mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 00:31:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 86 87 88 89 90 [91] 92 93 94 95 96 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 632351 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1350 : četrtek, 11.02.2010 : 12:49:43 »

Policija skuša razjasniti dejansko stanje in vse okoliščine
Ljubljana, 11.02.2010, 11:38 | M.R.
http://24ur.com/novice/slovenija/zloraba-psov-ni-bila-predmet-preiskave.html

Z veterinarske uprave so sinoči poslali skopo pojasnilo: "Podatkov, da bi bili psi zlorabljeni ali zadrogirani, ni, saj policija tega ni posebej naročila." Popolno poročilo obdukcije psov bo znano danes, direktorica Vursa Vida Čadonič Špelič pa zagotavlja, da v njem ne bo nič prikritega. O izsledkih preiskave naj bi bila javnost obveščena v zgodnjih popoldanskih urah, a za zdaj še ni znano, ali bo poročilo javnosti predstavljeno v celoti.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1351 : četrtek, 11.02.2010 : 12:52:51 »

cicibesika in ostali, v Sloveniji je cela mnozica drustev za zascito zivali in cez 100 kinoloskih drustev ter pasemskih klubov.

Kako le nihce ne pride na idejo, da bi kaj naredil Slovenski klub za velike pasme in molose, ki bi moral imeti izjemno velik interes, da se drek s pasme, ki spada pod njihovo streho, dol spere.

Pa nic. Caka se DZZZ Ljubljana.
Hm ...
Dajmo vsi mal razmislit, kdo med nami JE v kakrsnemkoli drustvu, ki je PRAV TAKO poklicano za ukrepanje.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1352 : četrtek, 11.02.2010 : 12:54:41 »

Aja, od SKVPM najbrz avtomatsko nic ne pricakujete, ker je bila njihova predsednica v komisiji, ki je vrnila pse.
Aja? Licemersko? Bi rekla. Ni samo ona clanica SKVPM, ce se ne motim.
Logiran

Felina
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 450


« Odgovor #1353 : četrtek, 11.02.2010 : 12:55:28 »

http://www.oekv.at/downloads/Pressetext.pdf


To pa je korekten odziv na dogajanje v Avstriji s tistimi rotvajlerji,  s strani njihove zveze. Naši se imajo še veliko za naučiti, vsaj kako se stvari streže Tongue  Za tiste, ki znate nemško.  link iz  http://www.pesjanar.si/forum/index.php?topic=1212.new#new
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #1354 : četrtek, 11.02.2010 : 12:56:38 »

Meni te politične igrice in spletke nikoli niso bile jasne. Če bi jaz odločala, bi odstavila marsikoga. Tako pa sem samo mali, nepomembni, brez vpliva in moči člen/član v tej naši državici. In lahko se derem do neba, pa me ne bo nobeden upošteval. Sem kot tisto mini zmleto zrno kave, ki se potopi na podn v šalci. Zoc, ki ga odplakne v kanalizacijo. trmoglavka
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #1355 : četrtek, 11.02.2010 : 12:57:13 »

Aja, od SKVPM najbrz avtomatsko nic ne pricakujete, ker je bila njihova predsednica v komisiji, ki je vrnila pse.
Aja? Licemersko? Bi rekla. Ni samo ona clanica SKVPM, ce se ne motim.

Ma mene ne čudi, če strokovnih pasemskih klubov mučenje živali ne zanima. Pa ne mi zdaj zamerit, če ste kakšni člani tukaj iz pasemskih društev. Ampak to so moji občutki.
In glede da se omenjeno društvo sedaj ne ukvarja vsaj z omenjenim sumom na mučenje NJIHOVE LJUBLJENE pasme, tudi pove veliko.
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #1356 : četrtek, 11.02.2010 : 12:57:52 »

Me prav zanima kako se na vse tole izmotavala " Slovenka leta" Kresalka in njen Senica Angry
Le dobro naj se nasmučata, sedaj na počitnicah...
Jima pa želim , da zaradi tega primera še " nasankata" Angry
Citat
Dajmo vsi mal razmislit, kdo med nami JE v kakrsnemkoli drustvu, ki je PRAV TAKO poklicano za ukrepanje.

Citat
Kdo na prvi stopnji lahko zahteva te podatke?
Kdorkoli. To je pravica dostopa do podatkov javnega značaja, tudi ena človekovih pravic. To lahko zahteva prav vsak posameznik, pravna oseba, mediji, tu omejitev ni."

Torej na spletni strani informaijskega pooblaščenca so obrazci za zahtevo po informaciji javnega značaja.

Za moje pojme so vsi akterji vpleteni v to zadevo naredili štalo/ oz šmorn....
Torej po odgovoru informacijske pooblaščenke lahko naredi štalo njim še vsak posameznik.
Konec koncev vsi ti akterji so plačani iz naših Davkov...oni so tam zaradi ljudstva. Torej smo nekako mi njihovi delodajalci

Lahko izpolnimo obrazce... vsak posameznik in začnemo pošiljati

... zgolj moje mnenje Tongue

Zgolj preblisk
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #1357 : četrtek, 11.02.2010 : 13:00:16 »

http://www.oekv.at/downloads/Pressetext.pdf


To pa je korekten odziv na dogajanje v Avstriji s tistimi rotvajlerji,  s strani njihove zveze. Naši se imajo še veliko za naučiti, vsaj kako se stvari streže Tongue  Za tiste, ki znate nemško.  link iz  http://www.pesjanar.si/forum/index.php?topic=1212.new#new

SE STRINJAM BRAVO.

Ena točka - kar bi sedaj zahtevali tudi mi: 􀂃 Lückenlose Analyse des Unfalles durch Experten der
Veterinärmedizinischen Universität und kynologischer
Organisationen
Logiran
cici
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 106


« Odgovor #1358 : četrtek, 11.02.2010 : 13:01:26 »

Nisem mislila, da morajo, samo najbližji so, se mi zdi. Ne vem, samo eden naj napiše uradno zahtevo, ker pozna vse pravilnike. Najbrž mediji pričakujejo, da se bo to zgodilo in bodo, po moje, pomagali.
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #1359 : četrtek, 11.02.2010 : 13:02:25 »

Nisem mislila, da morajo, samo najbližji so, se mi zdi. Ne vem, samo eden naj napiše uradno zahtevo, ker pozna vse pravilnike. Najbrž mediji pričakujejo, da se bo to zgodilo in bodo, po moje, pomagali.

Eden naj začne...verjamem, da se bomo vsa društva pridružila.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1360 : četrtek, 11.02.2010 : 13:11:43 »

?
Ni nikogar?
V celi drzavi?
Logiran

saba
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 153


« Odgovor #1361 : četrtek, 11.02.2010 : 13:12:22 »

Dejstvo je, da bo tisti, ki bo zahteval rezultate, moral imeti zelo dobre in zelo močne argumente!
Informacijska pooblaščenka je šele drugostopenjski organ.
Katerokoli društvo bo težko predložilo tako močne argumente. Prej kak posameznik z zelo dobrim odvetnikom.

Ne pozabite, da so v to vpleteni ljudje, ki so izigrali celoten pravni red te države in da so ti ljudje tako brezobzirni, arogantni (čeprav sedaj pozivajo na pieteto), da so celo oporekali hudim poškodbam Megliča, češ da tega ni potrdil sodni izvedenec za medicino.
Sami pa so se v isti zadevi, namesto s sodnimi izvedenci za kinologijo, zadovoljili s kinološkimi sodniki.
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #1362 : četrtek, 11.02.2010 : 13:14:57 »


Katerokoli društvo bo težko predložilo tako močne argumente. Prej kak posameznik z zelo dobrim odvetnikom.

Društvo z zelo dobrim odvetnikom. Društva so tista, ki imajo največ izkušenj - jaz kot posameznik imam lahko ogromno dobre volje da pomagam, lahko imam tudi določene finance na razpolago, ampak potrebna so gola dokumentirana dejstva nekoga, ki ima ful izkušenj.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1363 : četrtek, 11.02.2010 : 13:15:40 »

Ok, dopusta je ocitno konec:

Senica: Gre za napad na Katarino
Ljubljana 11.02.2010, 13:05 M. T./ K. K./B. H.
http://www.zurnal24.si/slovenija/bulmastifi-baricevic-zloraba-159659

(vsak posameznik polno odgovarja za svoj komentar, da ne boste slucajno pozabili, kar pravijo tudi pravila mojpes.neta)
Logiran

moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #1364 : četrtek, 11.02.2010 : 13:23:15 »

Od kod izvor akcije, iz koalicije ali opozicije? "Me ne zanima," odgovarja Senica.
"Nikoli nisem vedel, kar se zdaj piše, da se je zasebno dogajalo pri Baričeviču," pravi Senica, ki priznava, da je več desetletij sem poznal Saša Baričeviča, njegovo partnerico in starše.


Vir: zurnal24.si
http://www.zurnal24.si/slovenija/bulmastifi-baricevic-zloraba-159659

Jaz osebno bi v primeru večdesetletnega poznavanja nekoga in njegove družine prekinila dopust in prišla na pogreb.
Logiran
Strani: 1 ... 86 87 88 89 90 [91] 92 93 94 95 96 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines