mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 22:31:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: NUJNO - Poziv za resno takojšnjo akcijo!
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 55   Dol
Natisni
Avtor Tema: NUJNO - Poziv za resno takojšnjo akcijo!  (Prebrano 160333 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #315 : petek, 29.01.2010 : 12:47:52 »

Lepo prosim, da res nekdo potrdi ali ovrze informacijo, da psov ni vec tam.
Nina s FB? Prosim.
Ali kdo, ki je iz Kranjske Gore. Prosim.
Logiran

Ewa
rad pišem
****
Sporočil: 462


WWW
« Odgovor #316 : petek, 29.01.2010 : 12:50:23 »

Mogoče je Linchiachi še v Kranjski Gori in bi lahko šli pogledat?
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #317 : petek, 29.01.2010 : 12:52:14 »

Glede na to, da ste punce namazane z vsemi žavbami, ste naučene vse pravilnike in zakone; bi mi lahko ena povedala, ali bi bila lahko kaj nezakonitega oz. neželjenega oz. smatranega kot nadlegovanje oz. vmešavanje v zasebni prostor tale varianta:
Odpreš TIS na računalniku in v polje "Ulica" vpišeš Čičare. TIS2007 najde 96 zadetkov.
Ali je možno klicanje oseb po abecedi, se predstavit in takoj začeti z vprašanjem - Ali ste seznanjeni s problematiko dveh hrtov v vašem kraju?
V primeru pritrdilnega odgovora vprašaš, če je pripravljen ponuditi pomoč in se sprehoditi do omenjenih psov ter podati informacijo o stanju pesjaka-poln-prazen?
v primeru negativnega odgovora se opravičiš ker motiš in mu/ji zaželiš lep dan.

A je to kakšno smetenje zasebnosti ali ni? Je samo predlog, kako bi mogoče lahko čimprej izvedeli, ali sta psa še tam, ali ne...?
Ni smetenje zasebnosti, telefonske številke so javno objavljene.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #318 : petek, 29.01.2010 : 12:52:57 »

Pravzaprav se niti ni treba  pičit ravno in edino v PASMO, če je to za strokovnjake prehud problem. Obstaja tudi besedica STAROST, ki je lažje razumljiva. Če sta psa tako stara, da zaradi starosti ne moreta več ne normalno stati, ne hoditi, potem sodita v ogrevan prostor. Če se psa ne treseta od mraza, na katerega sta kao prilagojena, se treseta od starosti ali bolezni - potem sodita v ogrevan prostor. Tako govori zdrava kmečka pamet, na katero se sklicuje stroka. In kdo bo odgovarjal za zapravljanje mojega davkoplačevalskega denarja, če inšpektor tega ni zmogel ugotoviti v 20 obiskih?

Najlepše pri vsem skupaj pa je, da lastnik ni en revež, ki si primerne oskrbe za ostarele šampione ne more privoščiti (o ja, takim se pa pse odvzame po hitrem postopku). Ne. Gospod IMA notranje pesjake. Psa pa zmrzujeta.

Pa rada bi videla njegove notranje pesjake. Da niso to samo na kup naloženi boksi.
Logiran
MajcY
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #319 : petek, 29.01.2010 : 12:54:13 »

Jana:
razumem vse kaj mislis povedati, in kot sem napisala, informacija ali sta na varnem ali ne ni preverjena iz moje strani, zato je tudi ne bi smela tu posredovati.
naredila sem zbrko s postom, verjetno sem bila tolko vesela ko sem slisala da psov ni bilo vec tam in da so v upanju na varnem.
sama sem napisala da so na varnem, in ne bom vec ponavljala, naredila sem napako ker sem poslusala ljudi ki z ocesom pokukajo proti pesjaku.
za vso zbrko ki sem jo naredila s postom mi je resnicno zal. in ce sem komu skodvala s to izjavo da psov ni vec tam in da sta na varnem, in mu povzrocila nemalo stroskov, naj se obrne na moj email ki je napisan v tej temi in me kontaktira. povrnem stroske.
glede vase akcije pa kot sem rekla, izpeljite jo do konca. tako ali drugace se mora kranjskogorsko mucenje koncati enkrat za vselej...

zdaj se pa umikam od teme, saj vam samo skodujem in nic ne pomagam.

LP
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #320 : petek, 29.01.2010 : 12:56:17 »

Glede na to, da ste punce namazane z vsemi žavbami, ste naučene vse pravilnike in zakone; bi mi lahko ena povedala, ali bi bila lahko kaj nezakonitega oz. neželjenega oz. smatranega kot nadlegovanje oz. vmešavanje v zasebni prostor tale varianta:
Odpreš TIS na računalniku in v polje "Ulica" vpišeš Čičare. TIS2007 najde 96 zadetkov.
Ali je možno klicanje oseb po abecedi, se predstavit in takoj začeti z vprašanjem - Ali ste seznanjeni s problematiko dveh hrtov v vašem kraju?
V primeru pritrdilnega odgovora vprašaš, če je pripravljen ponuditi pomoč in se sprehoditi do omenjenih psov ter podati informacijo o stanju pesjaka-poln-prazen?
v primeru negativnega odgovora se opravičiš ker motiš in mu/ji zaželiš lep dan.

A je to kakšno smetenje zasebnosti ali ni? Je samo predlog, kako bi mogoče lahko čimprej izvedeli, ali sta psa še tam, ali ne...?

mislim, da to delajo vse možne zavarovalnice, firme, ki raziskujejo javno mnenje itd. torej če si prijazen, po mojem ne bo panike.

se mi pa zdi, zgolj moje mnenje, da bi to bolj kot ne bilo stran metanje časa in energije. in impulzov.
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #321 : petek, 29.01.2010 : 12:57:25 »

Jst še kar vztrajam  Azn, ker me res zanima, ali VURS priznava razliko med psom šarplanincem ali psom čivavo.
Logiran

sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #322 : petek, 29.01.2010 : 12:58:24 »

zdaj se pa umikam od teme, saj vam samo skodujem in nic ne pomagam.


saj lahko začneš pomagat, ni prepozno. pojdi tja s kakšno dišečo hrano pa pol ure prijazenčkano govori, kot da hočeš privabiti psa.. pa sporoči, če sta ali ju ni.
Logiran
MajcY
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #323 : petek, 29.01.2010 : 13:05:21 »

evo ifnormacija od mojega očeta ki je bil leta policaj v kranjski gori:
 04 588 700 je številka policije kranjska gora
lahko kontaktirate in se dogovorite za spremstvo za tja ker drugače ne morajo ukrepati razen s pisno prijavo

človek ki naj bi imel te pse, je bivši krznar in ima že dolga leta pse, takšne in drugačne
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #324 : petek, 29.01.2010 : 13:08:05 »

evo ifnormacija od mojega očeta ki je bil leta policaj v kranjski gori:
 04 588 700 je številka policije kranjska gora
lahko kontaktirate in se dogovorite za spremstvo za tja ker drugače ne morajo ukrepati razen s pisno prijavo

človek ki naj bi imel te pse, je bivši krznar in ima že dolga leta pse, takšne in drugačne

waw
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #325 : petek, 29.01.2010 : 13:08:15 »

Smetka Vurs mislim, da loči niti med polarnim medvedom in martinčkom...
Logiran
MajcY
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #326 : petek, 29.01.2010 : 13:08:19 »

sarabenji: z veseljem bi sla danes tja, vendar sem v ljubljani, je pa tud moj oče v akciji da poizve kako in kaj in če bo kaj novega javim, verjetno jani na email ker vas ne bi rada zavajala z nepreverjenimi informacijami.

Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #327 : petek, 29.01.2010 : 13:11:01 »

majcy, jani na mejl bo prava pot, vsekakor.   Wink  LP
Logiran
MajcY
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #328 : petek, 29.01.2010 : 13:14:13 »

sej pravim, da nocem zavajat vec ljudi z nepreverjenimi informacijami, jana bo najbolje vedla kaj je za objavo in kaj ne.

glede na to, da sem pripravljena pomagat da se take stvari koncajo, bom od zdej naprej bolj premisljena kaj lahko objavim in kaj ne. prosim vas samo da se akcija ne ustavi zaradi mojega posta, ki, naj se enkrat poudarim, temelji zgol na besedah mimoidocih oči.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #329 : petek, 29.01.2010 : 13:18:11 »

Jst še kar vztrajam  Azn, ker me res zanima, ali VURS priznava razliko med psom šarplanincem ali psom čivavo.

Kdo pozna novinarko iz 24ur.com? Da še enkrat pokliče Čadonič-Špeličevo in jo vpraša.
Logiran
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 55   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: NUJNO - Poziv za resno takojšnjo akcijo!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines