mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 11:24:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Hotel Monster - zgodovinska drama in resničnostni šov
Strani: [1] 2  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Hotel Monster - zgodovinska drama in resničnostni šov  (Prebrano 11275 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Monster
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 219


« : četrtek, 18.02.2010 : 08:12:36 »

Uprava hotela Monster se je kljub pomislekom in predsodkom morala ukloniti pritiskom javnosti, zlasti anonimnih sindikalistov ki grozijo s stavko in pa treh tajnih agentov ki so se infiltrirali v hišo in grozijo da bojo nastavili kakšno "dišečo" bombo če se ne uklonimo njihovim zahtevam...

Zato vam proti svoji volji predstavljam prvi del nove serije:

HOTEL MONSTER, resničnosti šov in zgodovinska drama.

Napovednik:
drama bo objektivno dokumentirala dogodke v hotelu Monster od vsega začetka, obilno podprta s slikovnimi in drugimi dokazi in zgodovinskimi viri in pa tudi z ekskluzivnimi izjavami vseh udeleženih strani!

Ne zamudite, prvi del bo na sporedu že danes!
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #1 : četrtek, 18.02.2010 : 08:19:57 »

Končnoooooooooooooooooooooo!  Evil
Čakamo na prvi del!
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #2 : četrtek, 18.02.2010 : 08:25:25 »

 

Obožujem srečne mačje zgodbe  Cheesy Prav fan sem. In komaj čakam prvi del  Grin
Logiran

Monster
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 219


« Odgovor #3 : četrtek, 18.02.2010 : 08:32:32 »

Štorija hotela Monster se je začela čisto po naključju leta 2005, ko je fotr peljal na sprehod dva psa in pripeljal nazaj tri zverine - namreč en majhen, drobčkan črn muci je bil tako preklemano trmast in odločen da se ni pustil odgnat in veselo sledil vsem trem vse do vrat. Sploh se ni pustil motit psom.

(Je že vedel kam mora it, baraba prebrisana...)

Mi torej fotr pozvoni dol na vratih, češ, tole bitje je šlo za mano, a nisi že skoz fantazirala da bi rada mela črnega mačka? In jaz, buhtelj naiven, sem se seveda stopila ob pogledu na kosmato kepico z veliki očkami.
Kaj hočete, tipična reakcija.



In tako je muc prišel k nam. Ni bilo govora da bi bil zunaj (mačko moje mačehe je prejšnje poletje zbil avto, sicer je preživela ampak ima eno taco hromo), zato je mali pač dobil dovoljenje za vstop v Inner Sanctum - stanovanje.


*****
naenkrat sliko prekinejo statične motnje, ekran zaprasketa,
nekajkrat pomežikne, potem se pokaže drugačna slika.

*****

*kralj Monster sedi na svojem prestolu kot mafijski šef*


Monster: okej, mislim da je skrajni čas da tudi sam malo posežem v tole nakladanje. Ne ji čisto vsega verjet, moji tastari. Nič si nisem "izsilil"… no ja, samo tako lepo sem gledal in predel in se metal na hrbet in mahal s tačkami po zraku in lovil svoj rep… saj veste, uporabil vse tiste mačje trike ki jih poznajo mačji mladički zato da se naivne babe raztopijo.. in potem je bilo seveda IIIIIIiiiii on OOOoooooh in Joooooooj in KAKO je SRČKAN!!!! In prej kot se je zavedla sem si jo že ovil okoli prsta in sem spal na kavču.
Hehehe. Saj ni vedela v kaj se spušča… Muahahaaa!!!

********
*****************************************************

Se opravičujem za prekinitev, očitno so tukaj neke tehnične motnje…

(Ja, ja, ti si kar misli da so tehnične motnje, haha…)

Mali muc je dobil ime Biff po frontmanu od Saxonov, ampak to ime se je obdržalo približno en dan, ker je vse bolj postajalo jasno da si zasluži vse kaj drugačno ime.
Po skrivnih vezah in iz zanesljivih virov smo dobili zvokovni posnetek dogajanja iz stanovanja v tistih prvih dneh.

*klik* trak teče…

*šumenje vode
*predenje in drsanje ob blago
*zvok zapletanja
*hitro topotanje nog v šestosminskem irskem stepu in izogibanje mačjim tacam in repu
*glasen top udarec ob tla

*krik: "Prekleta POŠAST, sem ti že rekla da se mi ne motaj pod nogami!!!"
*stokanje

….previjemo trak malo naprej, tu pride v stanovanje angleški sostanovalec
"Hmmm sandwich, I'll just put it on the table while I get some milk…"
*zvok mačjih tačk, nato skok
"NOOOOOOOO, you Monster, get off the table! Nooo, let go off my sandwich!"
*sliši se padec, prevračanje posode in zvok visokohitrostnega pobega, nato pa nekje v daljavo zadovoljno žvečenje in mljaskanje, ki ga preglasi preklinjanje

kasneje…
*sliši se drsanje nečesa mehkega po tleh, praskljanje in topotanje
"Hihi, kako je dober, glej ga kako se igra. Čakaj, mu bom malo pomahala pred gobčooOAAAAAAAAAAA, pošast mačja, ne mene, ne moje roke!!!! AAAAUUUU!!!!"

…previjemo trak še malo naprej
*zvok tekoče vode in prestavljanje lončevine, očitno gre za zalivanje rož
*približa se zvok šapic, šelestenje listov ki so zanimiva igrača
*nevaren zvok drsenja lončka ob polico

"NEEEEEEE, ti pošast mačja, ne počni tega, NEEEEE!!!"
*kakofonija treskov, prevračanja, lomljenja lončevine, s treskom se razbije nekaj steklenih predmetov, s pljuskom pade na tla in se raztrešči posoda z vodo…
"NOOOOOO, you MONSTER!!! HOW COULD YOU!!!"

*klik.

No mislim da je zdaj vsem jasno. Dokaznega materiala je čez in čez dovolj da razsodišče odloči - ta črna štirinožna prikazen si zasluži samo in edino ime Monster in čisto nič drugega…
Če še SLUČAJNO kdo ne verjame, posredujem tudi slikovne dokaze demoliranja:




Monster: u jebela, zdej me je pa zašila. Kdo bi si mislil da je imela dokaze, pa kaj je to, totalitarizem!! Udba!! Big Brother!! Bolje da se grem skrit dokler malo ne pozabi, sicer ne bo nič mačjih priboljškov danes zame. Adios amigos…


****
(se nadaljuje)
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #4 : četrtek, 18.02.2010 : 08:40:56 »

Ampak po uni zadnji sliki bi ga lahko poimenovali tudi Alibaba
Logiran
bvovk
rad pišem
****
Sporočil: 410


« Odgovor #5 : četrtek, 18.02.2010 : 09:08:15 »

Ampak po uni zadnji sliki bi ga lahko poimenovali tudi Alibaba

al pa Osama  pevka
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #6 : četrtek, 18.02.2010 : 16:11:49 »

 Cheesy  veselje Toooooooooooo! Monster Hotel se javlja  bravoCheesy
mamaF se od veselja in smeha valja po tleh, Sindikalista debelo gledata in vsi skupaj kričimo: "Hočemo šeeeeee!" 
Logiran

Unikatne tablice in portretki
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #7 : četrtek, 18.02.2010 : 19:42:04 »

hahaha AlibabaMonster  Tongue

A tole se pa ne da v naprej nadaljevanja kje snet a ne  Roll Eyes
Logiran

Monster
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 219


« Odgovor #8 : petek, 05.03.2010 : 07:59:50 »

Kmalu ) ko bo spet na šihtu kaka luknja da ene 20 minut ne bom mela preveč dela...) bo na sporedu drugi del drame...

Trplenje mladega Werth... Monsterja!
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #9 : sreda, 10.03.2010 : 09:09:16 »

Pismo, se pa vleče čakanje na drugi del tele drame...  Evil
Logiran
Monster
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 219


« Odgovor #10 : sreda, 10.03.2010 : 10:25:49 »

a.) Pojasni ti šefu da nimaš cajta delat ker moraš pisat o svojih živalih na Mojpes.netu!! Wink)

b.) če bi blo tlele mal več odziva oziroma "spodbude" - sej veste kej mislim - bi bla tut zadeva prej gor, a ne!!


Vseen, naj ti bo, danes itak 3/4 folka ni v službo tako da je malo zatišje....


Logiran
Rnata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


WWW
« Odgovor #11 : sreda, 10.03.2010 : 10:34:22 »

 bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
 pevka pevka pevka pevka pevka pevka pevka pevka pevka pevka pevka pevka pevka pevka pevka pevka
 bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #12 : sreda, 10.03.2010 : 10:41:10 »

a.) Pojasni ti šefu da nimaš cajta delat ker moraš pisat o svojih živalih na Mojpes.netu!! Wink)
Hm, zakaj že moji sploh nimajo svoje teme klele nek'?  Roll Eyes predaja

Ampak vseeno navijamo za vaše nadaljevanje!!!!  bravo    Afro  veselje
Logiran
Monster
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 219


« Odgovor #13 : sreda, 10.03.2010 : 10:54:10 »

Dame in gospodje... s ponosom predstavljam drugi del drame ki se mestoma sprevrže v tragedijo...
Seveda je objektivno poročilo tudi tokrat podprto s ((Citati)) neposredno udeleženih...

TRPLJENJE MLADEGA WERTH... MONSTERJA.


K hiši je torej prišla majhna, puhasta črna kepica, pospremljena z mnogimi vzkliki "Iiiiiiii" in "Ooooooh" in "Aaaaaahhh"...
Toda ti vzkliki navdušenja in občudovanja so se kaj kmalu spremenili v vzklike groze, ko si je rastoča kepica po svoje prilagodila urbanistični načrt hiše.
Po Monstrovo namreč bajta ni bila niti približno zadovoljivo urejena. Najprej je bilo treba odstraniti vse moteče elemente kot so bile vaze, lončnice, scefrat tisto nadležno zelenje, in pa odtrgati povsem slogovno neustrezne zavese.

((Dej no, kdo pa še ima take zavese. Halo?!? To že 30 let nazaj ni blo več moderno!!))


Ubogo mačje revše je moralo pomagati celo pri takih opravilih kot je računalniško programiranje...



in šivanje!



Pa stanovalcem hiše niti najmanj ni bilo jasno, da so taki dizajnerski posegi vendarle obupno preveč težaško delo za ubogo krhko mačje bitjece. Nič niso hoteli pomagati, še celo ovirali so pogumnega prostovoljca ko se je z lastnimi rokami ((šapicami, lepo prosim!!)), trudil vzpostaviti kolikor toliko normalno stanje.

Pa mislite, da je bila ta golazen človeška vsaj toliko mehkosrčna da je utrujenemu mačjemu delavcu zagotovila primerne počivalne pogoje da se po krvavem garanju odpočije?!??!

Figo.

Poglejte tole trpljenje, kam vse se je ubožček moral zateči če je hotel izkoristiti kako minutko trdo prigaranega spanca!!!

((ja, kar poglejte tole! Povsem neprimerni pogoji! Nihče mi ni niti postlal postelje, jaz pa naj bi spal na njej? Pa s svilo naj se pokrivam, a hočete da se prehladim?))


((Vidite tole?!? Vidite!! V ŠKATLO sem moral it spat! Eh, jst kar dvignem šape nad človeštvom, vdam se!!))


((No evo, tole tukaj je klasičen primer mučenja. Pa kaj si mislite da sem, princeska na zrnu graha? Fakir? A veste kako je tista reč zbadala skoz povštr?))

Pa tako zverinsko mrzlo je bilo v hiši... Ubogi revež bi bil skoraj zmrznil, če se ne bi v svoji iznajdljivosti poslužil skrajnih metod da se je z malček toplote ohranil pri življenju...



Ampak, dragi moji...
to še ni najhujše...
Vem da si v svojih mehkih dušah tega ne morete niti predstavljati, toda situacija je dejansko postajala še hujša, iz dneva v dan...

Uboga žival je trpela strašne muke, ko je morala ležati na trdem kamnu, na neudobni keramiki ali celo na golih tleh..
http://farm5.static.flickr.com/4024/4421443379_84f92df59b_o.jpg
http://farm5.static.flickr.com/4022/4421443659_40b35791ca_o.jpg

Razumljivo je pri tem dobil revmo v kosti in trganje v hrbet, sodu pa je izbila dno tale poslednja strahota:

http://farm5.static.flickr.com/4017/4421443295_47be599afd_o.jpg
Povsem NE-anatomsko oblikovan fotelj!! A si vi sploh predstavljate kaj tole zvijanje naredi z maljo hrbtenico?! Še čudno da ni uboga žival postala trajni invalid zaradi tega...  Cry Cry

Ampak... ko ste že mislili da huje sploh ne more biti.. ste se zmotili...

..

V prihodnjem delu popisujem strahotno, dvojno, trojno trpljenje, ki ga je ubogi Mmonster moral izkusiti...
ko so se v Hotel priselili....
*zlovešče strele razparajo nebo*
sostanovalci!!!  Shocked Cry
http://farm3.static.flickr.com/2714/4422177492_d7c6fa2d54_o.jpg

...se nadaljuje...




Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #14 : sreda, 10.03.2010 : 10:57:43 »

Mene že mrazi od groze  Shocked Shocked da so take stvari sploh možne, v enaindvajstmu stoletju, pa tuki, čist zraven nas da se to dogaja Shocked Shocked Shocked In da nihče ne ukrepa  Angry Angry Angry Angry
Logiran
Strani: [1] 2  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Hotel Monster - zgodovinska drama in resničnostni šov
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines