mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 22:49:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 624356 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
saba
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 153


« Odgovor #765 : nedelja, 07.02.2010 : 15:28:31 »

Ok, kul Smiley Peibi - ?

Sedaj naj se samo še javi nekdo, ki bo ta tekst popravil in smiselno dopolnil.

Pa še nekdo ki ve kako poteka elektronsko zbiranje podpisov - jaz o tem nimam pojma. Kje je treba to objavit, kako?

Za širjenje glasu in zbiranje podpisov bomo poskrbeli pa mi vsi, a ne Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #766 : nedelja, 07.02.2010 : 15:56:47 »

Če smem predlagat - namesto

Citat
Sam dogodek, ki je obžalovanja vreden, je sprožil veliko histerijo med ljudmi, politične stranke pa ga sedaj izrabljajo za pridobivanje predvolilnih točk.

bi mogoče bilo bolje

Ta obžalovanja vredni nesrečni dogodek je sprožil veliko negativnih reakcij in celo strahu med ljudmi, politične stranke pa ga sedaj, namesto da bi pozvale k spoštovanju veljavne zakonodaje, kot tudi k transparentnem in objektivnem obveščanju o preiskavi dogodkov, izrabljajo za pridobivanje predvolilnih točk.


Ali nekaj v tem smisli. Beseda "histerija" je preveč močna, naj štejejo dejstva in ne le čustva.
Logiran
spelca888
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 172


« Odgovor #767 : nedelja, 07.02.2010 : 16:05:50 »

Lepo napisano. Mene sicer histerija ne moti, imaš pa cats verjetno prav.

Za elektronsko zbiranje podpisov bi se pa moral najti nekdo, ki zna narediti spletno stran, ki bo te podpise sprejemala in štela. Meni je internet hujša neznanka kot kitajščina, mogoče ima pa katera partnerja računalničarja al kaj podobnega?Smiley
Upam, da bomo zrealizirali, moj podpis bo ziher gor.
Logiran
sessa
rad pišem
****
Sporočil: 447


« Odgovor #768 : nedelja, 07.02.2010 : 16:10:10 »

Ja bi bilo fajn čimprej, preden je vsega konec.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #769 : nedelja, 07.02.2010 : 16:54:08 »

Smetka, hvala za tisto, napisano par strani nazaj. Drži kot pribito.
Tudi z Deso se strinjam, dodala bi samo to, da 30+ cm dolgo one psa boli, pa če je še tako velik bulmastif.
kar se tiče prizemljitve psov, je zlasti pri psih, ki žive v krdelu nujna. Pri meni je ta prizemljitev povsem konkretna in psica, ki prekorači mejo dovoljenega gre dobesedno na tla. Prav nič nežno.
S kakšnim histeriranjem zaradi psov se zaenkrat še nisem srečala, pa sva jih imala s sinom na sprehodu vseh 5 hkrati, 1 na fleksu ostale spuščene (lahko se zgražate, če čte - a celo nisem kršila nobenega zakona, ni šlo  za javno površino in ni bilo ravno veliko ljudi tam okoli), edina sprememba ki sem jo opazila je bila, da so tudi  tisti sprehajalci, ki običajno gredo svojo pot psice klicali in jih božali.
Logiran
riam
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 94


WWW
« Odgovor #770 : nedelja, 07.02.2010 : 17:02:19 »

Lepo napisano. Mene sicer histerija ne moti, imaš pa cats verjetno prav.

Za elektronsko zbiranje podpisov bi se pa moral najti nekdo, ki zna narediti spletno stran, ki bo te podpise sprejemala in štela. Meni je internet hujša neznanka kot kitajščina, mogoče ima pa katera partnerja računalničarja al kaj podobnega?Smiley
Upam, da bomo zrealizirali, moj podpis bo ziher gor.


A se pozanimam pri našem računalničarju, če nam naredi spletno za zbiranje podpisov?
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #771 : nedelja, 07.02.2010 : 17:06:21 »

A se pozanimam pri našem računalničarju, če nam naredi spletno za zbiranje podpisov?

Če pa imate na spletu , kot npr. www.petitionspot.com
Pa še več je tega..sam internetni iskalnik je potreben. Wink

Jasno, lahko pa kdo naredi čist "svojo" spletno stran....
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #772 : nedelja, 07.02.2010 : 17:51:16 »

Razlika med ugrizom velikega in majhnega psa: pudelj me je grizel po rokah kot otroka (večkrat), pa se mi nič ne pozna. Maltretiran (na štrik obešan in pogosto tepen) NO me je pogriel po komolcu (tudi kot otroka), pa se mi še vedno pozna. Taisti NO je potem na koncu spuščen letal po cesti in zgrizel do smrti tega našega prej omenjenega pudlja, ki je bil na sprehodu na štriku. Verjetno ni treba poudarjati, da pudelj ni bil nikoli tepen, ni pa bil pravilno vzgojen (seveda težko rečem, če bi grizel tudi ob pravilni vzgoji ali ne) in tudi tega ne, da bi pudelj precej težko do smrti zgrizel kakšnega drugega psa.
Torej - size does matter.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #773 : nedelja, 07.02.2010 : 17:56:35 »

Se opravičujem, ker je OT.
kocka, pri pudljih se lahko genetsko pojavi agresivnost ali plašnost ali pogosto povezava obojega. V kolikšni meri je šlo zgolj za vzgojo, ne vem, ima pa genetika kar nekaj pri vedenjskih odklonih. Take pse je potrebno izločati iz vzreje, tudi male, seveda. Size doesn't matter pri tem.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #774 : nedelja, 07.02.2010 : 19:52:02 »

Krasno bi bilo, ko bi se ljudje nehali sprenevedati.
Upam, da ste gledali komplet, ki je bil pravkar na TV.
Me veseli, da je g. Meglic pripravljen nastopati v javnosti in me veseli, da je ga. Makaroviceva brez dlake na jeziku.
In zelim si, da bi bilo se veliko takih ljudi okrog nas. V politiki in v kinologiji.
Odgovornost? Nekaterim ne bo nikoli jasno, kaj ta beseda pomeni.
Logiran

sah
novinec
*
Sporočil: 47


« Odgovor #775 : nedelja, 07.02.2010 : 20:04:18 »

banda nesposobna. Kot minister bi moral biti odločen in trden. Tko pa stalno neki muti in prelaga krivdo na ostale. Prav, naj pove kdo je v pravni službi, in vsem naj da odpoved. Potem naj odstopi tudi on ter vsi ostali strokovnjaki. Se čudim da ga Meglič ni užgal.
Je pa prav da vse spletke ki so bile zadaj pridejo na dan, tudi zlorabe če so bile. Tako bo mogoče vsaj komu tudi jasno zakaj so bili takšni psi.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #776 : nedelja, 07.02.2010 : 20:07:10 »

Katera oddaja?
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #777 : nedelja, 07.02.2010 : 20:07:20 »

Ampak spet nič o neizvajanju obstoječih zakonov, katastrofalnem nadzoru. Enkrat ga je novinarka vprašala zakaj ne deluje nadzor, je začel flancat nekaj drugega in se ni več nihče vrnil nazaj na to temo.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #778 : nedelja, 07.02.2010 : 20:07:57 »

Cats - TV Klub pri 24ur.
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #779 : nedelja, 07.02.2010 : 20:21:15 »

A da lahko kdo link do te oddaje,sem bila v službi,pa vse zamudila.Ali pa povejte če bo kakšna ponovitev.
Logiran
Strani: 1 ... 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines