mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:58:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 624293 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
jst
odvisnež
*****
Sporočil: 630


« Odgovor #540 : petek, 05.02.2010 : 21:08:18 »

jst - reševalca niti ne moreš izšolati, èe ga imaš od mladièa naprej vedno na povodcu. Èe mladièa na povodcu sprehajaš, vzgajaš in na povodcu izšolaš, ga pa potem odraslega verjetno lahko spustiš samostojno delat brez povodca, daleè stran od vodnika med vsemi moteèimi elementi kar si jih lahko zamisliš. tak se ali ne upa 10 metrov od vodnika in zmrzne najkasneje takrat, ko vodnika ne vidi veè, ali pa gre na lepše po svoje.
Kaj ko bi za spremembo poudarjali tiste lastnike, ki dejansko povzroèajo probleme. Tiste, ki pse pononoèi spušèajo "da se malo zletajo", pa tiste, ki jim dovolijo, da "malo naokrog zapeljejo" srne, ker jih sami ne morajo dovolj razgibati, pa tiste, ki imajo pse vedno privezane ali zaprte tako da se jim že meša in potem pogrizejo prvega, ki jim pride na pot, ko jim sluèajno uspre pobegniti. pa tisti, ki si nabavijo moène pasme, pa pozabijo na vzgojo in socializacijo, pa tiste, ki psom dovolijo, da preganjajo mimoidoèe po "njihovem" ploèniku....

No, saj ... Ob striktnem spoštovanju zakona reševalnih psov ne bomo imeli.
Toliko za tiste, ki se zavzemajo za to, da se kaznuje VSE pse brez povodcev. A ne, simi?
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #541 : petek, 05.02.2010 : 21:08:55 »

Mene še vedno zanima, kako od leta 2006 do sedaj ni nihče opazil, da so bili psi zlorabljani.
Saj so menda bili pod "drobnogledom", pa tudi, če ne, so morali na letna cepljenja ipd.
Kdo je torej lečeči veterinar, ki je skrbel za pse in očitno menil, da je vse OK?
Logiran
sah
novinec
*
Sporočil: 47


« Odgovor #542 : petek, 05.02.2010 : 21:09:03 »

MIslim da se bo zloraba psov nekeko skrila v ozadje, in se bo nadaljevalo nabijanje o bullmastiffik kot o klavcih. Zdi se mi da to bolj pali pri novinarjih in gledalcih. Koga briga kaj se je dogajalo z cucki?Huh?
Je pa tašča rekla lep stavek, čeprav jo je spet zgrabila panika, ampak ko je slišala o zlorabi je rekla: še premal so ga.
In če je zloraba vmes, so dolžni opravičilo tem psom ( kar sicer itak), krivdo pa zvrnit na lastnike in vse ki so zakrivali informacije.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #543 : petek, 05.02.2010 : 21:11:10 »

No, saj ... Ob striktnem spoštovanju zakona reševalnih psov ne bomo imeli.
Toliko za tiste, ki se zavzemajo za to, da se kaznuje VSE pse brez povodcev. A ne, simi?

A ne veljajo za pse na delu neki pravilniki ali karkoliže?
Dajte vsi ostali poskrbet, da ne bo nepotrebnih izgredih, pa bo čist OK.
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #544 : petek, 05.02.2010 : 21:11:49 »

Nič slabega nisem mislila, ko sem napisala ne vem kaj naj razumem pod to izjavo. Preveč boli, ko razmišljam o raznih opcijah in sem v stanju, ko moj želodec tega ne bi prenesel. Samo to...
Saj te razumem..jaz sem od 17h ure nekje v šoku....
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #545 : petek, 05.02.2010 : 21:13:21 »

p.s. Pa moj zapis je namenjen čisto vsem. Tudi tistim, ki tu že prekleto dolgo razlagate, kako vaši psi pa ne, pa bla bla bla. Smo že vse to dali skozi. Držite se zakonov in pokažite, da nismo podivjano krdelo norcev. Tko!
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #546 : petek, 05.02.2010 : 21:14:13 »

Sam jih je zahteval nazaj in mislim,da nihče bolje od njega ni vedel,do kam so psi pripravljeni iti-če je res o ozadju-so ga res premal,drugače pa če imaš denar vse dobiš,dodaj še položaj pa je rezultat to,za kar je vse te ljudi plačal.Tragičen konec tko za pse kot zanj.
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #547 : petek, 05.02.2010 : 21:16:35 »

Kaj pametnega sedaj ne premorem..ampak kot je že jana omenila...
Če boste živalovarstveniki kaj delali, jaz sem zraven.

Res se nekdo dela norca in to pošteno. Me zanima, če bodo mediji delali tako histerijo na temo mučenja živali sedaj.

Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #548 : petek, 05.02.2010 : 21:19:32 »

Jaz sem tudi zraven...
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #549 : petek, 05.02.2010 : 21:21:30 »

Napad se je zgodil 2.2., danes je 5.2.
Ali lahko prosim vprasam odgovorne (vem, da berete) zakaj rezultati obdukcije se niso objavljeni?
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
cici
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 106


« Odgovor #550 : petek, 05.02.2010 : 21:24:35 »

Jaz tudi.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #551 : petek, 05.02.2010 : 21:25:16 »

Tip je bil dejansko toliko ubrisan, da je to počel ob prisotnosti celega krdela. Pa saj ne morem verjet Shocked
Mislim ubrisan je bil očitno že itak do dile, ampak.... bruham
On je izjavljal, da so to njegovi otroci, da jih zato hoče nazaj, isto je izjavljala tudi njegova partnerka. Se človek vpraša, kaj je imela tudi ona pri tem. In baje so odgovorni po vrnitvi pse nadzorovali kar 6x. In vse je bilo čist kul Undecided
Je pa očitno narava že vedela, zakaj mu ni namenila otrok, če je vse to res. Ja ubogi psi no.

Mišo kolko naj bi po tvoje torej tale lastnik imel otrok?
Logiran
fishy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 97


WWW
« Odgovor #552 : petek, 05.02.2010 : 21:26:38 »

Ravnokar je bilo v napovedniku za 24 ur  BULLMASTIFI SO BILI H U D O ZLORABLJENI

Lastnik/ica jih je imel zaprte in zlorabljal, ja pa res so reveži dolgo zdržali.Očitno se je tako boril zanje zato, ker se ni imel/a nad kom sexualno sproščat!!Groza Angry
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #553 : petek, 05.02.2010 : 21:27:38 »

Sem hotela psa ven peljat, sem danes zaradi tega vsega slabo za njih "skrbela". Bom nadoknadila še danes....
Ampak ne morem mimo tega;

simi - tvojega stavka:

"Psa je potrebno po prvem ugrizu evtanazirat!" (je nekje nazaj v tej temi)

Koliko ljudi je v zmoti dan za dnem. Nikoli se pa ne vprašate "ZAKAJ". In to celo kinologi.....
Logiran
simi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.225


« Odgovor #554 : petek, 05.02.2010 : 21:28:12 »

Simi: preden gre reševalni pes v akcijo, ga je treba naučiti. In tega ne moreš narediti tako da držiš štrikce v roki. Za poslušnost  si ga lahko pripraviš na vadbišču, za kaj več pa že ne.
Tudi ko gre par, ki se šola za reševalca na trening, ki poteka na terenu je temu primerno oblečen in označen. Pa tudi ni sam.
Daj ne iščite problemov tam kjer jih ni in ne pišite samo zato, da nekaj napišete.
Logiran
Strani: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines