mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 21:07:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: URADNO? Če nisi v KZS, si "navaden" lastnik psa
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 27   Dol
Natisni
Avtor Tema: URADNO? Če nisi v KZS, si "navaden" lastnik psa  (Prebrano 77852 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #30 : petek, 12.02.2010 : 17:05:34 »

urmil, zakaj bi brisali, no  Grin
Zdaj mi je ful žal, da nisem pustila da bi mojo psico s 43 cm višine in slabih 20 kg teže vpisali pri vetu kot rottweilerja. Bi si nabavila še en rodovnik in jo razstavljala - saj bi vsi v njej videli rottija, ne Roll Eyes? In jaz bi lahko bila članica KZS in ne navadna lastnica (z)mešanega pesića. Ah, kakšna škoda  butnglavc

Pet psov v enem stanovanju je absolutno preveč.Vedno sem mislil,da so stanovanja gradili za ljudi.Rad bi spoznal idiote,ki so sprejeli zakon po katerem je dovoljeno imeti v enem stanovanju do pet psov.Vsem ki zagovarjate ta zakon svetujem,da se greste nemudoma zdravit.
Mikimiška, a si končno nazaj  Cheesy
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #31 : petek, 12.02.2010 : 17:09:22 »

 mišo57

KZS je kinološka zveza slovenije... a to veš Smiley... ne verjetno ne Roll Eyes.... in ja nekateri, ki bodo plačevali KZS-ju bodo imeli v stanovanju 30 psov in ti se boš lahko na glavo postavil s svojim mnenjem.
In če si v bloku... ( glede na vse tvoje prejšnje izjave) ti iz srca za novega soseda želim enega skorumpiranega KZS-jovca z 10 fejst nevzgojenimi psi.
pa faj se mej Wink
Logiran
Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #32 : petek, 12.02.2010 : 17:22:48 »

Teli heci okrog KZS so klasika. In zelo zelo drzi, da ce nisi clan, ne veljas nic, ne ves nic, nisi sposoben... Ko pa placas, si noter, ampak za denar ne dobis nic. Ce nisi v posvecenem in vecnem krogu, pa kljub clanstvu ostajas vecna nula.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #33 : petek, 12.02.2010 : 17:27:18 »

Rabimo zunanjo strokovno svetovalno firmo, da bo lahko raja narocila izbor pravega soseda, ki bo imel pravo pasmo in pravo stevilo psov za vsakega drzavljana posebej. Raja se bo grebla, da bo imela elito za sosede. Prva stranka pa je lahko mišo57. Mu dajo za soseda vzreditelja, ki ima samo tri zjalaste majhne zverce. Bo veselja na pretek. In ponos, seveda. KZS soseda ni kar tako imet. mišo57, ce bos s tolk pomembnim sosedom dost kafetkal al pa pir pil, te bo se kaksnih mahinacij naucil in lahko se celo strokovnjak kinolog postanes.

 Tongue
Logiran

damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #34 : petek, 12.02.2010 : 17:33:01 »

 Ja  .. Evil strokovnjak za vzgojo in prevzgojo borilnih psov rotwajlcev
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #35 : petek, 12.02.2010 : 17:36:14 »

Pet psov v enem stanovanju je absolutno preveè.Vedno sem mislil,da so stanovanja gradili za ljudi.Rad bi spoznal idiote,ki so sprejeli zakon po katerem je dovoljeno imeti v enem stanovanju do pet psov.Vsem ki zagovarjate ta zakon svetujem,da se greste nemudoma zdravit.
Sej dokler jim ti ne plačuješ najemnine in pucaš za njimi se ti ni treba sekirat, hehe. Ampak ta je itak tipično slovenska, da vsazga bolj zanima kaj ima sosed.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #36 : petek, 12.02.2010 : 17:53:40 »

Rad bi spoznal idiote,ki so sprejeli zakon po katerem je dovoljeno imeti v enem stanovanju do pet psov.
To so tisti idioti, ki so s tem preprečili, da jih nimajo v stanovanjih po 10
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #37 : petek, 12.02.2010 : 17:55:28 »

Eh, prehitro oddala, manjka še un smeško, ki kaže jezik.
Mišo, a si nazaj?
Sem te v temi od Baričeviča nekaj spraševala, pa nisi odgovoril... Dej no, a bi mi prosim?
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #38 : petek, 12.02.2010 : 17:56:54 »

Danes je 12. februar, kdaj ponavadi izhaja Kinolog?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #39 : petek, 12.02.2010 : 18:00:49 »

okoli 20. v mesecu je bilo to pri meni Wink
Logiran

chory
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 78


WWW
« Odgovor #40 : petek, 12.02.2010 : 18:14:58 »

Raje v stanovanju s petimi psi ,kot samo z enim samim osebkom kot je Mišo 57......
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #41 : petek, 12.02.2010 : 18:21:22 »

A dej no kako da ne..kmalu bi ti za cel pevski zborček otrok naštepal Smiley
Logiran
tis
novinec
*
Sporočil: 23


« Odgovor #42 : petek, 12.02.2010 : 19:06:20 »

Klavdija, NI POMEMBNO, ALI IMAS RODOVNISKEGA ALI NERODOVNISKEGA PSA, TEMVEC JE POMEMBNO, ALI SI V KZS ALI NISI. Razumeš point?

Pozdravljena!

Nočem drezati a jaz v odgovoru, katerega si prilepila nikjer ne vidim zapisano to, kar ti tu poudarjaš.
Lahko prosim razložiš, kako si prišla do tega zaključka !?

Logiran
chory
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 78


WWW
« Odgovor #43 : petek, 12.02.2010 : 19:08:01 »

Svoj fond (nad povprečjem) otrok imam že a s pravim človekom.A glej ,glej imam tudi pse ,ne kot nadomestilo ampak kar tako  Roll Eyes Tongue Tongue Tongue
Logiran
Jean
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 191


« Odgovor #44 : petek, 12.02.2010 : 19:21:06 »

In koliko psov bo lahko imela Milena whatshername?
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 27   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: URADNO? Če nisi v KZS, si "navaden" lastnik psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines