mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 06:02:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: Mladič in sprehodi
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mladič in sprehodi  (Prebrano 29660 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #45 : nedelja, 12.02.2006 : 11:25:46 »

robby, če psička noče hoditi daleč se ji zdaj prilagajaj. Moj pobalinček pri 2. mesecih ni šel niti 50 m, se je kar usedel in hotel nazaj, pa je bil zelo samozavesten mladiček. Ko je imel dovolj, sva se obrnila in šla domov. Pri 3. mesecih pa je že lahko prehodil kar nekaj. Pazi le, da to ne bo postala navada, mladiček potebuje tudi gibanje, saj si tako krepi mišice, posledično tudi kosti.
Logiran
Julie
otrok do 14 let
*
Sporočil: 6


« Odgovor #46 : petek, 07.04.2006 : 12:32:20 »

S PRIBOLJŠKI IN IGRAČAMI. Smiley NAŠA PSIČKA JER TUDI TO DELALA KO JE BILA STARA 3 MESECE Wink Wink Wink
Logiran
Nikolina
otrok do 14 let
***
Sporočil: 121


« Odgovor #47 : sobota, 29.07.2006 : 10:41:00 »

Živjo!
Doma imam 11 tednov staro psičko škotsko ovčarko in psička nikakor noče na sprehod.Ko vidi da greva na povodcu proti izhodu začne vleči,skakati,...Eno 2-krat pa sva bile na sprehodu pod vplivom priboljškov in moje sestre,ki je ves čas hodila pred psičko,zdaj pa še to ne zaleže.
A ima kdo izkušnje s tem,podobne težave....Vsak nasvet pride prav.
Hvala že v naprej
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #48 : sobota, 29.07.2006 : 11:25:43 »

Jaz bi šla čimvečkrat po malo, jo magari odnesla na travico in se z njo tam malo igrala.

Pač življenje zunaj bi ji poskusila narediti zabavnejše, h krati pa ji nebi pustila časa, da bi se upirala.

In če bi vsak dan bili 10x zunaj po 10 minut in bi se ta čas vedno igrali ali božali ali talali nagradice, bi pes hitro pogruntal, da mogoče pa ni tako napačno pokukat v širni svet  Wink

Ampak, noter greste takrat, ko se najbolj zabava, ne pa ko je totalno naveličana in ne je na kak sprehod vleč.
Zunaj samo zabava, nagradice in po možnosti lulanje in kakanje, če rata. Nič drugega. In ko pride domov pa kakih 10 minut nič ukvarjanja z njo.

Samo tako vam bo mogoče ratalo, da boste dobili psa, ki ne bo hotel domov ha ha ha Grin
Logiran
SamSvojMojster
rad pišem
****
Sporočil: 400


« Odgovor #49 : sobota, 29.07.2006 : 23:40:57 »

Naredi ji potko iz kosckov salame Smiley tako kot v janko in metka pravljici hehehe mogoce bi pa uzgalo .
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #50 : nedelja, 30.07.2006 : 13:37:33 »

ha ha... na koncu pa še skledo vode  Grin
Logiran
Nikolina
otrok do 14 let
***
Sporočil: 121


« Odgovor #51 : nedelja, 30.07.2006 : 18:51:24 »

HeHe....tnx bom probala ampak s koščki salame pa bom še počakala,ker še ni bila drugič cepljena in me je malo strah,če vse na cesti gor pobere in bo kaj narobe Undecided.....Danes sva šli ven in je šla brez problemov Shocked,ampak je šla samo če je nekdo tekel pred njo Grin Grin Grin(v tem primeru moja sestrična).Upam da bo tako tudi vnaprej Smiley
Logiran
popo
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 748


« Odgovor #52 : nedelja, 30.07.2006 : 23:14:15 »

Se bo ze navadla, ne skrbi Smiley se vsak se je!
Moja je tudi to delala. Reseval sem tak da zmeraj ko se je dala na rit sem spustil povodec in brez da sem jo pogledal sel naprej. Pa je pomagalo. Je kr hitro zacela zivahno skakat zraven Smiley Bos ze ugotovila kaj jo motivira Smiley

Lp in velikom srece, Marko
Logiran
najkica
novinec
*
Sporočil: 28


« Odgovor #53 : sreda, 02.08.2006 : 13:26:23 »

Moja na začetku tudi ni hotla it na sprehod. Sem jo mogla vlečt ceeeeeeelo pot. Cheesy Potem pa sva nekajkrat šli zelo na počasi na en kratek sprehod, medtem je vse prevohala, jaz sem ji to zanalašč pustila in se je naučila. Ker nekje sem prebrala da psa zelo zanima okolica zaradi različnih vonjav. Zdej vedno ko vzamem vrvico in rečem ˝Meli, gremo pohajat!˝ steče h ograji kot da je zmešana.  Roll Eyes
Logiran
Nikolina
otrok do 14 let
***
Sporočil: 121


« Odgovor #54 : četrtek, 03.08.2006 : 08:48:03 »

Moja psička se je tudi že malce privadila Wink ampak ne kot tvoja najkica. Smiley
Ker pa še ni bila drugič cepljena jo moram cel čas paziti da nebi vzela kaj v gobček. Smiley
Logiran
I_love_dogs
otrok do 14 let
*
Sporočil: 26


« Odgovor #55 : nedelja, 01.10.2006 : 18:08:46 »

Imam psička starega 1 mesec in 1 teden in še nekaj dni zanima me, če ga že lahko peljem ven čeprav še ni bil drugič cepljen, ker me skrbi, da ne bi zunaj "fasal" kakšnih bacilov ali imate s tem kakšne izkušnje Huh? Hvala za vnaprej.

P.S. Oprosti Jana, samo nisem vedela kam naj uvrstim to temo  Undecided
Logiran
I_love_dogs
otrok do 14 let
*
Sporočil: 26


« Odgovor #56 : nedelja, 01.10.2006 : 18:17:36 »

oprostite zmotila sem se imam psička starega 2 meseca in 1 teden in še nekaj dni
Logiran
zally3
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 193


« Odgovor #57 : nedelja, 01.10.2006 : 18:21:23 »

1krat je že mogel biti cepljen-samo ne proti steklini(proti steklini se cepi pri 12 tednih). Mislim da pes mora hoditi na sprehode, samo ne predolge, pa malo se izogibaj drugih psov...naj me kdo popravi če je kaj narobe Grin
lp, Zala&Winny
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #58 : nedelja, 01.10.2006 : 18:33:04 »

Pa stopnic se čuvaj, še toliko bolj odvisno od pasme. To si nam pozabila zaupati, kajne?
Glede cepljenj pa ti bodo glede na starost, velikost in težo psa najbolje svetovali na Veterinarski postaji, kjer boš kužka prijavila.
pa veliko sreče in veselja z njim tudi na prvih sprehodih!
Logiran
I_love_dogs
otrok do 14 let
*
Sporočil: 26


« Odgovor #59 : nedelja, 01.10.2006 : 18:38:42 »

hvala za odgovore Grin
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: Mladič in sprehodi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines