mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 07:55:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 624470 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1005 : torek, 09.02.2010 : 21:20:46 »

Psi so se pa branili..in so sedaj v večnih loviščih Angry
Pa ožigosani za zveri in mesarje.
F......Off ane...

Isti psi so ubili psico in skoraj ubili gospoda Megliča. Hvala ne vem komu, da so v večnih loviščih.

Srčno upam, da tisti redki mediji, ki še delajo, ne bodo popustili pri pridobivanju informacij, kdo vse je kaj narobe naredil. Naravnost neverjetno je, da so še vsi na svojih delovnih mestih. Vključno s tistimi, ki bodo sicer vložili interpelacijo, morebitno mučenje psov jih pa ne zanima. Za bruhat - vsi skupaj.
Logiran

harti
novinec
*
Sporočil: 13


« Odgovor #1006 : torek, 09.02.2010 : 21:35:53 »

Hitro bomo "uredili" take in take zakone, ki se jih bodo držali "mali" ljudje, določeni pa bodo zmeraj izvzeti iz njih oz. dvignjeni nad njimi. Zamenjali ministre, ki bodo boljši?Huh
To je začaran krog.

Zmeraj bo kriv nekdo drug (enkrat "podivjani" bullmastifi, enkrat taki in taki mešanci, tretjič ne vem kdo....)
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #1007 : torek, 09.02.2010 : 21:52:07 »

Srčno upam, da tisti redki mediji, ki še delajo, ne bodo popustili pri pridobivanju informacij, kdo vse je kaj narobe naredil.

http://www.rtvslo.si/slovenija/izvidi-obdukcije-psov-bodo-znani-v-kratkem/223197#comments
Pod komentarji na tretji strani je sivi panter pred pol ure oddal/-a svoj, novinarski? povzetek dogajanja oz. videnja celotne zadeve.
Tudi jaz upam, da mediji ne bodo popustili.

Kako kaže s peticijo? Če sem prav razbrala, je v pripravi, ne? Še vedno velja, da lahko pomagam pri oblikovanju, če je/bo potrebno.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #1008 : torek, 09.02.2010 : 21:56:30 »

Novo poročanje: http://24ur.com/novice/slovenija/interpelacija-zaradi-napada-bulmastifov.html
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #1009 : torek, 09.02.2010 : 21:58:30 »

So društva pripravljena, v kolikor se strinjajo z vsebino in zahtevami besedila, seveda,
odprto pismo v večjem številu podpisati?

Jaz mislim, da naše društvo bi tako besedilo seveda podpisalo.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1010 : torek, 09.02.2010 : 21:59:43 »

Soul, to je skopiran clanek z http://www.pozareport.si/?Id=mediji&View=novica&novicaID=14635
Logiran

cici
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 106


« Odgovor #1011 : torek, 09.02.2010 : 22:00:30 »

Meni je pa kar naenkrat padlo na pamet:
Glede na patologijo lastnikov (neklje sem zasledila, da je pokojna lastnica uživala ob tem, ko so psi raztrgali psičko in tudi ob napadu na g. Megliča ni posredovala), sta jih morda trenirala za nasilje.


Bom sama sebe citirala Wink

Ta afera je doživela že toliko preobratov, da bi morda vseeno pogledali tole opcijo.
Če se izkaže za resnično, kar je rekel g. kinolog ma poptv "da so se v garaži dogajale nečednosti". Te nečednosti so najhujša zloraba, ki obstaja, le kdo potem lahko trdi, da lastnika nista živali treniral za nasilje. Hočem reči, da tukaj vsi izhajamo iz svoje pameti in je zadnje, kar si želimo agresivnega psa vendar v tem primeru imamo opraviti z bolnim umom lastnika/kov, katerega si najbrž nihče niti ne predstavlja.

Če bi bila situacija "čista" oziroma, če se ne bi pojavile govorice o zlorabi, bi bila zahteva o spremembi zakona tudi razumnljiva - s stališča politike seveda, ne tega foruma.

V primeru zlorabe psov, pa ni "čisto" v smislu, da se zakon spreminja zaradi kontroverznega primera, kjer ne veš kdo je žrtev in kdo nasilnež.

S spremembo zakona, če že, je treba počakati, da se okoliščine razščistijo.

Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1012 : torek, 09.02.2010 : 22:05:17 »

Zal so psi za nase politike manj od smeti, kar so dokazali s tisino.
Lahko zdaj pricakujemo kaj pozitivnega od politike, ki kroji zakone?
Jaz prav nicesar. Zal.
Edino upanje, ki ga se imam, so novinarji.
Logiran

harti
novinec
*
Sporočil: 13


« Odgovor #1013 : torek, 09.02.2010 : 22:06:41 »

Ja, že čital in ne verjamem, da bo znana resnica, me pa zanima, kako se bodo elegantno izognili in speljali celo zadevo.
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #1014 : torek, 09.02.2010 : 22:12:12 »


 sram Huh, tega sem pa spregledala.

Še vedno upam, da novinarji ne bodo podlegli pritiskom, mi pa tudi stopili skupaj in pomagali, da zadeve zainteresirani ne pometejo pod preprogo. Kar se več kot očitno trudijo narediti. Undecided

Logiran
saba
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 153


« Odgovor #1015 : torek, 09.02.2010 : 22:21:12 »

Mogoče se bodo izkazali pa naši veterinarji! Wink In objavili verodostojno poročilo Wink

Do danes bi si mogoče še želela, da bi bila resnica drugačna, vendar po ogledu fotografije pričakujem samo še uradno potrditev in dopolnitev neuradnega poročila o obdukciji psov.

Da se nekdo pri najmanj -5 gol in opasan lovi po garaži s svojimi psi, me pač ne bo prepričal nihče.

In da je pes sposoben človeku slečt nogavice, ne da bi povzročil prasko...pa tudi ne... več.

Do sedaj sem do neke mere upoštevala pieteto pokojnika, vendar če me misli tale "elita" imet za norca.. se jaz ne grem več. Ne na tak način!
Logiran
harti
novinec
*
Sporočil: 13


« Odgovor #1016 : torek, 09.02.2010 : 22:22:19 »

Bomo jutri videli, vse bolj kompromitirane članke so tako že umaknili, nekateri so bili dosegljivi še danes dopoldne, sedaj niso več dosegljivi.

Živi bili pa videli, kaj bo nastalo iz vsega skupaj. Angry
Logiran
saba
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 153


« Odgovor #1017 : torek, 09.02.2010 : 22:32:26 »

Prepričana sem, da veterinarsko poročilo že obstaja in je kakršno je. Da pa sedaj tehtajo kaj je več vredno: stolčki ali pieteta? In če ni morda folk le ni "malo preveč razkurjen", da bi pogoltnil še eno potvorjeno poročilo strokovnjakov?
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #1018 : torek, 09.02.2010 : 22:40:08 »

Al pa so ugotovili, da so vsi trije psi imeli tumor na možganih (dedni, seveda) in so ga zato napadli. No,da si ne delajo utvar, minister bi še vedno bil kriv, pa vurs tudi, pa še kdo bi se našel.
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #1019 : torek, 09.02.2010 : 22:45:23 »

En zanimiv povzetek vsega dogajanja: http://libertarec.blogspot.com/2010/02/ugledni-gospod-baricic.html
Logiran
Strani: 1 ... 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines