dogajanju... čakam na odgovore oz pisma podpore...
Logiran
sessa
rad pišem
****
Sporočil: 447


« Odgovor #271 : petek, 29.01.2010 : 10:44:16 »

Kako na varnem? Ali nista psa potrebna nujne zdravstvene oskrbe? Bogve kaki stres sta šele zdajle doživela...meni to vse skupaj ni prav nič všeč. Sploh ko se ljudje vidijo, da se cela organizacija bori za ta dva že več let, zdajle bo pa nekaj posameznikov igralo heroje ali kaj?
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #272 : petek, 29.01.2010 : 10:49:04 »

Res bi bilo fino, če gre lahko nekdo pogledat v KG če sta psa še tam, jaz sem se tudi dogovarhala z nekaj ljudmi za prispevek na oddaji Svet na kanalu A, pa kontaktiranih je bilo nekaj znanih medijskih oseb in zdaj sploh ne vem, kaj naj odgovorim, ko me sprašujejo za naprej ...
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #273 : petek, 29.01.2010 : 10:50:49 »

A se sploh ve kdo jih je odpeljal ( če jih sploh je)? Kaj pa če jih je skrbnik umaknil...? Skril svojo sramoto  Lips Sealed
Logiran
roni
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 80


WWW
« Odgovor #274 : petek, 29.01.2010 : 10:52:00 »

kot sem že enkrat napisala;

če se letaki na vse zgoraj napisano ŠE  potrebujejo naj se mi sproči na PM da jih natiskam (v dokončni obliki)

bi bilo pa dobro če bi kdo (če je kdo ki karkoli ve o celotni zgodbi) kje sta psa,...itd povedal.....
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #275 : petek, 29.01.2010 : 10:52:59 »

Jaz imam natisnjenih trenutno 500 letakov in sem se zmenila za predajo.
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #276 : petek, 29.01.2010 : 10:56:07 »

mene ne rabte nc obtozvat al krkol...ker ne vem nic drugega razn to da psov ni vec tam
kdo je to naredu zakaj je to naredu kako je blo to narejeno pa nimam pojma

Majcy, kako pa veš da sta psa na varnem? Če res nič ne veš in sploh pojma nimaš, kako potem veš da sta na varnem, kar si namreč trdila še včeraj zvečer trdila.


Dejte, nehite se hecat. Kje sta psa? Tukaj se ogromno ljudi trudi nekaj narediti za te dva hrta pa tudi za vse ostale pse, ki bi se znašli v takih razmerah, zdaj se bo pa našel en debil, ki bo po dveh letih!!!!vzel zakon v svoje roke in špilal policaja ali kaj?
Logiran
nikatd
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #277 : petek, 29.01.2010 : 11:01:02 »

Pravkar sem govorila s prijateljico, ki dela na A Kanalu za oddajo Svet.

Pravi, da danes ne more narediti prispevka, ker že ima drugo zadolžitev. Bi se pa želela te problematike kar v ponedeljek lotiti.

Vendar pa za kvaliteten prispevek, ki bo potem šel v objavo potrebuje podatke lastnika psov, ki pa jih jaz žal ne poznam. Rada bi šla do njega, da ga vpraša par stvari, šla bo še na VURS, pa do veterinarja Jožeta Vidica po posneto izjavo. Še vedno pa potrebuje ime lastnika..

Prosim, da mi čimveč podatkov, posnetkov, česarkoli posredujete na mejl:

******

Da ji posredujem naprej, da pride stvar v javnost, da čimveč ljudi to vidi.


Me pa izredno žalosti, da kljub očitnem mučenju ne naredijo ničesar. Ali ima kdo podatke kaj je s kužkoma?

Hvala in lp!
Nika
Logiran
nikatd
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #278 : petek, 29.01.2010 : 11:02:42 »

Dodajam- sprejemam kakršnekoli predloge za prispevek in ideje, komentarje, kritike.. karkoli.. lp
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #279 : petek, 29.01.2010 : 11:07:10 »

Ne razumem, zakaj potem ta "tvoj" inšpektor, če obsoja tako ravnanje ne prijavi Bernika oz tistega, ki odobrava vse skupaj oz govori, da sta psa zdrava in živita v tako krasnih razmerah? Vem, da bi pljuval v isto skledo samo.... ne šteje tu strokovnost, profesionalnost oz mu ni, da bi zadostil sama etična načela?

Ne razumem  Huh Huh. Ti obsojaš ravnanje inšpektorja? Si ga prijavila in zakaj ne?

Uradni veterinarji, kot piše v njihovih dopisih in kot so večkrat razložili, delujejo samostojno.
Logiran

MajcY
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #280 : petek, 29.01.2010 : 11:27:26 »

glede na to, da sem drugace iz teh krajev, me domacini obvestijo o marsicem...tako da so me obvestili tudi da psov ni vec. kaj vec pa tud sama ne vem ker ne zivim vec tam.
vec vam pa ne vem povedat saj nimam nobenih informacij vec..
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #281 : petek, 29.01.2010 : 11:29:07 »

Lej zdaj se pa že odloči al veš samo to, a veš da sta na varnem. To je velika razlika.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #282 : petek, 29.01.2010 : 11:30:18 »

MajcY, med "psov ni več" in "psa sta na varnem" je precejšnja razlika. Če že nočeš tukaj napisat kaj več, vsaj izkoristi kakšen od v temi objavljenih mailov za dodatno pojasnilo. Namreč zaradi tvojega obvestila, ki zaenkrat ni argumentirano, cela stvari visi v luftu. Daj naredi to, prosim.
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #283 : petek, 29.01.2010 : 11:31:23 »

A je že kdo šel gor pogledat sploh?
Logiran

Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #284 : petek, 29.01.2010 : 11:34:41 »

Pravkar sem govorila s prijateljico, ki dela na A Kanalu za oddajo Svet.

Pravi, da danes ne more narediti prispevka, ker že ima drugo zadolžitev. Bi se pa želela te problematike kar v ponedeljek lotiti.

Vendar pa za kvaliteten prispevek, ki bo potem šel v objavo potrebuje podatke lastnika psov, ki pa jih jaz žal ne poznam. Rada bi šla do njega, da ga vpraša par stvari, šla bo še na VURS, pa do veterinarja Jožeta Vidica po posneto izjavo. Še vedno pa potrebuje ime lastnika..

Prosim, da mi čimveč podatkov, posnetkov, česarkoli posredujete na mejl:

******

Da ji posredujem naprej, da pride stvar v javnost, da čimveč ljudi to vidi.


Me pa izredno žalosti, da kljub očitnem mučenju ne naredijo ničesar. Ali ima kdo podatke kaj je s kužkoma?

Hvala in lp!
Nika



Nika, ravno o tebi sem govorila Wink

Res bi bilo fino, če gre lahko nekdo pogledat v KG če sta psa še tam, jaz sem se tudi dogovarhala z nekaj ljudmi za prispevek na oddaji Svet na kanalu A, pa kontaktiranih je bilo nekaj znanih medijskih oseb in zdaj sploh ne vem, kaj naj odgovorim, ko me sprašujejo za naprej ...
Logiran
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 55   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: NUJNO - Poziv za resno takojšnjo akcijo!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines