mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 14:36:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Strani: 1 ... 198 199 200 201 202 [203] 204 205 206 207 208 ... 303   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani  (Prebrano 637277 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3030 : sobota, 20.02.2010 : 12:42:48 »

Sterilizirana  je bila Wink ( od tu poškodbe..100%)
Atos in Atlas sta pa brezmadežno spočeta in rojena  kot Jezus...
Potem se je pa v njih naselil hudič in so napadli nesrečnega angela Dr Baričeviča Roll Eyes

... evo nova ideja, da jo bodo lahko prodajali medijem

Hehe, (sarkastičen smeh), točno tako.  Roll Eyes
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.323


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3031 : sobota, 20.02.2010 : 12:55:05 »

Sestra pokojnega Baričeviča trdi: Če je bil gol, je šlo za umor
http://www.pozareport.si/?Id=mediji&View=novica&novicaID=14808

NIKO KAVČIČ
http://www.pozareport.si/?Id=zvezde_izjave&View=novica&novicaID=14806
Logiran

moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #3032 : sobota, 20.02.2010 : 13:02:19 »

Oh da, SB-ja so umorili (ker je bil gol, ergo iz previdnosti se dejmo tuširati oblečeni, pa seks zna tudi biti smrtno nevaren), Meglič je bil Janšev agent, ki ga je sam JJ poslal sprovocirati pse z namenom potamaniti SB-ja štiri leta kasneje, medtem pa večina folka vključno z novinarsko srenjo pozablja, da po skoraj treh tednih uradni rezultati obdukcije psov še niso objavljeni.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3033 : sobota, 20.02.2010 : 13:04:44 »

Joj, kje mi živimo! Angry jezen jezen
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #3034 : sobota, 20.02.2010 : 13:09:57 »

Jaoooo, jaoooo...res, pa KJE mi živimo.  Angry Upam, da ji ne bodo "nasedli"...ne smejo ji!
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #3035 : sobota, 20.02.2010 : 13:15:08 »

Oh da, SB-ja so umorili (ker je bil gol, ergo iz previdnosti se dejmo tuširati oblečeni, pa seks zna tudi biti smrtno nevaren), Meglič je bil Janšev agent, ki ga je sam JJ poslal sprovocirati pse z namenom potamaniti SB-ja štiri leta kasneje, medtem pa večina folka vključno z novinarsko srenjo pozablja, da po skoraj treh tednih uradni rezultati obdukcije psov še niso objavljeni.

No kaj sem ti rekla Grin Cool
Ona ima vse odgovore Evil

Sedaj veste vsi točno kako je bilo  ... Meglič se je verjetno šunjal tam okol garaže...mhmmmm... janšev agent Grin
OOOooooooo majko mila , kje najdejo vse te teorije.... Cheesy
.... zdej kera je bila v umobolnici? Zora ali Dea? Ali kar obe.... butnglavc

Citat
Ta fosilski komunajzar pa za svojga Blažka navija. Zdej je glasen in brihten  , prej je bil pa tiho kot rit.... zamaške in uhane je najdu... kaj pa vse ostalo.... cepec star Angry


Men je vse skup že tolk bedasto, da bolj ne more bit... Tongue



Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #3036 : sobota, 20.02.2010 : 13:16:36 »

Tudi jaz se bom začela oblečena tuširat.
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #3037 : sobota, 20.02.2010 : 13:17:49 »

Komentar: http://www.pozareport.si/?Id=mediji&View=novica&novicaID=14808
Citat
Dea pravi, da ni videla trupla svojega brata (sestre). Policija pa jo je spustila na dvorišče zato, da bi čimprej identificirala truplo... Saj to so vsi skupaj navadni kreteni! Ne samo kreteni, vsi ti vpleteni so nevarni za širšo okolico. Samo poglejte ta hudoben ksiht!
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.323


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3038 : sobota, 20.02.2010 : 13:31:31 »

Hahaha, tale o idetifikaciji trupla in "neogledu" trupla je pa res za Guinesovo knjigo rekordov v bedastocah.
Izgleda, da se je od 2.2. zgodilo tako veliko nepredvidljivega, da celo PRjevci, ki lansirajo takele zgodbice ob petkih, ne vedo vec, kdo je bil prej - truplo al policija.  Wink
Logiran

Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #3039 : sobota, 20.02.2010 : 13:32:22 »

A je v tej familiji sploh kdo normalen  butnglavc
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #3040 : sobota, 20.02.2010 : 13:33:20 »

Jaz mislim, da nas hočejo do konca nategnit, hallo......
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #3041 : sobota, 20.02.2010 : 13:34:30 »

Naredili so veliko napak. Prva je ta, da se niso takoj 2.2. skupaj vsedli in se zmenli kaj bodo VSI govorili. Evil Evil Evil Evil
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #3042 : sobota, 20.02.2010 : 13:46:31 »

Čakte sedaj, ko bodo drug teden  našli enega prodajalca iz enega sex shopa , ki bo potrdil , Wink
- da so bili Bulmastifi redne stranke in so vsak teden kupovali razno razne erotične pripomočke dildote.... plačevali so s kreditno kartico....ta dildo 40+ je bil po naročilu Evil..iz Ugande... torej v vso zaroto je upleten še Mugabe...
Vsi skupaj so v neznaski zaroti, ki so jo kovali 6 let  zahrbtno umorili  angela Doktorja/ico..... še prej so ga vseh 6 let  ali še več filali s hormoni  in brutalno zlorabljali....
.... ne ne ... to niso bili psi to so bili vesoljci iz planeta Mastifo... uvoz je pa pred 30imi leti  naredil Josip Broz -Tito ( ja kar čudite se TITO je za vse kriv)
Ves politični vrh je žrtev grdih vesoljcev...
Vsi ki  mislite kar koli drugega ali imate pomisleke v kakšen klientelizem, ste v veliki zmoti..
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.323


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3043 : sobota, 20.02.2010 : 13:50:23 »

Saj mogoce so pa vsi skupaj sedeli 2.2. v garazi in delali scenarij, kako Slovenijo odvrnit od ostalih sranj Grin. Potem so se vpletli neposlusni uradniki, ki so zeleli (sicer eni sele po 10 dneh) skakat v kamero. Pa se jim je mal podrla zgodbica.

Jaz res ne vem, ali tile PRovci, ki posiljajo folk pred kamere, ne vedo, kaj so vse ze objavili in povedali pred tem? Res hec. A delajo od danes na jutri. Ob petkih je vsekakor cas za frise na ekranu. Ni vazno, kaksne budalestine razlagajo, samo da so. Da lahko potem vsi mirno prezivimo vikend Grin.
Logiran

Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #3044 : sobota, 20.02.2010 : 14:07:31 »

Meni je čisto normalno, da sestra išče drugačne razlage. Jaz bi jih verjetno tudi, če bi bila v njeni koži. Dojet, kaj vse se je dogajalo oz je počel nekdo, ki ti je blizu, je težko. Iščeš kakršno koli drugačno razlago, ker si niti predstavljat ne moreš da je to res oz si priznat, da je bil ves ta čas en del tebi ljubega človeka tako temno skrit oz laž. Da ga ubistvu sploh nisi dobro poznal. In si to pač apriori zanikaš, ker drugače ne moreš nikoli prek tega.

Če bi razmišljala trezno, se že takoj nekaj ne poklopi - da po njenih besedah tako skrben skrbnik ne bi opazil takih sprememb na psih. Obstajajo tri možnosti: to je brez njegove vednosti počel nekdo drug oz je bila 'samo infekcija' pa tako skrben skrbnik ni opazil hudih, bolečih sprememb na anusih svojih psov. Druga je, da je opazil, pa se mu ni dalo/ni hotel odkrit vzroka, peljat jih k vetu, jim zdravit tako hudega stanja. Finančnega izgovora ni, torej bi to pomenilo brezbrižnost ali namerno opustitev oskrbe. Tretja je, da je to počel sam oz vedel za to in dopuščal.

To so edine tri razlage. Da se niti toliko ni brigal zanje, da bi opazil; da je vedel da so v takem stanju in jim ni pomagal; da je sodeloval pri vzroku. Človek, katerega psi so v takem stanju, pa naj si bo zaradi brezbrižnosti ali naklepno, ni tenkočuten, angelski, dober skrbnik. Ni. Če bi moji psi imeli take spremembe, bi temu takoj želela prit do dna, pozdravit, preprečiti ponovitev. Torej tudi če zdaj iščejo izgovore drugje, je on v najboljšem primeru skrbnik, ki ni opazil oz poskrbel za tako hude poškodbe/obolenja svojih psov (zaradi brezbrižnosti oz zavestno). V najboljšem primeru.
Logiran
Strani: 1 ... 198 199 200 201 202 [203] 204 205 206 207 208 ... 303   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Bulmastifi ubili lastnika na Oražnovi v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines