mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 12:12:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: mucka INDI (ex.Sarči)
Strani: 1 2 [Vse]   Dol
Natisni
Avtor Tema: mucka INDI (ex.Sarči)  (Prebrano 9931 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pola
rad pišem
****
Sporočil: 460


« : ponedeljek, 29.03.2010 : 20:08:21 »

Tako je zgledalo, ko je princeska vdrla v kraljestvo njegovega veličanstva  Roll Eyes.

Čez par dni pa je Bowie podlegel čarom lepotičke, ki po novem sliši na ime Indi Kiss


Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #1 : ponedeljek, 29.03.2010 : 20:27:03 »

Črnobeli svet. Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #2 : ponedeljek, 29.03.2010 : 21:21:32 »

o carsko, res!  Kiss Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3 : ponedeljek, 29.03.2010 : 21:23:07 »

Lahko bi pa šah igrali Cheesy Cheesy
Logiran
stashy
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #4 : četrtek, 01.04.2010 : 07:54:35 »

evo pa je tudi meni uspelo priti na ta forum  Smiley sem ponosna lastnica Indi (prej sarči).
 zdej se malčka že razumeta, ampak bowie se pregrobo igra, grize jo kot nor, in morava zato prevečkrat posredovati  Evil on je enkrat večji in ko jo spravi na hrbet, ona le nemočno čaka kdaj bo končal, in tu potem vstopiva mi2  Wink upam da se bo navadil na bolj nežno igro  Smiley
drugače sta pa super, se vidi sprememba v očeh bowieja, se vrača igrivost. indi je pa tko tak cuker, da bi jo sam lupčkal skoz  Kiss je pa prevzela pasje navade, ko prosi za hrano  Cheesy se usede in dviguje prednji tački in prosi  Cheesy res smešno Grin
Logiran
Pola
rad pišem
****
Sporočil: 460


« Odgovor #5 : četrtek, 01.04.2010 : 18:56:27 »

O lej jo, ti je le uspelo  Smiley.

Sarči je itak modelka, da jo težko najdeš podobno  Tongue. Kar se pa pasjih navad tiče, se pa vidi kje je gor rasla  Cool. Lp
Logiran
stashy
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #6 : nedelja, 04.04.2010 : 09:08:25 »

evo danes smo se pa skopali, ker je Indi taka umazanka Smiley najprej moram pohvaliti bowieja, ki je najboljši maček na svetu Smiley med kopanjem je le dvakrat malo zamijavkal, vendar je kopanje potrpežljivo prestal Smiley Indi, ja ona je pa druga zgodba. iz kopalnice sem prišla popraskana, pogrizena Smiley ona pa vsa prestrašena Smiley sedaj se pa bowie že pol ure umiva, in je že skor čisto suh, ona pa skaklja veselo naokrog, čisto mokra seveda Smiley ji ni še prišlo na pamet, da bi se malce umila in tako hitreje posušila Smiley
umiti pa je bilo najbolj potrebno Indi, ker ne zna lepo kakat. ona ima skoz drisko oz, tak rahel kakec, tako da je vedno popolnoma umazana okoli ritke, za nameček se pa še sploh ne potrudi, da bi se umila al pa kej  tazga Smiley potem bowie to delo prevzame, ampak danes je bilo umazanije očitno preveč. me pa malce skrbi zakaj ima Indi tak kakec..mogoče, ker hrano golta namesto da bi jo zgrizla? in kako naj to rešim? ko jima dajem priboljške, Indi poje 4, medtem ko bowie še vedno prvega grize Smiley royal canin za to starost mačk nima večjih briket Smiley) kako naj jo potem pripravim do tega, da bo začela hrano girst?
drugače pa lep mačji pozdrav iz zagorja in vesele praznike  Kiss
Logiran
pinga
rad pišem
****
Sporočil: 370


WWW
« Odgovor #7 : nedelja, 04.04.2010 : 10:01:35 »

Moj jih je tudi goltal in nato velikokrat bruhal, kakal je normalno. Ko je dobil stalne zobke, pa jih je začel gristi Smiley.
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #8 : nedelja, 04.04.2010 : 13:09:57 »

Indi je bila pri meni ves čas kot dunajski šnicl, najprej se je povaljala v vodi, potem pa v pesku.  Roll Eyes
Je enga takega posebnega karakterja, čustvena in temperamentna in čisto posebna. Kiss Kiss
Logiran
stashy
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #9 : nedelja, 04.04.2010 : 14:07:19 »

ja helena se strinjam Smiley en mejhn črn hudičk je, k se ti zna tako prikupit, de pozabiš na vse ostalo Smiley mi2 jo naravnost obožujeva Smiley upam pa, da se bo navadila, da je hrana vedno tam, in da ji ni treba vsega naenkrat pojest, predvsem pa da si lahko vzame čas in hrano zgrize Smiley Smiley ker ona je, bowie pa zraven sedi in jo gleda, pa umiva, pol na konc pa sam še čaka kdaj bo nehala Smiley ona pa še kr Smiley
Logiran
Pola
rad pišem
****
Sporočil: 460


« Odgovor #10 : nedelja, 04.04.2010 : 17:38:05 »

Tudi pri nas je hrana skoz na razpolago, jo pa nisem nikoli gledala kako je in ti zato ne morem povedat ali je pri nas goltala ali ne.

Je pa res tako kot pravi Helena. Ko je prišla k meni je bila kot dunajc  Grin. Pa tudi potem ni bilo dosti bolje. Ni ne vem kakšna dama al kaj Roll Eyes Cool, pa nadomesti to z zelo spešl karakterjem in potem kmalu pozabiš vse njene prigodice. Še zdaj mi ni jasno kako ji je uspelo potegnit dol zvezde napopane na strop Shocked. Ja Sarč je posebna, za posebne ljudi Kiss Kiss.
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #11 : nedelja, 04.04.2010 : 17:40:19 »

  Kiss
Logiran
Pola
rad pišem
****
Sporočil: 460


« Odgovor #12 : sobota, 10.04.2010 : 20:25:13 »

Indi in Bowie sta danes lahko važna, jima je teta Trixi zrihtala čisto fensi novo plezalo  Smiley Kiss Kiss.
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #13 : sobota, 10.04.2010 : 20:29:51 »

Definitivno preveliko za SAMO! dva mačka!!!  Evil

(to samo fovšija iz mene govori!)  sram  Tongue
Logiran
avena
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 106


WWW
« Odgovor #14 : sobota, 10.04.2010 : 20:42:50 »

Bravo (spet) za teto Trixi Cheesy! Uživajta, lepa kosmatinca!
Logiran
stashy
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #15 : sobota, 10.04.2010 : 21:36:26 »

 Grin Grin Grin Grin hvala trixi, mačkona že uživata   Smiley Smiley Kiss Kiss
Logiran
pipikus
rad pišem
****
Sporočil: 314


WWW
« Odgovor #16 : sobota, 10.04.2010 : 22:05:39 »

super darilo -uživajta  Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #17 : nedelja, 11.04.2010 : 11:48:20 »

Super, da jima je všeč. Sem zelo vesela.  Kiss Kiss
Logiran
stashy
novinec
*
Sporočil: 5


WWW
« Odgovor #18 : nedelja, 11.04.2010 : 21:06:51 »

indi je gor skakala že med gradnjo  Cheesy ni mogla počakat  Grin Grin Grin
morm pa tud povedat, da se danes že VELIKO bolje počuti, se je že mal igrala pa skakala naokol. sam zdej pa menda bowieja uho boli  Cry Cry Cry Cry Cry skoz je ves nasršen, umika se in ne pusti božat leve strani  Cry Cry Cry Cry Cry joj joj joj tele moje mačice  sram
Logiran
Strani: 1 2 [Vse]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: mucka INDI (ex.Sarči)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines