mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 01:10:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Pepelka a.k.a. Cindy
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pepelka a.k.a. Cindy  (Prebrano 7415 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« : sreda, 07.04.2010 : 00:54:18 »

Cindy se javlja iz novega doma:
Živjo vsi!
Javljam se vam iz Mengša-iz naročja moje nove lastnice Lane. Malo prej sem se lepo najedla, zdaj pa počivam. Vas zanima, kaj se mi je zgodilo v zadnjih nekaj dneh?
Prejšnjo sredo so me vso prestrašeno pripeljali iz Prekmurja v neko čudno hišo daleč od vsega kar poznam. Najprej me je bilo pošteno strah in sem se malo stiskala v boksu. Kmalu sem pa ugotovila, da ni nič hudega če pridem ven, da me celo crkljajo in mi dajo hrano! Že zvečer tisti dan sem pogumno hodila po sobi moje nove lastnice. Vohala sem, da so v bližini še drugi kužki in muca, videla jih pa še nisem.
Hitro se lahko navadiš na udobje: lastnica ima v sobi mehko oblazinjen stol, ki ga naravnost obožujem! Ampak ko sem našla kavč, sem si pa rekla, da boljšega ni. Potem sem pa zagledala posteljo...Ta je pa v drugi sobi in me tja spustijo samo, če sem zelo pridna  Wink
Začudila sem se, ko sem za večerjo dobila neke čudne okrogle rjave stvari. Za vsak slučaj sem jih pustila pri miru.

Čez dva dni sem spoznala veeelikega psa-zlatega prinašalca Aarona. Najprej sem se ga malo ustrašila, ker je tako velik in sem pokazala zobe, pa mi je lastnica povedala, da se to ne dela. Ugotovila sem, da je Aaron čisto fajn pasji gospod, da mi nič ne bo naredil in da ima moja lastnica prav, da se zob prijaznim kužkom ne kaže. Tako sem čez nekaj dni lepo sprejela še zelo živahno gospodično avstralsko ovčarko Bibo. Zdaj je pa super, ko smo vsi trije v Lanini sobi, vsak na svojem mehkem delu pohištva, lastnica se pa uči. Jaz imam pa poseben privilegij, ker sem majhna in sem lahko v naročju Cool A si predstavljate, da bi morala lastnica imeti 42kg težkega Aarona v naročju? Malo težko bi se učila zraven...

Tudi briketke sem se navadila jest-zdaj so mi postali zelo všeč. Včasih dobim tudi kakšen priboljšek!
Ampak veste kaj mi je pa najbolj všeč? To, da lahko prosto šibam po dvorišču, po hiši (samo po stopnicah me ne pustijo  Huh) in sem lahko lastnici ali pa kakšnemu družinskemu članu vedno za petami.

Pa še nekoga sem spoznala: čudno bitje, ki prede. Lastnica ji pravi 'mačka'. Mi je zelo zanimiva, večino časa spi ali pa me gleda z omare. Se mi zdi, da je prijazna in zato nisem nič huda na njo.

Ne boste verjeli-tudi boks mi je postal všeč, čeprav mi je bil na začetku nadvse zoprn! Ampak kadarkoli so me dali vanj, sem dobila slasten priboljšek in zdaj kar sama hodim v boks in čakam poslastico  Cheesy


Toliko zaenkrat iz novega doma...Kmalu vam bom poslala še kakšno mojo fotko.
Lahko noč!Hov!
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1 : sreda, 07.04.2010 : 09:44:25 »

Kako lepo je to prebrati! Kiss Kiss Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #2 : sreda, 07.04.2010 : 10:28:45 »

Cindy, super se imaš. Uživaj še naprej in bodi pridna, da bo veliko priboljškov in nagrad.  Kiss
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3 : sreda, 07.04.2010 : 10:59:18 »

Cindy, vidim, da so se ti tacke namocile v med. Zato bodi pridna se naprej. Smiley Smiley Kiss Kiss
Logiran

terenka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 109


« Odgovor #4 : petek, 09.04.2010 : 16:02:52 »

Hvala za tole lepo zgodbico, predvsem, da se ima Cindy lepo Cheesy Cheesy Kiss
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #5 : torek, 27.04.2010 : 13:04:14 »

Cindy ima svoj album:
http://www.facebook.com/album.php?aid=2057661&id=1462563280&saved#!/album.php?aid=2057661&id=1462563280

Drugače pa krasno napreduje, je že povsem domača, z Aaronom in Bibo ni nobenega problema več. Edino pri velikih in zelo igrivih psih še kakšen zob pokaže, zato se nanje bolj postopno navajamo. Vse nas je čisto osvojila Smiley
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #6 : torek, 27.04.2010 : 18:08:07 »

Super ste Cheesy Kiss!
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #7 : ponedeljek, 06.08.2012 : 14:29:48 »

Cindy je preminula 30. julija. sram Cry
Ampak zadnji dve leti je imela možnost spoznati, kaj pomeni psa vredno življenje ljubezen. Hvala, LIZA. Kiss

R.I.P.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #8 : ponedeljek, 06.08.2012 : 14:58:08 »

Oh, moje iskrene sožalje... Cry pa tako prisrčna psička je bila. ljubezen Kiss
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #9 : ponedeljek, 06.08.2012 : 15:57:57 »

 Cry
Sožalje
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #10 : ponedeljek, 06.08.2012 : 16:50:11 »

 Cry Moje sožalje
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #11 : torek, 07.08.2012 : 06:21:42 »

Iskreno sožalje vsem njenim.  Cry
Logiran
pinga
rad pišem
****
Sporočil: 370


WWW
« Odgovor #12 : torek, 07.08.2012 : 10:56:05 »

Žal mi je Cry. Prava lepotička je bila  Kiss.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #13 : torek, 07.08.2012 : 12:50:42 »

Sožalje vsem njenim Cry
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Pepelka a.k.a. Cindy
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines