mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 11:10:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Ricky in Martin v novem domu:)
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ricky in Martin v novem domu:)  (Prebrano 34250 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #90 : sobota, 10.04.2010 : 19:32:55 »

Kolk sta dobra! Kiss Kiss Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Ricky Martin
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


WWW
« Odgovor #91 : torek, 13.04.2010 : 09:25:45 »

Tako, mi smo bili danes pri veterinarju. Kot prvo sm se namučila obadva spravit v boks, res smo imel prave borbe Roll Eyes Upirala sta se z vsemi štirimi, vsi kremplji na planem Roll Eyes Shocked Še dobro da sm si vzela par minut za rezervo Tongue Res jima je to nekaj najhujšega kar se lahko zgodi, sam zagledata boks že nobenega ni več na spregled Smiley Kr pokadi se za njima tolk hitro jo ucvreta Grin Diagnoze žal še nismo postavli, dobili smo antibiotike, še 1x tablete za razglistit in dietno hrano. Prekuhavat moramo vodo. Res upam da se bo tale driskica zdj počasi umirila Undecided Morm pa res pohvalit tole kliniko 300 kosmatih, vsi prijazni, res so se nam posvetili, dr. Selanova še posebej tako da sm ekstra zadovoljna Afro In zdj sm končno optimist da bomo kmalu našli rešitev Wink Sta pa čisto blažena ko sta spet v svojem okolju kjer s počutita varno, res sta jokala celo pot tja in nazaj Sad
Logiran
Snaky
novinec
*
Sporočil: 30


WWW
« Odgovor #92 : torek, 13.04.2010 : 10:27:53 »

Ja boga reveža razvajena, kokr da bi jih mučli  Shocked.

Ne skrbet, kmalu bo vse uredu. To je to, k ti ne znajo povedat kaj je narobe, dvomim pa da je kaj resnega, nič kar ne bi mogli odpravit. Pa če se drugače obnašata čisto normalno in se igrata, je vse ok.

Držim pesti, da kmalu ne bo več tok tekoče pri vas  Wink
Logiran
Ricky Martin
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


WWW
« Odgovor #93 : sreda, 14.04.2010 : 15:49:31 »

Je že manj tekoče pri nas veselje Me pa zanima, ve imate več izkušenj z dajanjem antibiotikov mačkonarjem. Včeraj pri veterinarju je zgledalo tko simpl, ko sm jst to doma ponovila sm dobila ene par krempljev v roko in res hudo borbo da smo spravili tisti mejhn tabletek po grlu Huh Angry Če ga strem v hrano ni šans da bosta pojedla jezen Tako da, predlogi zaželjeni Smiley
Logiran
Snaky
novinec
*
Sporočil: 30


WWW
« Odgovor #94 : sreda, 14.04.2010 : 18:38:13 »

Midve sva kupili tako inekcijo za vstavljanje tablet, ker mava velike probleme predvsem z Arven in Zorotom. Drugače sva pa nazadnje delali tako, da sva tabletko zdrobili in jo pomešali z vodo, vse dali v brizgalko in derekt v gobček  Evil. Drugih idej pa jaz nimam. Skoraj vedno zgubim živce pri tem opravilu  Angry
Logiran
Ricky Martin
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


WWW
« Odgovor #95 : sreda, 14.04.2010 : 18:50:28 »

Hmmm..kakršnekoli inekcije ne pridejo v poštev, ker smo dobil tud eno pasto(ne spomnim se imena iz glave), kot neka večja brizgalka pa je tud vidt ne morta, tko da mamo še s tem borbe ::)ampak to kar na tačko namažemo da je pol pač treba polizat Smiley Nč, verjetno kr rokavice gor v kombinaciji z debelim puloverjem in veliko potrpljenja in nek način kako mačka obdržat čimbolj na miru Evil Ričko še ni tok problematičen ampak tamala glista, ta je pa od boga. Pokaže zver v sebi Evil Angry
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #96 : sreda, 14.04.2010 : 18:51:47 »

Če rabiš un vizir od švasanja, povej  Azn
Logiran
Ricky Martin
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


WWW
« Odgovor #97 : sreda, 14.04.2010 : 19:08:52 »

Če rabiš un vizir od švasanja, povej  Azn

Hihihi...hvala, mam doma. Dober predlog Smiley
Logiran
Snaky
novinec
*
Sporočil: 30


WWW
« Odgovor #98 : četrtek, 15.04.2010 : 07:59:34 »

V svojem prejšnjem postu menjam besedo ZORO z besedo NIKITA, moj Zorči je priden pri dajanju tabletk in sploh glede vsega  Cool.

Drugače ju pa probajta, sploh pigmejčka, zavit v brisačo in položit na kolena vznak. Drugi naj jima pa poskusi porint tableto v gobec  Smiley.

No pa veliko sreče  Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #99 : četrtek, 15.04.2010 : 09:15:25 »

Enim gre tableta lažje po grlu, če se jo s koščkom masla obloži, eni (to imamo mi doma) se dajo pa na finto vreči z ribjo pašteto Tongue
Ampak, jasno, redki so, ki bi tableto kar sami popapcali, tista maskirna pašteta služi samo temu, da maček radovedno stegne vrat proti dišeči roki, pa se malo manj upira, ko mu prst porine tableto v gobček. Priporočljivo je po tableti dati tudi kak manjši priboljšek, da zverina ne kuha mule predolgo  Evil

Logiran

Unikatne tablice in portretki
Ricky Martin
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


WWW
« Odgovor #100 : četrtek, 15.04.2010 : 11:36:10 »

Mi mamo pa novo igračo

http://www.shrani.si/f/1W/BZ/1h1IAmmb/-0652.jpg
http://www.shrani.si/f/2g/MI/3z9ePDTr/-0662.jpg

Sm jima ravnokar dala tableto, ni blo tok hudo Smiley Priboljškov pa ne smeta nobenih jest Sad Dokler se prebava čisto ne umiri Undecided Itak jima pa teli Royal Intestinal briketi čisto nič ne dišijo, vrečke pa še manj Angry
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #101 : četrtek, 15.04.2010 : 11:50:19 »

iiiiiiiiiiiiiiiii  Cheesy - a tole sta ti dve pomarančki  Kiss Kiss , meni pa sploh ni vžgalo, pa tolko tinte sem prelila v dopisovanju z njuno služabnico! Zadnjo lih pred parimi minutami.
 Grin
Logiran
Ricky Martin
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


WWW
« Odgovor #102 : četrtek, 15.04.2010 : 11:57:58 »

Hahahahaha...ful dobro Afro Žuramo 100/h Cheesy Cheesy
Logiran
bvovk
rad pišem
****
Sporočil: 410


« Odgovor #103 : četrtek, 15.04.2010 : 16:01:39 »

jaz imam za tablete en tak poseben prijem (ki deluje na mirnih in zmernoagresivnih mačkih). grem na kolena, stisnem mucka k sebi (tako da se z ritjo bremza ob moja stegna). mucka božam, vmes dam levo roko pod brado (čoh čoh) in obrnem glavico čisto gor, da gleda nosek proti stropu. potem sledi bliskovita akcija: palec in kazalec leve roke med zobe, da se čeljust razklene, z desno pa v istem momentu dobesedno zabrišem tabletko v grlo (mora pasti čisto na konec jezika, ker ima mačka refleks, da pogoltne). takoj zaprem gobček in ga še nekaj sekund držim gor, da pogoltne. če si natreniran, se to zgodi tok bliskovito in neopazno, da mačka še vedno prede in se božamo dalje.
uporaben je tudi prijem mameF: na prst daš kupček paštete in notri zamaskirano tabletko. ko začne lizat pašteto, razpreš gobček, porineš prst v usta in ga podrgneš ob nebo. tabletka in pašteta se nalimata na nebo. zapreš gobček in za nekaj sekund glavico obrneš gor, da pogoltne.
Logiran
Ricky Martin
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


WWW
« Odgovor #104 : četrtek, 15.04.2010 : 16:58:24 »

jaz imam za tablete en tak poseben prijem (ki deluje na mirnih in zmernoagresivnih mačkih). grem na kolena, stisnem mucka k sebi (tako da se z ritjo bremza ob moja stegna). mucka božam, vmes dam levo roko pod brado (čoh čoh) in obrnem glavico čisto gor, da gleda nosek proti stropu. potem sledi bliskovita akcija: palec in kazalec leve roke med zobe, da se čeljust razklene, z desno pa v istem momentu dobesedno zabrišem tabletko v grlo (mora pasti čisto na konec jezika, ker ima mačka refleks, da pogoltne). takoj zaprem gobček in ga še nekaj sekund držim gor, da pogoltne. če si natreniran, se to zgodi tok bliskovito in neopazno, da mačka še vedno prede in se božamo dalje.
uporaben je tudi prijem mameF: na prst daš kupček paštete in notri zamaskirano tabletko. ko začne lizat pašteto, razpreš gobček, porineš prst v usta in ga podrgneš ob nebo. tabletka in pašteta se nalimata na nebo. zapreš gobček in za nekaj sekund glavico obrneš gor, da pogoltne.

Ja, verjetno res pride v poštev pri zmernoagresivnih mačkih. No sej Tinko ni agresiven, sam zdj ga tud prijet ne morm več da ne bi panike zganjal. Tud takrat ko nimam namena dat tablete:( No sej, še jutri in v soboto, potem pa konec(upam).
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Ricky in Martin v novem domu:)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines