mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 03:22:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 116 117 118 119 120 [121] 122 123 124 125 126 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 630042 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #1800 : petek, 12.02.2010 : 14:46:38 »

deteljica.........
Na jok mi gre.....strašno............. Cry Cry

Sprašujem se, če bi B. S. tole preživel. A bi S. uspel tudi tole vse pomesti pod preprogo? STRAŠNO - kaj  se dogaja pri nas........
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1801 : petek, 12.02.2010 : 14:47:07 »

Jaz pa pogresam Jelincica. V vsak drek se mesa, tukaj pa nic. Je on tudi na smucanju? Huh
Logiran

damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #1802 : petek, 12.02.2010 : 14:48:23 »

Katarina Kresal sigurno ne smuča več. Na 2 imate prenos izredne seje DZ...in je v ozadju parkrat veselo skakljala okoli.
Njene izjave , pa zaenkrat še ni bilo.
Ko pa bo... bo pa skrbno pripravljena... in bo v svoji izjavi pobrala vse zasluge Goršek-a. Wink
Kot vedno bo gonila zgolj delo policije...
In res je tokrat, delo policije ni zatajilo, pri meni kvečjemu pokasiralo velik plus za enkrat, ko se je tudi ostro odzvalo na izjavo Špeličke.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1803 : petek, 12.02.2010 : 14:48:35 »

Imate preganjavice glede tega, kdo je bil v bajti, pa kdo ne ... Smiley

Dejstvo je, da tam ni bilo tistih, ki bi morali biti, bili pa so tisti, ki jih ne bi smelo biti. Sem prepricana, da se bo Gorsek poigral tudi s temi postopki, saj lahko zaradi njih leti kaksna eminentna policijska glava. Morda celo njegova.
Skratka, sumi, s katerimi zdaj opletajo, da so bili ze ob prihodu policije znani, so ocitno po policijskem (in drugih) PSD zahtevali preiskovalnega sodnika in tozilca. Pa jih ni bilo. V hiso, v kateri je bival Baricevic sam (je bilo objavljeno v medijih, lahko poiscem), pa je bilo kup ljudi (celo sprehajali so se not in ven), ki tam zagotovo ne bi smeli biti na noben nacin. Kaj bo zdaj? Vprasanje. Mene predvsem zanimajo, kako bodo nasli ostale krivce za vse, kar se je tem psom v njihovih zivljenjih dogajalo in jih prignali pred roko pravice. Ce jih ne bodo, se jim bo zgodilo enako, kot se je zgodilo nam in nasim psom med 2.2. in 11.2.2010 - na cesti smo bili stigmatizirani s strani drugih ljudi. Zdaj bomo (povsem podzavestno ali pa zavestno) mi stigmatizirali vse (politike, kinologe, veterinarje, uradnike, prijatelje, znance), ki so imeli kakrsenkoli opravek s temi psi in obema lastnikoma - kdo ve, kdo med vsemi je vedel in kdo ve, kdo med vsemi je bil zraven. Kot smo bili mi, skrbniki nasih psov vsi "zraven" na cesti, ko so nasprotniki psov lajali za nami, naj nam dovoli narod, da lajamo mi za vsemi, ki so "bili tukaj kakorkoli zraven". Me ne zanima, ali je kdo samo vrata pesjaka v Gmajnicah odpiral, ali samo lastnico na cesti pozdravljal. Kot ni nikogar v omenjenih dneh brigalo, da sem odgovorna skrbnica psa, ki spostujem sedanjo zakonodajo in ne bom dovolila, da moj pes moti druge. Prav ti, ki jih zdaj jaz "sumljivo gledam", so nas hoteli poriniti v kasto drugorazrednih drzavljanov. Torej, naj pridejo z imeni in podatki na plan, saj sicer ne bomo izbirali, koga sumiti in koga ne. Kot na cesti niso izbirali, za kom med nami je treba lajati in za kom ne.

boyan64, predlagam, da najprej poisces posnetek, ga pogledas in komentiras.
V posnetku je bilo navedeno, da je Baricevicevo sestro klical "Miro" in ne tako, kot ti navajas. Bilo je veckrat po TV, najprej na 24ur, potem so povzeli tudi na nacionalki.
Logiran

lorry
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #1804 : petek, 12.02.2010 : 14:53:06 »

Citat
Škoda, ker je umrl. Res škoda. Z največjim veseljem bi mu porinla tist 30-40cm pripomoček v njegovo smrdljivo rit.
Pa še komu zraven. Ne morem in ne morem prenehat s kletvicami. Prekleta golazen!!! Kakšni bolniki so na tej ubogi Zemlji.  Cry
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1805 : petek, 12.02.2010 : 14:53:59 »

damayanti, jaz pa ne gledam policije s tako roznimi ocali, kot ti. Ni bilo preiskovalnega sodnika in ni bilo tozilca in kraj ni bil zavarovan. Aja, je bil - ulica, kot da bodo na ulici kaksne dokaze nasli. Torej? Prvi pride na kraj dogodka policaj in ta oceni, koga vse je treba poklicat. Ce ena bejba pade s kolesa in ima obdrgnjeno koleno, preiskovalni sodnik ni potreben. No, v tem primeru je slo za mal vec kot za bejbo in mal vec kot za koleno, povrhu vsega pa je bilo veckrat receno, da je slo ze takoj za sum kaznivega dejanja, glede na to, kaj so nasli na prizoriscu. In oni so lepo pozabili na ustrezen postopek ter spuscali prosto po Presernu folk v bajto in iz nje, celo okrog so folk vozili z marico. Jao.

Kaj je delal Gorsek 10 dni ne vem. Mogoce je bil na smucanju. Iz luknje ga je izbezala lepota z Vursa, ki ga je namocila in ni ga politika na tako visokem polozaju, ki se bo pustil taki bejbiki. Mislim pa, da je vskocil malo prepozno, pa zadeve so mal predalec usle.
Logiran

Kapitan_Nemo
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 388


« Odgovor #1806 : petek, 12.02.2010 : 14:55:39 »

Razkrivamo - Povezave okoli Baričeviča.
 V sobotnem Žurnalu in zvečer na naši spletni strani vam bomo namreč razkrili vse povezave in poznanstva okoli zdravnika Saša Baričeviča.
http://www.zurnal24.si/slovenija/povezave-okoli-bericevica-159834
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1807 : petek, 12.02.2010 : 14:56:40 »

Ce ste poslusali in brali, je bila celotna ulica zaprta 6 ur. Med tem niso mogli sosedi domov ali od doma in so zato delili pritozbe. A v to hiso so pa lahko hodili? No, naj zdaj sosedi vprasajo Gorska, ce lahko hodijo tujci po hisi, v kateri se je po sumu prvih uradnikov, ki so prisli tja, zgodilo kriminalno dejanje, po cesti do svojih pa ne smejo?
Logiran

Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1808 : petek, 12.02.2010 : 14:57:08 »

Kapitan_Nemo, brez zamere, ampak - dajte se že enkrat odločit, če je Baričevič ali Beričevič.
Logiran
Felina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 450


« Odgovor #1809 : petek, 12.02.2010 : 14:57:11 »

http://24ur.com/novice/slovenija/senica-spolnim-zlorabam-ne-verjame.html#video

veterinarji si ne upajo spregovoriti
Logiran
Kapitan_Nemo
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 388


« Odgovor #1810 : petek, 12.02.2010 : 14:59:03 »

Jaz pa pogresam Jelincica. V vsak drek se mesa, tukaj pa nic. Je on tudi na smucanju? Huh
V poslanski skupini SNS bodo interpelacijo zoper ministra za kmetijstvo Milana Pogačnika podprli, je pojasnil predsednik stranke Zmago Jelinčič. Opozoril pa je, da se zadeva z bulmastifi vleče že iz prejšnjega mandata, zato bi po njegovem morali opraviti revizijo delovanja ministrstva od leta 1992 do danes.

V prejšnjem mandatu je bil po Jelinčičevih besedah minister za kmetijstvo človek iz SLS. Morda bi bilo smiselno odpreti vprašanje delovanja omenjenega ministrstva v vseh dosedanjih mandatih od leta 1992 dalje, ocenjuje Jelinčič. Na tem področju se je namreč po njegovem mnenju delalo zelo slabo in izgubljalo se je denar.
Logiran
Kapitan_Nemo
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 388


« Odgovor #1811 : petek, 12.02.2010 : 15:00:33 »

Kapitan_Nemo, brez zamere, ampak - dajte se že enkrat odločit, če je Baričevič ali Beričevič.

Dal sem link na članek iz Žurnala, piši njiim (se mi e zdelo, da je nekja narobe, a oprosti, teh informacij je toliko, da sem v naglici pozabil lektorirati)...
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #1812 : petek, 12.02.2010 : 15:07:22 »

O ne ne... si me malo narobe razumela.... Grin
Nobenih rožnatih očalc. Wink
Edini plus si zasluži zato... ker so napravili obdukcijo kot je treba ...in vzorce poslali na sodno medicino.
Pa postavili Špeljičko na laž. Ker če bi pustili celotno zadevo v pristojnosti VURSA, bi danes celotna širša javnost razpravljala ravno o tem kar si pisala v prejšnjem postu....
Mi bi bili drugorazredni državljani in že bi se danes na 2. programu govorilo o osnutku novega zakona o zaščiti živali.
Tako pa gonijo gospodarsko krizo.
( čeprav jih težko poslušam... vse to njihovo lapanje v veter, imam že cel dan v pisarni prižgano TV , mogoče bo kdo kaj omenil na temo korupcije in klientelizma)

Preizkovalni sodnik in tožilec... to je pa druga stvar. Tukaj je pa stvar  tudi na pravosodnem ministrstvu... a ni?
No ...
Kolikor je meni znano naj bi policisti in kriminalisti na kraju dogodka obvestili JT. in  naj bi čakali preiskovalnega sodnika...
Toda stvari so se začele po parih tel klicih odvijati presenetljivo hitro... in naj bi padla prioriteta... vse 4 kadavre ( ne bom rekla 1 trupla namenoma)... po hitrem postopku odpeljati iz kraja  dogodka.
Koliko dokazov in DNK... pa vse ostalo se je potem še zbralo, na kraju samem .... pa ne bomo verjetno nikoli izvedeli.

Zakaj ni bil sam kraj zavarovan ... zakaj so se določeni sprehajali  ven in not;... Kdo je tisti ata va vratih , ki je odpiral in zapiral vrata... kdo je oseba v zgornjem nadstropju na oknu..in kdo ji je v ozadju ugasnil luč da se je ne bi slučajno podrobno videlo....
Vse to...pa meče realno luč na ves dogodek.

Afera desetletja... definitivno.

In še nekaj .... kdor bo prvi podal nov zakon ...po tem dogodku ..lahko kar reče by by na naslednjih volitvah.
Tudi tisti ki so bili prej hudo naperjeni proti vsem pasjeljubcem , se zgražajo in sočustvujejo s temi psi.
Konec koncev je šlo za brutalno zlorabo leta in leta...

Tudi nikjer več ni nikogar ki bi jih označeval z  morilskimi zvermi.
Ti psi so dobili Imena nazaj
Atlas, Atos in Joy

Logiran
kastelecu
rad pišem
****
Sporočil: 347


« Odgovor #1813 : petek, 12.02.2010 : 15:10:16 »

Pa še komu zraven. Ne morem in ne morem prenehat s kletvicami. Prekleta golazen!!! Kakšni bolniki so na tej ubogi Zemlji. Cry

lorry, ravno zaradi tega se jaz vzdržujem komentiranja v tejle temi. Ker nisem niti politično, niti veterinarsko, niti pravno in nito kinološko dovolj izobražena, da bi se lahko vključevala v tiste strokovnejše debate tukajle.. lahko pa samo pizdim.
Kar tudi počnem. Pa da ne smetim že tako z vsem napolnjene teme, polnim glavo ljudem okoli sebe z vsem tem dogajanjem. Danes sta me že 2 kolegice v službi mirile...
Ko pa sem prebrala tole od deteljice so se mi pa zasolzile oči. Ne morem. Fak.
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #1814 : petek, 12.02.2010 : 15:13:31 »

Jana, imas na mailu.
Logiran
Strani: 1 ... 116 117 118 119 120 [121] 122 123 124 125 126 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines