mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 11:57:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 624272 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
saba
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 153


« Odgovor #855 : ponedeljek, 08.02.2010 : 11:03:32 »

Če smem predlagat - namesto
bi mogoče bilo bolje

Ta obžalovanja vredni nesrečni dogodek je sprožil veliko negativnih reakcij in celo strahu med ljudmi, politične stranke pa ga sedaj, namesto da bi pozvale k spoštovanju veljavne zakonodaje, kot tudi k transparentnem in objektivnem obveščanju o preiskavi dogodkov, izrabljajo za pridobivanje predvolilnih točk.

Ali nekaj v tem smisli. Beseda "histerija" je preveč močna, naj štejejo dejstva in ne le čustva.

Cats, super, sem zamenjala v tekstu.
Logiran
saba
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 153


« Odgovor #856 : ponedeljek, 08.02.2010 : 11:05:34 »

Vsekakor bo imel poziv civilne iniciative, posredovan javnost preko medijev, veliko večji vpliv in domet kot posredovanje kakršnekoli spletne peticije. Med drugim tudi zato ker bodo to brali novinarji, ki bodo nato tudi na podlagi posredovane vsebine postavljali vprašanja pristojnim.

Se absolutno strinjam. Kako se formira civilna iniciativa?
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #857 : ponedeljek, 08.02.2010 : 11:06:19 »

Vsekakor bo imel poziv civilne iniciative, posredovan javnost preko medijev, veliko večji vpliv in domet kot posredovanje kakršnekoli spletne peticije. Med drugim tudi zato ker bodo to brali novinarji, ki bodo nato tudi na podlagi posredovane vsebine postavljali vprašanja pristojnim.



Se strinjam. Kvečjemu, je potrebno peticijo "reklamirati" tako v tiskanih kot tudi elektronskih medijih. Samo v elektronskih ni dovolj.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #858 : ponedeljek, 08.02.2010 : 11:12:45 »

Sem si ravnokar ogledala posnetek TV kluba - Bravo, Svetlana brez dlake na jeziku! In vsa čast tudi Bojanu Požarju v tem primeru.
Držim pesti, da bo pritisk medijev res pomagal, da bo kakšna glava odletela in da se bo kaj premaknilo. Ampak z zdravo pametjo, ne z glavo skozi zid samo zato, da bo sprejet nek nov zakon, ki ne bo "ne tič ne miš".
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #859 : ponedeljek, 08.02.2010 : 11:18:31 »

Se strinjam. Kvečjemu, je potrebno peticijo "reklamirati" tako v tiskanih kot tudi elektronskih medijih. Samo v elektronskih ni dovolj.

Peticijo, podpisano s strani čimveč društev, je potrebno posredovati na STA in kontakte čim večjega števila ostalih slovenskih medijev (tiskanih, elektronskih, radio, TV). Če jih potrebujete, lahko kar nekaj kontaktov posredujem jaz.
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #860 : ponedeljek, 08.02.2010 : 11:20:35 »

P.s.: Peticijo bi lahko podpisali tudi posamezniki, mar ne, ali je mišljeno, da se jo podpiše samo v imenu društev?
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #861 : ponedeljek, 08.02.2010 : 11:23:22 »

Pa še nekaj - saj vem, da je zlahka biti pameten, če ne pišeš besedila - verjetno bi bilo strateško nujno, da je peticija že jutri na vseh medijskih naslovih in javno objavljena na straneh čimvečih društev itd.
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #862 : ponedeljek, 08.02.2010 : 11:24:58 »

Pa še nekaj - saj vem, da je zlahka biti pameten, če ne pišeš besedila - verjetno bi bilo strateško nujno, da je peticija že jutri na vseh medijskih naslovih in javno objavljena na straneh čimvečih društev itd.
Po mojem tudi - jaz čakam še en namig pa se ponovno javim, upam pa da se bo medtem javil še kdo  Cool
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #863 : ponedeljek, 08.02.2010 : 11:26:10 »

Pa še nekaj - saj vem, da je zlahka biti pameten, če ne pišeš besedila - verjetno bi bilo strateško nujno, da je peticija že jutri na vseh medijskih naslovih in javno objavljena na straneh čimvečih društev itd.

Glede tega se mi pa zdi, da imaš prav - kuj železo, dokler je vroče, al kako že.
Jaz takoj podpišem, ko bo; in pošljem na vse možne naslove naprej.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #864 : ponedeljek, 08.02.2010 : 11:31:30 »

Tudi jaz..
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #865 : ponedeljek, 08.02.2010 : 11:35:26 »

Kam jo boste pa objavili? Ena spletna stran posebej na to temo mi deluje dosti bolj resna kot ''generična'' peticija v okviru kakšne ameriške spletne strani za peticije.

Civilna iniciativa se mi zdi dober predlog. Kdo ve kako se tega lotit?
Logiran
Polzek
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #866 : ponedeljek, 08.02.2010 : 11:55:22 »

    Slovenci smo ...malo "bosi", kadar gre za pojem, uveljavljen drugod po svetu, namreč PRITISK JAVNOSTI.
    Taki pač smo, pohlevni, ovčkasti, godrnjamo po bifejih in forumih in s tem svoje potrebe po uporu "oblastem"
    popolnoma zadovoljimo. Sad
    Bomo tudi tokrat dopustili, da mediji utihnejo, veljaki potegnejo glave med ramena in počakajo par dni, da
    zadeve potihnejo? Bomo skomignili z rameni, tako kot ponavadi in resignirano zavzdihnili, da "tako pač je,
    če nimamo pravne države"?
    A ne bi bil čas, da se izrabi to železo, dokler je vroče in pokažemo vsaj enkrat, da izigravanje naroda in
    neizvajanje OBSTOJEČIH zakonov ne "bo šlo več skozi" brez posledic?
    Ja, peticija je prva stvar - ampak množična, z jasnimi zahtevami (absolutno tudi za odstop ministra in Čadoničeve),
   že samo zato, da bosta NASLEDNJI minister in direktor VURSa dojela, da je zakonodaja resna stvar in da se z
   njenim izvajanjem na področju odgovornega lastništva živali ni več za hecati.
   Jaz sem resna gospa srednjih let Cheesy Cheesy Cheesy, ampak sem pripravljena priti (z somišljeniki po možnosti) pred parlament in
   LAJATI na ves glas (ja, lajati!!) če se po peticijah in protestih ne bo nič zgodilo.
   Pa vi?
  

Logiran
Jean
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 191


« Odgovor #867 : ponedeljek, 08.02.2010 : 12:31:09 »

Jana, smem tukaj objaviti svoj email? Ker bi prosila, da glavni avtor besedila za peticijo (ne vem točno, kateri je) me kontaktira privat. Moj naslov je mccollister(at)siol.net.
Logiran
sessa
rad pišem
****
Sporočil: 447


« Odgovor #868 : ponedeljek, 08.02.2010 : 12:33:02 »

Polzek tudi jaz seveda Wink mislim, da nas je kar nekaj. ki smo pripravljeni lajati Cheesy
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #869 : ponedeljek, 08.02.2010 : 12:46:57 »

OK, zdaj sem se prebila čez zadnjih nekaj strani in v bistvu je itak že vse povedano.
Samo nekaj me pa vseeno zanima... Če se naj bi vse pometlo pod preprogo, pa pokojni ima pravico do zasebnosti, bla bla bla... Za koji k**** bi pa potem vsi ostali morali naj****? (mislim tu na ostale lastnike psov in same pse, da ne bo pomote)
Logiran
Strani: 1 ... 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines