mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 10:57:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: NUJNO - Poziv za resno takojšnjo akcijo!
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 55   Dol
Natisni
Avtor Tema: NUJNO - Poziv za resno takojšnjo akcijo!  (Prebrano 159881 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #285 : petek, 29.01.2010 : 11:36:55 »

Dodajam- sprejemam kakršnekoli predloge za prispevek in ideje, komentarje, kritike.. karkoli.. lp
Tole je blo lani v Tedniku: http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,25057.msg496396.html#msg496396

Logiran
nikatd
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #286 : petek, 29.01.2010 : 11:39:55 »

ja sem videla Mel ;-)
upam, da se čim prej izve kje sta psa, da vidimo če kaj bo potem s prispevkom!

Ali je šel kdo pogledat no? Kdo, ki je blizu naj gre prosim, če nihče še ni šel..
Logiran
MajcY
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #287 : petek, 29.01.2010 : 11:40:47 »

tako kot sem vam povedala

vceraj sem dobila informacijo: psov ni vec tam, baje so bili odpeljani na varno

to je vse kar vam lahko recem... se pa opravicujem ker nism prebirala foruma celega in nism videla vase akcije, saj v tem primeru ne bi rekla nic, ker sama nism vidla da psov ni vec tam in ali so bili odpeljani na varno ali ne.

zal ampak res zal nimam cisto nic vec informacij kot to kar sem vam zdej napisala
Logiran
muckamiska
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 80


« Odgovor #288 : petek, 29.01.2010 : 11:42:18 »

Ne razumem  Huh Huh. Ti obsojaš ravnanje inšpektorja? Si ga prijavila in zakaj ne?

Uradni veterinarji, kot piše v njihovih dopisih in kot so večkrat razložili, delujejo samostojno.

Da ne bo pomote-se ne kregam z vami tu, iščem samo najmanjšo malenkost, ki bi lahko pripeljala do česa. Predvsem do dobrega izida za psa. Nič drugega. Obsojam pa VURS in vso malodušje, ki ga kažejo s svojim obnašanjem. Namesto da bi se jim šlo za dobrobit živali, se spotikajo ob zakonske pomankljivosti in ostalo sranje. Mene oprosti ne prepriča noben živ bog, da sta psa na posnetkih, ki je objavljen na youtube zdrava. Pa ne rabim biti veterinar za to.
Vam punce, ki se pa maksimalno ukvarjate s tem in dajete vse od sebe pa samo kapo dol dajem. OK?
Logiran
Ewa
rad pišem
****
Sporočil: 462


WWW
« Odgovor #289 : petek, 29.01.2010 : 11:44:06 »

Kaj pa če recimo vprašaš tistega, ki ti je to sporočil? Da se ve, kaj se dela naprej?
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #290 : petek, 29.01.2010 : 11:45:30 »

tako kot sem vam povedala

vceraj sem dobila informacijo: psov ni vec tam, baje so bili odpeljani na varno

to je vse kar vam lahko recem... se pa opravicujem ker nism prebirala foruma celega in nism videla vase akcije, saj v tem primeru ne bi rekla nic, ker sama nism vidla da psov ni vec tam in ali so bili odpeljani na varno ali ne.

zal ampak res zal nimam cisto nic vec informacij kot to kar sem vam zdej napisala


Še dobro, da ti domačini niso povedali, da je zemlja kvadratna, bi lahko kdo od nas dol treščil. Oprosti, ampak drugič raje preveri info. Izginotje (morebitno) psov ni enako temu, da sta na varnem!!!
Logiran
MajcY
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #291 : petek, 29.01.2010 : 11:52:39 »

se bom zadrzala nadaljnih komentarjev. mi je zal da sem vam omenila in naredila zbrko. odreagirejte tko kot ste hoteli. boste najvec informacij dobili in bodo zagotovo prave!
LP
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #292 : petek, 29.01.2010 : 11:52:57 »

Se vedno nimam prav nobenega podatka, kje sta hrta - ali sta na lokaciji ali ne, torej s te strani nic novega. Zal ne morem z nikakrsnim podatkom pomagati tistim, ki se odpravljajo v Kranjsko Goro.

Sicer pa, ce sta slucajno bila nezakonito odpeljana, smo stopili za 10 let nazaj v temo in tja so pahnjeni tudi prav vsi psi, ki se ta trenutek se upirajo mrazu in nemogocim razmeram, v katerih zivijo. Od 2-mesecnih mladicev na ketnah, do ostarelcev na mrazu.
Vsa prizadevanja zadnjih 10 let so v tem primeru sla v nic.

Tudi jaz pricakujem od novinarjev, da vprasajo odgovorne, kaj bi bilo, ce bi bila tam dva kitajska gola psa, ali dve civavi, ali ... Oboje je "pes".
Ali menijo, da smo vsi ubrisani, in bi zganjali vik in krik zaradi mraza, ce bi bila tam dva sarplaninca in da bi se sli akcije, ce ne bi pisalo v ZZZiv glede pasem to, kar pise? Torej, srcno upam, da se odgovori na ta vprasanja nekega dne pojavijo v javnosti.

Tudi sama bom naredila vse, da javnost pridobi razlago (ampak tocno) ucinka besede "pasme" v ZZZiv. Ker tole je res ze burleska in ne resno in strokovno delo tistih, ki bi morali do potankosti poznati predpise in vse povezave med njimi, ki so podlaga za njihovo delo.

O stroskih, ki jih v clanku omenja direktorica VURSa, je pa ze veliko napisanega in res se sprasujem, ali ne ve, kako so kreirane njihove place in kaj so njihove delovne naloge. Tudi glede tega bi jo lahko kaksen novinar vprasal podrobnosti. Morda bi kaksen novinar vprasal ministrico za javno upravo in predsednika vlade, kaj menita o tem, kar govorijo o delu in poslanstvu vlade njihovi zaposleni. V pravi firmi bi zdajle ze imela spakirane pisarniske rozce.

Se vprasanje vzrediteljem in clanom Kluba za hrte: Se strinjate z mnenjem, ki ga je v vasem imenu dal za "uradno kartoteko tega primera" vas predsednik? Imate tudi sami zdaj vase hrte zunaj? Bi se strinjali in jih dali ven vsaj za 2 tedna?
Oprostite, vendar bi mene bilo ta trenutek sram, da sem clan taksnega kluba.

Majcy, a si ti stara 10 let, da se delas taksnega tepca? Odgovornost za svoje javne izjave bos najbrz morala prevzeti, ce se se spomnis, kdo ti je sporocil, da sta psa na varnem, ali ce se ne spomnis vec.
Logiran

sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #293 : petek, 29.01.2010 : 12:03:45 »

mi je zal da sem vam omenila in naredila zbrko.

zbrko si naredila, ker govoriš v vsakem postu nekaj drugega. tudi jaz upam, da te bodo pristojni povprašali, ker očitno poznaš ljudi, ki nekaj vejo.

Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #294 : petek, 29.01.2010 : 12:06:14 »

Jaz se resno bojim, da sta morda psa "na varnem" po sistemu "dajmo ju izginit", rečemo, da sta nezakonito odpeljana in potem si vsi umijejo roke...
Torej, kaj zdaj?
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #295 : petek, 29.01.2010 : 12:09:58 »

A je že kdo šel gor pogledat sploh?
Res bi bilo fajn najprej vedeti, ali sta psa tam ali ne

Medve z Polo sva mislili danes okoli 14. ure gor. Če bo šla ta punca prej naj javi.
Če ne bo nikomur z gorenjskega konca uspelo, grem lahko jaz po službi.
Logiran
MajcY
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #296 : petek, 29.01.2010 : 12:16:23 »

zdej se bos pa ti jana ukvarjala z mano in mojimi odgovornostmi glede pisanja na forumu?
usmer to energijo v projekt ki ste si ga zadal in ga speljite do konca.

JAVNO NAPISEM: DA NE VEM KDO JE CE SPLOH KDO JE ODPELJAL PSA, DA SEM SE PRENAGLILA S POSTOM NA VASEM FORUMU DA STA PSA NA VARNEM IN ODPELJANA, SAJ ME NI BILO POLEG KO NAJ BI BILO TO STORJENO IN 100% POTRJENIH INFORMACIJ NIMAM. ČE PSOV RES NI VEČ TAM, PA NIMAM NITI NAJMANJŠE INFORMACIJE, KJE BI LAHKO BILI IN KAJ SE Z NJIMI ZDEJ DOGAJA

tako in tako boste prisli s tako akcijo ki ste si jo zadali zadevi do dna. in lahko samo recem srecno, saj dvomim da boste dosegli kaj v tej smeri, da ta lastnik teh psov ne bo imel več moznosti imeti pse.
100% pa lahko potrdim, da sem videla njegove prejsne pse in tudi ta dva, in niti enega psa nism vidla v normalnih okoliscinah primernih za bivanje.

Vse kar bi napisala je to, da mojih trditev ne jemlete kot 100% preverjene, saj zal niso. in zal mi je da je prislo do teh zapletov. In nocem bit do nobenega nesramna in mislim da tud vi nimate pravice me obsojat zaradi posta.

lahko pa poklicem v dolino, da gre nekdo preverit al sta psa se tam al ne. toliko sem vam lahko najvec v pomoc.

in se enkrat...se opravicujem zaradi mojega prenaglega zapisa na forum, da so psi na varnem.
ce vam to kaj pomeni
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #297 : petek, 29.01.2010 : 12:20:29 »

Ok, prav hecno.

Pozivam osebo, ki pise na http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/profile.php?id=832098845&ref=nf (ne vem, ali boste videli, ali je dostopno samo tistim, ki smo "frendi" Roll Eyes) sledece:

izjava: Hrta je lastnik umaknil v notraje pesjake, kjer bo mirno počakal, da se stvar poleže. Naslednje leto pa se vse lahko začne znova, kot lani...
vprasanje: **** [izbrisano ime; op. jana] ali je to preverjeno res ali samo tvoje mnenje?
izjava: Tako je rekel, grem jutri preveri v KG.


da po taksni ali drugacni poti potrdi ali ovrze tole pisanje, oz. glede na mnozico ljudi, ki cakamo, pove informacije, ki jih ocitno ima.

lahko pa poklicem v dolino, da gre nekdo preverit al sta psa se tam al ne. toliko sem vam lahko najvec v pomoc.

Drugega ne bom komentirala, ker vsa tvoja sporocila dovolj govorijo sama zase. Sprasujem pa, zakaj ze ni kdo sel? Ustavila si dogajanje velikega stevila ljudi in zdaj te ne bi smeli vprasati, kaj je za tvojimi izjavami? Jao ... Ocitno si pljunek od tam, ostali smo raztreseni po vsej Sloveniji, cakamo informacijo, ali so psi na lokaciji in ti sprasujes po vsem svojem pisanju, ce naj posljes koga tja? Res za z glavo butat ob steno.
Logiran

roni
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 80


WWW
« Odgovor #298 : petek, 29.01.2010 : 12:21:40 »

Jana, podpis!
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #299 : petek, 29.01.2010 : 12:24:40 »

Jana, tale oseba, ki je pisala na moj profil (torej Nina), ni enaka oseba, kot je Majcy. Nina je vsa leta do zdaj skušala rešiti zadevo in sklepa, da se je zgodilo enako, kot se je lani, ko sta šla psa pozimi v notranje pesjake. Sem govorila z Nino, zato to pišem. In da ne bomo zdaj vse skupaj pomešali.
Logiran
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 55   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: NUJNO - Poziv za resno takojšnjo akcijo!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines