mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 15:45:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: NUJNO - Poziv za resno takojšnjo akcijo!
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 55   Dol
Natisni
Avtor Tema: NUJNO - Poziv za resno takojšnjo akcijo!  (Prebrano 159902 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
nikatd
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #345 : petek, 29.01.2010 : 14:28:50 »

muckamiska ja ane? Jaz sem tudi to opazila, ko reče na koncu ni neki uštimano pa kaj.. PA KAJ?! Kaj mu ni jasno?
Pa grozi z nekim advokatom.. Boli me k za njegovega advokata, js se za svoje stvari sama zmenim in sama odgovarjam, če je pa kej narobe nardil pa tak ve zakaj rabi advokata..

Vglavenm, še vedno ne vemo ali sta psa tam ali ne???

sessa prav to sem tudi sama želela napisati! Kje ste Kranjska Gora! Pejde mal pogledat pa ne kr za vse stvari mislit, da bodo drugi zrihtali!!!
Logiran
kastelecu
rad pišem
****
Sporočil: 347


« Odgovor #346 : petek, 29.01.2010 : 14:31:40 »

A je na tistem koncu kakšno društvo za zaščito/pomoč živalim? Razen gospoda Pja?
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #347 : petek, 29.01.2010 : 14:33:02 »

Najbližje je Društvo za zaščito živali Jesenice.
Logiran
muckamiska
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 80


« Odgovor #348 : petek, 29.01.2010 : 14:34:46 »

Jest mam tut rjav pas v karateju, če smo že na tem. Sam njemu pa tut črni ne bi nucal, če se srečava, mamicu mu...!
Jasno je, da tip nima poštimanga v glavi, že po samem govorjenju... Pač so mu nehal prinašat denar in slavo, pol se je pa losal na najlažji možni način. Nekam strpat uboge živali in naj bo, dokler bo. Ni pa mi jasno, zakaj jih ne odda/proda ali karkoli, samo da grejo stran od njega, ker ne premore najmanjše mere tenkočutja in ljubezni. Že iz tega obnašanja je čutiti, da je tip enostavno sadist po naravi, no.
Je kdo govoril z njim od društev ali nasploh? Kaj pravi?
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #349 : petek, 29.01.2010 : 14:40:56 »

Mislim, da gre danes zmago - načeloma sem imela namen iti tudi jaz, vendar si nisem mogla vzeti dopusta.
Gorenjci, kje ste...?
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #350 : petek, 29.01.2010 : 14:42:42 »

Zmago in Pola sta mislili iti skupaj.


A ni Ewa rekla da je njena sošolka iz Kranjske Gore? Bi šla lahko še enkrat pogledat in povprašat kaj je s hrti?
Logiran
muckamiska
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 80


« Odgovor #351 : petek, 29.01.2010 : 14:42:45 »

Zakaj so pa iz 24ur.com umaknili članek??  jezen
Logiran
Ewa
rad pišem
****
Sporočil: 462


WWW
« Odgovor #352 : petek, 29.01.2010 : 14:44:03 »

Osebna mnenja o lastniku, pa naj bodo kakršnakoli, po moje ne pašejo v to temo. Kot prvo se z agresijo nič ne bo doseglo, kvečjemu pridobil bo še ljudi na svojo stran, ker dobo ljudje iz principa šli proti "zmešanim ljubiteljicam živali". Zdaj gre za dejstva, dokaze in prijave.
Torej prva stvar, naj gre nekdo tja in pogleda, če sta psa še vedno tam in če se je kaj spremenilo.

Tudi v primeru, da psov tam ni več bi jaz vseeno nadaljevala z mediji. Naj pride v javnost čim večkrat in čim bolj udarno vse v zvezi s tem primerom. Če psov ni, se jih bo pač iskalo ne? Če jih ni več tam bom zahtevala potrdilo, kam sta psa šla in kakšne pogoje za življenje imata sedaj.
Spet vprašam, imam kot državljanka RS pravico do teh podatkov?

Zala_, tisto nisem bila jaz, se pa spomnim, da je nekdo pisal o tem. Vem da je bila v Kr.Gori na dopustu Linchiach, ne ve pa če so še tam.
Logiran
kastelecu
rad pišem
****
Sporočil: 347


« Odgovor #353 : petek, 29.01.2010 : 14:46:20 »

A društva kej sodelujete med sabo? A kdo koga pozna iz tega društva v Jesenicah?
Logiran
nikatd
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #354 : petek, 29.01.2010 : 14:46:51 »

muckamiska niso ga umaknili.. je še gor..
http://24ur.com/novice/slovenija/umirata-na-obroke.html

Skor me je kap, ko si to napisala!

Drgač pa ja ajde Gorenjci dejmo no, gre se za 2 živali, ki si NE MORETA pomagati sami!
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #355 : petek, 29.01.2010 : 14:47:22 »

Zala_, tisto nisem bila jaz, se pa spomnim, da je nekdo pisal o tem. Vem da je bila v Kr.Gori na dopustu Linchiach, ne ve pa če so še tam.

Ewa, jo lahko ti kontaktiraš po telefonu, če bi bila pripravljena še enkrat iti na lokacijo? Če je še vedno na dopustu, verjetno ne bere redno te teme.
Logiran
Ewa
rad pišem
****
Sporočil: 462


WWW
« Odgovor #356 : petek, 29.01.2010 : 14:48:08 »

Eh, hitro pisanje. Morala bi napisat, da ne veM če so še tam in da ne ve če so še tam.
Bom poklicala ko usposobim telefon.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #357 : petek, 29.01.2010 : 14:48:21 »

muckamiska in ostali, prosim, da se omejimo na konkretne podatke in komentiranje krsenja tega ali onega clena zakonodaje s katerekoli strani in tekocim informacijam o dveh hrtih, zase pa obdrzimo osebne izpade o ravnanju lastnika, oz. jih uporabljamo v kulturnem kontekstu, ne glede na to, kako se je on obnasal v neki stari oddaji ali kako je ravnal s psi. To, kaj bi kdo med vami naredil z lastnikom, nas tukaj ne zanima. O tem lahko pisete na drugih portalih.
Logiran

muckamiska
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 80


« Odgovor #358 : petek, 29.01.2010 : 14:49:52 »

Osebna mnenja o lastniku, pa naj bodo kakršnakoli, po moje ne pašejo v to temo. Kot prvo se z agresijo nič ne bo doseglo, kvečjemu pridobil bo še ljudi na svojo stran, ker dobo ljudje iz principa šli proti "zmešanim ljubiteljicam živali". Zdaj gre za dejstva, dokaze in prijave.
Torej prva stvar, naj gre nekdo tja in pogleda, če sta psa še vedno tam in če se je kaj spremenilo.

Tudi v primeru, da psov tam ni več bi jaz vseeno nadaljevala z mediji. Naj pride v javnost čim večkrat in čim bolj udarno vse v zvezi s tem primerom. Če psov ni, se jih bo pač iskalo ne? Če jih ni več tam bom zahtevala potrdilo, kam sta psa šla in kakšne pogoje za življenje imata sedaj.
Spet vprašam, imam kot državljanka RS pravico do teh podatkov?

Zala_, tisto nisem bila jaz, se pa spomnim, da je nekdo pisal o tem. Vem da je bila v Kr.Gori na dopustu Linchiach, ne ve pa če so še tam.

Nimaš pravice. Vprašala sem kolegico, ki je pravnica in pravi, da nimamo (državljani) pravice do tega podatka
Logiran
kastelecu
rad pišem
****
Sporočil: 347


« Odgovor #359 : petek, 29.01.2010 : 14:51:15 »

Zakaj so pa iz 24ur.com umaknili članek??  jezen

Saj ga niso umaknili - samo ni več med aktualnimi - ga imaš pod zavihkom "Slovenija".
Logiran
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 55   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: NUJNO - Poziv za resno takojšnjo akcijo!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines