mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 19:47:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Naša Nala
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Naša Nala  (Prebrano 58532 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #300 : nedelja, 19.12.2010 : 19:47:05 »

Okej no, vama verjamem Tongue Ker na fotografijah se od snega tako čudno odbija svetloba, da prav bode v oči, in potem je "belina" samojeda prav prijetna, pa še topla, ker ravno kožuh gledaš (kot tisto, ko ti je poleti blazno vroče, pa pogledaš kake zasnežene smreke, je hecen občutek). Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #301 : nedelja, 19.12.2010 : 20:13:18 »

vesoljka, kaj pa dobiva z Lynn za nagrado ?  Grin Wink
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #302 : nedelja, 19.12.2010 : 20:15:59 »

Ja, mene tudi to zanima! Grin Grin Wink
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #303 : nedelja, 19.12.2010 : 20:50:08 »

Uh, zdej sta me pa dobili...  Grin Hm, če bosta s svojimi kosmatnci kdaj v Ljubljani, pa bosta imeli preveč časa in si želeli obiskat Rožnik po malo manj obljudenih (stranskih) poteh, sva z mojo tapravi naslov Wink
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #304 : nedelja, 19.12.2010 : 20:57:41 »

Uh, zdej sta me pa dobili...  Grin Hm, če bosta s svojimi kosmatnci kdaj v Ljubljani, pa bosta imeli preveč časa in si želeli obiskat Rožnik po malo manj obljudenih (stranskih) poteh, sva z mojo tapravi naslov Wink
A nam še ostalim zaupaš ta potke manj obljudene potke na Rožnik?
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #305 : nedelja, 19.12.2010 : 21:07:08 »

A to resno? Ker je precej težko. Potk je ogromno, itak je pa treba tudi prekrižati kako glavno kdaj. Npr. ena potka je pod tisto glavno med Cankarjem in tisto hišo. Tudi samo od Čada gresta do te omenjene potke dve potki. To je samo en konec Rožnika. Meni je najlepši tisti zahodni, ker je ves v praproti, tam kjer je ribnik spodaj (mene spominja na Shrek-ovo bivališče  Grin ). In tudi do tja vodijo tri potke, ena je podaljšana s trim-steze.
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #306 : nedelja, 19.12.2010 : 21:34:48 »

Pa da ne bo kdo mislil, da zdaj lomastim po gozdu kamorkoli me že ponesejo noge (zaradi uničevanja podrasti itd.). Te potke so bile tam že 15 let in več nazaj, ko sem bila še otrok, danes niso nič ožje/širše... Kot otrok sem pač uživala v raziskovanju (joj, če bi moji starši vedeli, kje vse sem se potikala Tongue ). Rožnik je dovolj majhen, da se ne moreš izgubiti, če se na slepo odločiš za eno od potk... tako ali tako v daljavi vidiš kako večjo, sploh zdaj, ko se skozi gola drevesa opazi kakšnega sprehajalca. So kratke, kot bližnjice, pa sestavljanke z večjimi. No, spomladi se bodo spet bolj opazile. Meni to skupinsko "romanje" po glavnih poteh pač ne sede.. Ampak, če ga ne bi bilo, bi mi bilo veliko težje prebroditi marsikateri dan.

Nala, oprosti, ker ti smetim temo  Kiss
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #307 : nedelja, 19.12.2010 : 22:58:58 »

vesoljka, piši mi na ZS in se tam lahko kej zmenimo za kak potep po Rožniku Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Naša Nala
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines