mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 08:09:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 278 279 280 281 282 [283] 284 285 286 287 288 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 632554 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #4230 : torek, 16.03.2010 : 21:06:23 »

lol...en komentar

RESNICA JE TAKŠNA...spod pa link:
http://www.rtvslo.si/slike/photo/127797
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #4231 : torek, 16.03.2010 : 21:09:12 »

Pa kaj bo še potrebno storit, da bodo potrdili jasno in glasno to, na kar vsi dokazi kažejo. Bi moral inštitut zares našteti vse možne predmete s katerimi lahko nastanejo tako grozljive raztrganine, da bo policijska pamet dojela?
Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #4232 : torek, 16.03.2010 : 21:14:39 »

no, po drugi plati pa ne smemo dobesedno jemat vrhovnega policaja al pa policije nasploh. Ker dejmo si malo pogledat medije. Saj naše šole proizvajajo polpismene in takšne potem po opravljenih sprejemnih izpitih ki jih ocenjujejo polpismenci , sprejmejo na slavistiko, pa na novinarstvo pa vsak tretji faliranec že od prvega letnika piše za cajtenge, govori v narečju neslovnično po tvju, radiu itd...

ja pač bili so ustreljeni bodo rekli...pardon obstreljeni a niso umrli zarai strelne rane...
in evo. kaj se da vse počet z besedo ki ni konj. polcaji majo pa itak dober izgovor: so polcaji, ne pa profesorji slavistike in bohnedaj niti atomske fizike. so samo polcaji.

.....čeprav se mi čedalje bolj tisti polcaji iz vicev zdijo ajnštajni proti tem resničnim.

Logiran
altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #4233 : torek, 16.03.2010 : 21:17:15 »

Pa kaj bo še potrebno storit, da bodo potrdili jasno in glasno to, na kar vsi dokazi kažejo. Bi moral inštitut zares našteti vse možne predmete s katerimi lahko nastanejo tako grozljive raztrganine, da bo policijska pamet dojela?
polcaj ne misli in e dojema. on samo izvršuje ukaze. namesto njega misli šef. tko da nč bat. polcajska pamet ne bo nič dojela. ni plačan za to. pa tut službe ni dobil ker bi bil dojemljiv ampak ker je butast ko rit in upogljiv pod komando.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #4234 : torek, 16.03.2010 : 21:23:15 »

Mene se vedno najbolj skrbi izjava Vide Cadonic Spelic. Saj je menda ona sefica veterinarskih tipsonov, ki so bili tam, ali kako? Pa ne ve, kaj so tam delali?
Pa skrbi me, da smo sele po 6 tednih izvedeli nekaj, kar bi lahko brez vsakrsne slabe vesti vsi vpleteni povedali ze 2.2.2010, sploh pa naslednji dan ali pac 11.2., ko so hiteli vsi nastopat na TV.
Nimam pojma, v cem je stos in to je pac nekako najhuje Smiley
Ker ne vem, kaksna presenecenja bodo se vrgli iz rokavov.
Recimo kaj takega, da so psi se vedno v klimatiziranih in ogrevanih pesjakih na Javorju?  Undecided Huh Hm ...
Logiran

altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #4235 : torek, 16.03.2010 : 21:28:18 »

Mene se vedno najbolj skrbi izjava Vide Cadonic Spelic. Saj je menda ona sefica veterinarskih tipsonov, ki so bili tam, ali kako? Pa ne ve, kaj so tam delali?
Pa skrbi me, da smo sele po 6 tednih izvedeli nekaj, kar bi lahko brez vsakrsne slabe vesti vsi vpleteni povedali ze 2.2.2010, sploh pa naslednji dan ali pac 11.2., ko so hiteli vsi nastopat na TV.
Nimam pojma, v cem je stos in to je pac nekako najhuje Smiley
Ker ne vem, kaksna presenecenja bodo se vrgli iz rokavov.
Recimo kaj takega, da so psi se vedno v klimatiziranih in ogrevanih pesjakih na Javorju?  Undecided Huh Hm ...
ja, še eno kosmato babo bodo od nekod  privlekli in na konc dejali da je bil to hokuspokus ker ga je en mafijozo hotel ubit po opravljeni kolonoskopiji in dokler niso tistega siciljanca ujeli je moralo zgledat kot da je imel a saška nesrečo. Mrtve pse je pa dobri državljan in uvoznik psov M. prispeval.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #4236 : torek, 16.03.2010 : 22:05:19 »

Svet na Kanalu A, 16.3.2010
http://poptv.si/multimedia/svet-16-03-2010.html - 1:10 - 4:40
Logiran

Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #4237 : torek, 16.03.2010 : 23:59:24 »

Na generalni policijski upravi pojasnjujejo, da so ob prihodu na kraj dogodka na Oražnovi ulici policisti enega psa s strelnim orožjem usmrtili, ostala dva psa pa sta se zatekla v uto na dvorišču. Delavca Živalskega vrta Ljubljana sta psa, ki so jih varovali policisti, omamila, vendar sta psa kljub temu postala napadalna, zato so ju policisti usmrtili s strelnim orožjem. Po strelih sta delavca živalskega vrta psom vbrizgala še evtanazacijsko sredstvo. Ves postopek evtanizacije je vodil veterinarski inšpektor, še zatrjujejo.
http://www.dnevnik.si/novice/slovenija/1042345431

Mislim...halloooooo???
Saj več ne vem kaj si naj mislim.

In to so izvedeli komaj danes, ko se jim je predstavila laž?
SRAMOTA!!!

In ja...sedaj pač "ja...smojih ustrelili"...in kaj nam morete?Huh? Angry
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #4238 : sreda, 17.03.2010 : 00:00:41 »

"Usmrtli smo jih s strelnim orožjem"..."nato pa še humano evtanazirali"

A to je vic leta ali kaj? Meni ni smešen.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #4239 : sreda, 17.03.2010 : 00:19:36 »

Da ne bo kaksnih dilem: Vsekakor se strinjam, da je v danem primeru bilo treba pse takoj usmrtiti in ce je bila ob dogodku nevarnost za ljudi (ne glede na to, ali za policaje, resevalce ali veterinarje), se povsem strinjam tudi z uporabo strelnega orozja. S tem nimam nikakrsnih problemov. Imam pa probleme sprejeti in imeti eno informacijo kot "odgovorno, strokovno in zakonito", potem pa to informacijo po sestih tednih zamenja neka druga, ki je kao se bolj "odgovorna, strokovna in zakonita". Ali ne bi bilo veliko bolj ustrezno ze takoj podati informacijo, da so bili psi usmrceni s strelnim orozjem, ker so predstavljali nevarnost za ... Se posebej, ce te informacije trosijo pooblascene odgovorne osebe, kot sta direktorica VURS in sef slovenske policije.

No, o tej nevarnosti tudi upam, da bo se kdo kaj spregovoril, predvsem v smislu, da so ji bili izpostavljeni vsi v okolici (verjetno se kje sirse) vsaj 6 mesecev vsak dan, saj tezko verjamem, da se vedno nihce (predvsem sprenevedavi: Pogacnik, njegova pravnica, Cernetova, Sterman, Kastelic ...) ne pomisli na moznost tehnicne okvare garaznih vrat, na prometno nesreco na relaciji Oraznova - Javorje (morda se kam), na kaksna druga pozabljena odprta ali priprta vrata ..., vendar tam ne bi bilo nobenih policajev s pistolami, prav tako pa tudi ne veterinarjev s "pomiritvenimi puskami" in T61.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #4240 : sreda, 17.03.2010 : 00:29:13 »

Upravno-pravno igračkanje z življenji družine Baričevič in bulmastifov
Pisma bralcev - sreda, 17.03.2010
Tekst: Miha Jazbinšek

http://www.dnevnik.si/debate/pisma_bralcev/1042345505
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #4241 : sreda, 17.03.2010 : 00:33:02 »

Najverjetnejši razlog poškodb: zloraba
Najverjetnejši razlog poškodb rektumov psov pokojnega Saše Baričeviča Atosa, Atlasa in Joy je spolna zloraba, nam je na podlagi prebranega poročila o obdukciji in patopsihološki preiskavi, ki ga je objavil Pozareport.si, neuradno pojasnil priznan veterinarski strokovnjak.

http://www.zurnal24.si/slovenija/najverjetnejsi-razlog-poskodb-spolna-zloraba-163778
Logiran

altervita
živim tukaj
***
Spol: Moški
Sporočil: 4.029


« Odgovor #4242 : sreda, 17.03.2010 : 03:23:17 »

Najverjetnejši razlog poškodb: zloraba
Najverjetnejši razlog poškodb rektumov psov pokojnega Saše Baričeviča Atosa, Atlasa in Joy je spolna zloraba, nam je na podlagi prebranega poročila o obdukciji in patopsihološki preiskavi, ki ga je objavil Pozareport.si, neuradno pojasnil priznan veterinarski strokovnjak.

http://www.zurnal24.si/slovenija/najverjetnejsi-razlog-poskodb-spolna-zloraba-163778

nenen to je tiskarski škrat...
ni patopsihološka preiskava...je PARAPSIHOLOŠKA...majo oni tu te notr. to je en psihič mel ideje.... vse je tiskarski škrat. tut tisti ki krade stare online poste, pa videe. al pa je parapsihološki škrat.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #4243 : sreda, 17.03.2010 : 08:27:23 »

"Usmrtli smo jih s strelnim orožjem"..."nato pa še humano evtanazirali"

A to je vic leta ali kaj? Meni ni smešen.
Zihr je zihr. Take pošastne zverine je pač zelo priporočljivo fentat dvakrat (da ne bi kakšna od mrtvih vstala slučajno in še koga požvečila) jezen jezen butnglavc pevka
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #4244 : sreda, 17.03.2010 : 09:36:08 »

Ja seveda in potem je že mrtve pes dobil ne vem kake reakcije na T61. Tolk so se zapletli, da je tole že prav patetično.
Logiran
Strani: 1 ... 278 279 280 281 282 [283] 284 285 286 287 288 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines