mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 18:27:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: NUJNO - Poziv za resno takojšnjo akcijo!
Strani: 1 ... 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 ... 55   Dol
Natisni
Avtor Tema: NUJNO - Poziv za resno takojšnjo akcijo!  (Prebrano 160026 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #630 : torek, 02.02.2010 : 20:26:00 »

Pajk mislim, da mogoče ni ravno dobra ideja ponoči hoditi po gozdu, sploh če je situacija tako napeta. Če imaš zjutraj čas, grem s tabo.
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #631 : torek, 02.02.2010 : 20:40:50 »

bi šel kdo z mano danes nesti hrano v gozd?

A se sedaj ve, kje sta psa?
Logiran
Pajk
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 79


WWW
« Odgovor #632 : torek, 02.02.2010 : 20:43:22 »

Sedaj jima nesemo, imamo kamero, ko se vrnem objavim posnetke.

lp,
Logiran
gina1
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 657


« Odgovor #633 : torek, 02.02.2010 : 20:53:29 »

Hmmmm ... ne vem kaj si naj mislim.
Varianta da bi psa sama zbežala, tudi če bi kdo ( na silo ) odprl ograjo in ju spustil - po moje nemogoče. Namreč kot sem že omenila sem bila v prejšnjih letih večkrat tam, jim nosila hrano, žulila mladiče .....  ko sem enkrat prišla tja, sem našla enega greya zunaj "pesjaka " saj je bila ketna na kateri je ključavnica bolj na ohlapno zaprta in zgleda da se je zmuznil ven. Cel cajt je bil zraven in se ni premaknil več kot dva metra stran, tudi v gozd ni šel , nikamor. Tako da sem ga sama pomagala spraviti nazaj not in se ni nič upiral ( marsikdo , ki so mu šle že prej "črne misli" po glavi bi verjetno ravnal drugače  Tongue).
Druga varianta da ju je EK, torej lastnik sam potamanil al karkoli že .... ne verjamem. Kakršenkoli je, težek tip, vsi se strinjamo da so psi v katastrofalnem okolju .... kakor sem ga uspela sama spoznat , si upam trdit da pa tega ne bi storil. Če bi se mu zanje čist  j...., bi jih že zdavnaj oddal, vsaj kolegu vzreditelju ali komurkoli, ne bi jim sploh prinašal hrane, ne bi jih spuščal .....tudi psi ga imajo radi, nikoli nisem dobila niti najmanjšega občutka, da bi se ga bali .... Sam pa vseskozi živi v prepričanju da zanje skrbi dobro. Ne vem no, ta scenarij mi je najbolj tuj.
Moje mnenje je , da je sam ( kakor zna bit prefrigan ) zanalašč prijavil izginotje, zaradi vse te "gonje" na očeh javnosti, je pa prej poskrbel in ju umaknil ( skril ) k nekomu , ki mu zaupa. Kdo oz. kje pa to je ..... morda pa ve gospa iz društva, ki je podala izjavo da ju je videla in da sta na toplem. Ali pa morda majcy oz. njen fotr, ki je bil policaj v KG ....
Upam da se katera javi in pove kaj je res , ker tole pa postaja že mal smešno.
Logiran
Ewa
rad pišem
****
Sporočil: 462


WWW
« Odgovor #634 : torek, 02.02.2010 : 20:56:35 »

Soul, tu gre za druga dva psa, ne za hrta.

Mene že cel čas muči, do kakšnih informacij smo mi sploh upravičeni. Kot prijavitelji, kot opazovalci, kot ljubitelji živali, državljani, davkoplačevalci,.... Je to kje podano?

Teoretično, odgovor na prijavo dobim, da psov ni več tam. S tem za mene zadeva ni zaključena, za VURS pa verjetno je. Sploh lahko kaj naredim? Zaradi sumljivih okoliščin izginotja zahtevam preiskavo? Ali je to samo v filmih  Huh

Morala bi obstajat kakšna šola za podajanje prijav in o vsem v zvezi s tem  Cool
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #635 : torek, 02.02.2010 : 21:02:14 »

Meni ni nič več jasno, prisežem.
Logiran
jadrankaj
rad pišem
****
Sporočil: 426


« Odgovor #636 : torek, 02.02.2010 : 22:19:18 »

Pajki počasi prenehajte nosit glavo na pladnju...to nima smisla. Naredite to podnevi. Če nimate časa pa zgodaj zjutraj, ko je dan. S tem se res ni za igrat, res ne.
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #637 : torek, 02.02.2010 : 22:42:23 »

Pajki počasi prenehajte nosit glavo na pladnju...to nima smisla. Naredite to podnevi. Če nimate časa pa zgodaj zjutraj, ko je dan. S tem se res ni za igrat, res ne.

Sploh zato ne ker svoje "nočne korake" predhodno javno napoveduješ, ne veš namreč, kdo vse to bere. Nikar ne hodi tja sama, sploh pa ne ponoči.
Logiran
Pajk
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 79


WWW
« Odgovor #638 : torek, 02.02.2010 : 22:45:04 »

Živjo,

smo nazaj. Kužijem očitno še vedno nihče ne nosi hrane. Danes smo našli obvestilo inšpektorice. Očitno je bila tam. Ok a se je tej babi zmešal al men. Najprej pravi, da obvestila ne bo pustila, ker bi se ju lahko lastnik po hitrem postopku znebil. Pametno. Po vasi se razve,da je nekdo prijavil psa in vaščan sprašuje okoli kdo je prijavitelj in da je treba z njim razčistit. Grožnja. In ta ženska, kljub temu, da smo jo opozorili na vsa ta dejstva namesto, da bi pogledala, če sta čipiran ali ne in ukrepala. V primeru da nista bi ju odvzela kot je sama danes rekla. Tudi, če bi bila bi ju prav tko lahko začasno odvzela.



Logiran
Pajk
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 79


WWW
« Odgovor #639 : sreda, 03.02.2010 : 07:43:26 »

jutro,

inšpektorica nam sedaj ni dolžna povedati ali sta psa čipirana, zakaj je kar naenkrat pustila obvestilo in kako se bo naprej odvijalo. Je to res? Kot prijavitelj/ica ali ti je dolžna povedati? In ja, s tem ko jo kličemo ji krademo njen dragoceni čas. Vprašanje kdaj bo primer razrešen?
Kdo bi šel danes z mano v gozd?
Logiran
Pajk
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 79


WWW
« Odgovor #640 : sreda, 03.02.2010 : 07:53:56 »

sedaj sem inšpektorico  klicala jaz. Zahtevala sem,da mi razloži zakaj je kar naenkrat pustila obvestilo, če je še v ponedeljek sama dejala, da bi se ju v tem primeru lahko lastnik znebil. Sedaj pa trd,da ona tega ni rekla.
najin pogovor sem zaključila z opozorilom, da če  danes, kot je obljubila, psa ne bosta na toplem, bom poslala medije in se bo z njimi ukvarjala.
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #641 : sreda, 03.02.2010 : 09:03:01 »

Pajk, prosim poveži se s kakšnim društvom, ne hodi sama v gozd, sploh ne ponoči, ko si vidna veliko bolj kot podnevi, ti pa ne vidiš ničesar, če terena ne poznaš kot svoj žep.
Logiran
Pajk
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 79


WWW
« Odgovor #642 : sreda, 03.02.2010 : 09:09:07 »

Hvala za skrb, ampak nikoli ne grem sama. Danes grem posneti, če je obvestilo še vedno tam.
Polona in Pridna in seveda vsi ostali,ki se spoznate na zakone, a je inšpektorica prijavitelju dolžna povedati ali sta psa čipirana, zakaj je kar naenkrat pustila obvestilo?

Rabim čim več kontaktov medije. Ne bi rada pošiljala samo na info.

Hvala
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #643 : sreda, 03.02.2010 : 09:15:39 »

Pajk, na tvojem mestu ne da si presenečena, da te malo naokoli vozijo. saj si videla, da gre z neko polono na ogled, pa domnevna polona o tem ni nič vedela...

želim ti vztrajnost in odločenost, obenem pa si želim tudi, da bi sprevidela, da tole:

Ok a se je tej babi zmešal al men.

sploh če je javno napisano, ne koristi tvojemu odnosu z inšpektorico, ne javnemu mnenju v zvezi z ljubitelji/cami živali. ne samo, da pišeš javno, pišeš v eno bolj branih tem v zadnjem tednu, gotovo jo prebira marsikdo z VURS-a, vključno z dotično inšpektorico.

pridna je bila morda malce ostra, a iz tvojega pisanja res ni razvidno (še vedno ne), da bi bila izkušena ali imela čisto sliko, kaj lahko pričakuješ v takih postopkih, kot si ji v odgovoru pojasnila.

kot rečeno, želim ti veliko vztrajnosti, da ne bi obupala, ker si zadeve zastavila odlično. pa želim ti, da ne bi sama sebi pljuvala v skledo. ker tule gor žal počneš ravno to...

LP!
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #644 : sreda, 03.02.2010 : 09:16:52 »

pravilno: Pajk, na tvojem mestu ne bi bila presenečena...
Logiran
Strani: 1 ... 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 ... 55   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: NUJNO - Poziv za resno takojšnjo akcijo!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines