mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:54:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Ricky in Martin v novem domu:)
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ricky in Martin v novem domu:)  (Prebrano 33962 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
pipikus
rad pišem
****
Sporočil: 314


WWW
« Odgovor #150 : sobota, 14.08.2010 : 19:23:40 »

lubčka  Wink Smiley
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #151 : sobota, 14.08.2010 : 20:07:17 »

 Smiley Ful lepa!  Kiss Kiss
Majčka pa ful dobra!
Logiran
Ricky Martin
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


WWW
« Odgovor #152 : ponedeljek, 23.08.2010 : 12:53:53 »



P.S. Kako pa prebava in izločanje? Smiley
Heh naša prebava....je kaotična Tongue V iskanju briketov ki ne bi povzročal driske Smiley Poleg Royal Intestinal Smiley Ker rajš umreta od lakote kot pa pojesta en ta briket Roll Eyes Roll Eyes Tinko je popolnoma ok, papca lahko vse. Ricky ma pa 2 uri po obroku katerih drugih briketov takoj drisko.  Pa smo probal že vse možne sensitive/sensible varjante ::)Smo probal tudi Linex kapsule po katerih mi bruha Angry Undecided Tako da smo večinoma na mokri hrani, jima nobena ne škoduje. Samo vztrajam da bomo našli ene brikete, ki jima bojo ustrezal Smiley Nekoč... Wink
Logiran
Debra
novinec
*
Sporočil: 7


WWW
« Odgovor #153 : ponedeljek, 23.08.2010 : 13:52:14 »

Probajte Arden Grange sensitive ali nasploh Arden Grange, ker ti briketi ne vsebujejo glutena in tudi ne koruzne moke. Imam tudi enega takega zelo občutljivega mačka vendar s temi briketi je že dve leti vse v redu. Pri nas sedaj vsi jejo samo te brikete, ker ji ni bilo mogoče ločeno hranit.
Logiran
bvovk
rad pišem
****
Sporočil: 410


« Odgovor #154 : ponedeljek, 23.08.2010 : 14:05:11 »

ste mogoče probali kakšne veterinarske diete za alergike, kot je npr. RC Sensitivity Control? zna biti, da je občutljiv na kakšno določeno sestavino, ki se pojavlja v večini komercialnih briketov, zato bi bilo smiselno probat hrano s čisto drugačno sestavo.
Logiran
Ricky Martin
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


WWW
« Odgovor #155 : ponedeljek, 23.08.2010 : 14:12:57 »

Probajte Arden Grange sensitive ali nasploh Arden Grange, ker ti briketi ne vsebujejo glutena in tudi ne koruzne moke. Imam tudi enega takega zelo občutljivega mačka vendar s temi briketi je že dve leti vse v redu. Pri nas sedaj vsi jejo samo te brikete, ker ji ni bilo mogoče ločeno hranit.
Ja verjetno bomo probal. Pa Orijen mormo še sprobat.Sam do testrčkov se morm dokopat ker mi je škoda kupovat brikete in še isti dan ugotovit da niso ok.
Taperverčki, sprobal smo Hill's i/d, w/d, Eukanuba Intestinal, ne pomaga nič. Sanbelle Sensitive, Hill's Sensitive Stomack, Schesir itd.... Eni in edini ki so ok so Royal Intestinal ki so tudi eni in edini ki jih nečeta jest Roll Eyes
Logiran
Romzy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 89


WWW
« Odgovor #156 : ponedeljek, 23.08.2010 : 20:02:03 »

Boga revčka moja občutljiva Smiley Čim več sreče pri iskanju pravih...
Vmes se pa sevede še kej slikajte, ker ste prou lušni Smiley

 Kiss Kiss Kiss
Logiran
Ricky Martin
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


WWW
« Odgovor #157 : torek, 12.10.2010 : 20:01:27 »




Ker zima že trka na vrata se naše mačje rite najraje takole grejejo Wink Sploh na kavbojkah je fajn Roll Eyes Tongue Drugače pa v mojih 23 letih mi nihče ni mogel vbit v glavo sprotnega pospravljanja za sabo. Še posebej v kuhinji. Dokler nista h hiši prišla taledva tolovaja.Kradeta kot sraki Roll Eyes Roll Eyes Karkoli pustiš na pultu ( kruh, prazno vrečko briketov, boh ne dej prazno vrečko mokre hrane..vse zneseta pod posteljo)  Roll Eyes Zadnjič mi je Ricky ukradu testo za kruh Roll Eyes Za sekundo sm stran pogledala Roll Eyes Kuhalnica umazana od olja...umazana posoda napolnjena z vodo da se  malo odmoči..čisto VSE je treba prelizat, pojest. Res, včasih prov ne morem verjet. Ampak pospravljat sta me pa naučila Smiley
Driske pa zdaj končno ni več Cheesy Tudi po briketih veselje
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Ricky in Martin v novem domu:)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines