mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 19:06:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 294 295 296 297 298 [299] 300 301 302 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 624324 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
jst
odvisnež
*****
Sporočil: 630


« Odgovor #4470 : ponedeljek, 28.03.2011 : 09:08:03 »

Pa nič ne bi rekla, če bi bila novinarka takšna, da bi povzemala po STA-ju in drugih medijih,  

Tega sicer ne razumem najbolj ... Torej je to, da STA ne objavlja ravno VSEH umazanih podrobnosti, njena pomanjkljivost?
Logiran
elina
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 59


WWW
« Odgovor #4471 : ponedeljek, 28.03.2011 : 10:38:10 »

Ne, tu ne gre za kakršno koli kritiko agencije - gre samo za način dela: če si desk novinar - kar je danes žal veliko spletnikov, sploh tistih, ki delajo za nišne strani - sediš za računalnikom, "povzemaš" druge medije in agencije, ne greš pa na teren, kjer dobiš informacije, ki morda niti niso pomembne za objavo, ti pa predstavijo celotno sliko.
Pri takemu načinu dela bi bili takšni lapsusi razumljivi, v nasprotnem primeru pa sesujejo kredibilnost celotnega članka.
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #4472 : ponedeljek, 28.03.2011 : 18:37:26 »

Senica se nekaj usaja... naj da kri pa bo mir!  Evil
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #4473 : torek, 29.03.2011 : 08:59:25 »

Ceprav si zelim da se zadeva razjasne, sem ob teh novih ugotovitvah dobila obcutek da zna nastati se kaksna velika laz. Kaj jim je boljsega kot najdit po enem letu neznano kri. Malo bojo kuhali taksne in drugacne zgodbice da se bo lahko o cem pisalo. Na koncu bo obveljala se kje ta da je bil nekdo tam, zlorabil pse,jih nascuval na Baricevica.. Kri bo pa kao prestara da se ugotovi cigava je. Tako bo krivec neznan, do sedaj znani obtozeni pa oprani krivde. So ja rabiki eno leto. Sigurno so si namislili mojstersko zgodbico. Jaz ne verjamem nobenemu.
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #4474 : torek, 29.03.2011 : 09:09:09 »

No, glede na to, kje je imel Baričevič ugrize, je težko verjetno, da bi samo nekdo tam in poslal pse nanj. Sicer pa, naj da Senica kri, naj vpleteni nehajo skrivati in motoviliti, pa bo. Samo to so samo pobožne želje.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #4475 : torek, 29.03.2011 : 09:11:45 »

Meni pa danes paše verjet, da bo resnica le prišla na dan. Enkrat že. Je pa tudi to, kar je do zdaj znanega ali napol znanega za razumnega človeka dovolj (in mogoče še preveč, za prebaviti, namreč).
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #4476 : torek, 29.03.2011 : 09:17:55 »

Sicer pa, naj da Senica kri, naj vpleteni nehajo skrivati in motoviliti, pa bo.

Če sem jaz na mestu od Senice, ne bi dala niti kaplje krvi, dokler ne bi bilo dokazano,da sem bila tisti večer tam.
Ker dandanes se čisto vsak kreten lahko kaj izmisli, raznih "prič" imam že iz lastnih izkušenj polno glavo.
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #4477 : torek, 29.03.2011 : 09:26:38 »

king-roy, razlika med tabo in omenjenim gospodom je v temu, da gre v njegovem primeru za javno osebnost, še več - gre za partnerja ministrice. Ne bi škodilo, če bi naši politiki šli na eno daljše izobraževanje (dobro, saj vem, da ne bi pomagalo) v kakšno od severnejših držav, kjer bi jih lahko poučili, kakšno obnašanje je primerno na določenih nivojih. Saj res ni treba, da se od njih podpovprečno slabo učimo samo štorastega podkupovanja, ne.
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #4478 : torek, 29.03.2011 : 09:28:53 »

Samo kako pa bo dokazal, da je bil tam oz. da ga ni bilo? Če ni kriv, bo dal kri, da se opere krivde. Po mojem. Če pa ve, da ga to lahko pokoplje, bo pa sikal s tožbami.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #4479 : torek, 29.03.2011 : 09:35:29 »

In potem se bo čez en teden nekdo "spomnil", da je bila še Kresalova tam, mogoče še Jurij,....da so imeli private party vsak teden.
Glede naše "elite" imam svoje mnenje, ampak v tem primeru pa ne bi bilo slabo, če bi kdo fasal kakšno tožbo na grbo.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #4480 : torek, 29.03.2011 : 09:38:45 »

Samo kako pa bo dokazal, da je bil tam oz. da ga ni bilo? Če ni kriv, bo dal kri, da se opere krivde. Po mojem. Če pa ve, da ga to lahko pokoplje, bo pa sikal s tožbami.

Če imajo dokaze, da je bil na prizorišču, naj tožilstvo ukrepa in vloži obtožnico. Potem naj da kri in se "opere" in povrh še toži "očividce" zaradi krivega pričanja in še Požarja, ipd zaradi blatenja imena.

Če pa dokazov ni dovolj, pa naj vsi skupaj lepo utihnejo.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #4481 : torek, 29.03.2011 : 09:41:34 »

Tako je, kot si napisala v zadnjem postu...
Je pa res, da če je Kresalova dala kri, ko so ji očitali mamila in govoricam takoj zaprla usta, mislim da bi bilo za samega Senico to najboljše. Dat kri in potem zagrozit, naj zaprejo gobce, ker bo drugače vse tožil. Takole pa, hja, čudno obnašanje od dogodku lahko gospodu ministričinemu pripišemo, sta lepo pobegnila takrat... nič nenavadnega, da se potem sestavljajo govorice, če se skriva in prikriva...
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #4482 : torek, 29.03.2011 : 09:49:18 »

Glede naše "elite" imam svoje mnenje, ampak v tem primeru pa ne bi bilo slabo, če bi kdo fasal kakšno tožbo na grbo.
Zakaj pa? Ne zdi se mi, da je svoboda govora, pisanja in objavljanja tu prešla kake hude meje, mogoče samo mi nismo navajeni na situacije, ko nas vzamejo iz pssst-tega-pa-ne-smeš-rečt-vatke . Je treba bit najprej prijazen, pa pazljiv, pa skrajno previden in kvečjemu samo šepetat za hrbtom, nikoli na glas, ne? Če pa domnevni oškodovanec meni, da so te meje bile presežene, naj pač toži, ima vso pravico na tem svetu. Jaz zagotovo bi, že zdavnaj.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #4483 : torek, 29.03.2011 : 09:50:23 »

Jaz sem prepričana, da bi v primeru, če bi Senical dal kri in bil opran suma, kakšen Požar & co hitro namudrili, da je bila "mučka" v laboratoriju in da vzorec krvi ni bil njegov,.....

Ker to se pač prodaja.
Logiran
jst
odvisnež
*****
Sporočil: 630


« Odgovor #4484 : torek, 29.03.2011 : 10:38:16 »

In potem se bo čez en teden nekdo "spomnil", da je bila še Kresalova tam, mogoče še Jurij,....da so imeli private party vsak teden.

Točno tako.
Logiran
Strani: 1 ... 294 295 296 297 298 [299] 300 301 302 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines