mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 17:01:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Naš Gucci
Strani: 1 2 3 [4]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Naš Gucci  (Prebrano 17928 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #45 : ponedeljek, 31.05.2010 : 21:22:16 »

Samo v mojem spominu, žal. Je bil pa bogi, ampak je zelo hitro k sebi prišel, ker je samo jedel in jedel in jedel. Smiley
Logiran
urshii
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #46 : ponedeljek, 31.05.2010 : 21:29:16 »

haha, no glede tega se je malce umiril. mislim,da je ugotovil,da ima brikete na voljo cel dan in da lahko poje kolikor hoče in kadar hoče. No, že pogled na slike vseh teh mali bib in zavrženih muckov je boleč, kaj šele pogled na lastnega mačka. Hvala vseeno Wink
Logiran
avena
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 106


WWW
« Odgovor #47 : ponedeljek, 31.05.2010 : 21:36:06 »

Temu fantu je pa padla sekira v med Grin, pa še prav je tako!
Logiran
urshii
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #48 : sobota, 12.06.2010 : 09:05:33 »

Zdravo!

Imam eno vprašanje...naš Gucci zadnja 2 dni ni kaj preveč navdušen nad konzervo. Včerja ni pojedel jutranjega obroka, zato sem ga vrgla vstran in mu dala novega, pojedel ga je malo, v celoti pa ga je pojedel šele,ko sem mu noter skrila priboljšek. Tudi danes zjutraj konzerve ni pojedel, ven je izbrskal samo  priboljšek s katerim sem ga hotela pripravit, da bi jedel. Sva na konzervah Apllaws in briketih Sannabelle. Gucci je drugače živahen in njegovo obnaša je je normalno, malo se samo vidi,da ga daje vročina in se zadržuje v hladnejših delih stanovanja. Kaj bi lahko bil vzrok temu, da ne je?

hvala! Wink
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #49 : sobota, 12.06.2010 : 09:08:30 »

Tebi paše jest, kadar je zelo vroče? Če ni nobenih drugih neobičajnih znakov, verjetno ni nič narobe. Razglisti ga mogoče ponovno.
Lepo se imejta. Kiss
Logiran
urshii
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #50 : sobota, 12.06.2010 : 09:15:44 »

se mi je zdelo, da bi znalo bit to...če se ne bo nehalo ga bomo pa razglistili. hvala!
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #51 : sobota, 12.06.2010 : 09:37:53 »

Razglistite ga vseeno.
Logiran
urshii
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #52 : sobota, 12.06.2010 : 09:41:17 »

Brez skrbi, bomo Wink
Logiran
urshii
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #53 : sreda, 30.06.2010 : 12:03:26 »

Pošiljam nekaj novih slik našega razvajenca  Kiss Menim,da je naš Gucci zelo zadovoljen muc, popoldne preživi s spanjem na enem izmed nas. To zgleda približno takole, da se uleže ali meni na noge ali pa očetu in ne pusti,da bi ga kakršnokoli premikanje zmotilo Smiley Obožuje igranje s vodo. Greš v kopalnico, zmočiš bano ali umivalnik in Gucci ima za naslednje pol ure zaposlitev Cheesy Aja, bogi muc nima sveže vode na voljo in najraje pije vodo, ki si jo jaz natočim za sebe Cheesy bučman Tongue

Evo, še slikice:







Logiran
Gipsy
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #54 : sreda, 30.06.2010 : 13:49:26 »

O živjo, Gucci je pa res model in zelo sem vesela tvojih sporočil, saj se vidi, da pašete skupaj "kot ata na mamo". Pa kakšen dedec je postal, da o zapeljivih modrih očeh sploh ne govorim. Uživajte še naprej!  Smiley
Logiran
pipikus
rad pišem
****
Sporočil: 314


WWW
« Odgovor #55 : petek, 02.07.2010 : 06:51:37 »

Sonček  Wink
Logiran
urshii
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #56 : sobota, 31.07.2010 : 20:14:40 »





Logiran
urshii
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #57 : sobota, 31.07.2010 : 20:15:09 »

Gucci vas vse lepo pozdravlja!

Je že velik fant, ni sicer med tistimi najbolj hruškastimi mačkoni ampak je bolj eleganten mladi možakar. Je pravi važič in nas ima vse zelo rad. Oče je ugotovil,da ima naša baraba 2 osebnosti in je to opisal takole: zvečer se mu čisto zmeša in si v glavi predstavlja svojega namišljenega sovražnika, pretepat pa se hoče s nami, za to fazo sledi faza cartanja do onemoglosti Cheesy

Uničil je natanko 2 polnilca za telefon in danes tudi kabel od miške za računalnik Evil  pač, pospravljat je treba pri nas doma Cheesy

Bila sva tudi prvič pri veterinarju, saj Gucci ni briket niti pogledal in tudi konzervice mu niso kaj preveč dišale. Zdelo se mi je, da ima rdeče dlesni in veterinar je potrdil blago vnetje le teh, zato sva pridno uporabljala pasto proti vnetju, antibiotikov še ni potreboval. Se pa je njegov apetit zelo izboljšal in je pravi malo požeruhec. Tudi dlako ima veliko lepšo, izpadanje dlake je na minimumu in dlaka je dosti bolj mehka, tako da ga je pravi užitek cartat in stisnit k sebi.

Logiran
Gipsy
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #58 : nedelja, 01.08.2010 : 05:39:28 »

Citat
Oče je ugotovil,da ima naša baraba 2 osebnosti in je to opisal takole: zvečer se mu čisto zmeša in si v glavi predstavlja svojega namišljenega sovražnika, pretepat pa se hoče s nami, za to fazo sledi faza cartanja do onemoglosti

Dvojne osebnosti so tudi značilnost mojih muc, le da se, ko pride njihova ura, pretepajo med sabo. Razloži torej očetu, da maček za pretep potrebuje še enega mačka  Wink Res da bi v tem primeru utegnil kakšen polnilec več slabo končati, pa saj jih zdaj že pospravljate, ne.
Tudi moj Gizmo je imel vnetje dlesni, pa smo tudi mi že poštimali in veselo papa, čeprav pa mu kakšen krajši post ne bi prav nič škodil, bajsitu.

Lep pozdravček Gucciju in človeški familiji. Kiss

Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #59 : nedelja, 01.08.2010 : 05:54:10 »

Crkica... Kiss
Logiran
Strani: 1 2 3 [4]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Naš Gucci
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines