mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 13:23:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Tasha - tačrna takosmata, srebrnčica moja zlata...
Strani: [1] 2 3 4  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tasha - tačrna takosmata, srebrnčica moja zlata...  (Prebrano 19793 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« : torek, 13.04.2010 : 19:15:42 »

Tkole - Tashina posvojiteljica (=jst Smiley    ) se je zavezala, da se bo Tasha javljala v tejle rubriki, ki ima točno pravi naslov za njeno zgodbo. In mojo. Srečni zgodbi! Cheesy

Pa da bo vse na kupu:
tule je prvi del, ko je tale ex-divjačka skupaj s sestrico Taro prišla na začasno k meni:
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,33055.0.html

in tule drugi del...ko se je odločila, da bo moja in samo moja  Kiss
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,34493.0.html

Tasha se je po drugi neuspešni posvojitvi eno uro skrivala pod predalom pod posteljo, ker sem dobila en obisk (ne posvojitvene narave  Wink ). In ko je obisk odšel, je prec kuj zlezla ven  Smiley in bla tkoooooo mazasta, kot še nikoli doslej. Sva se mucale, jokcale, mjavkcale, bucale, ....ni, da ni.  Kiss

Povečerjala je z velikim apetitom (ja, prav res - tale mala anoreksična mucica!) v družbi samih fest fantov  Wink (no - mačkov pač: Tonča in Timaja). Fotke bojo!
Fanta sta jo sprejela zelo lepo, po treh snufkih so se bucali in igrali, kot da nikoli niso bili ločeni. Tudi moj Srečko jo je bil vesel (in ona njega še bolj, itak! Cheesy Kiss), Minimuc se še ni potrudil na obisk v spodnji štuk (je več kot 5 šteng za prehodit, pa se mu ne da prav pogosto), Filjuškus-Filip je bil pa do Tashe (in tudi do vseh ostalih začasnikov) itak vedno nevtralen (ker on je big mačo in ena takale princeska nežna - ph, pa kaj je to za ena reč...!)

Tudi moja mala pasja opica Pika je bila vesela Tashe in ornk ganjena nad njeno vrnitvijo - tako zelo, da ji je skoraj rep odpadel  Cheesy

Tasha se je tudi odločila, da moj dečko očitno spada k meni v paket in ne zganja prav nobene panike, niti, ko je čiiiisto blizu, še celo roko ji je smel dat za povohat - velika čast! Grin Cheesy Je pa tudi res, da moj dečko nanjo gleda zdaj malce z drugačnimi očmi in ne lomasti kot medved po kočevskem gozdu, ko se ji približuje  Smiley 

Jap, tale macica je k meni očitno prišla z namenom, da ostane. In je ostala. Obe sva srečni!

Tasha, moja mala, nežna, krhka, lepa, tačrna takosmata, pošastka alexxina, srebrnčica moja - a veš kaj, prav tkole se počutim: v čast mi je, da si si izbrala mene!
 Kiss
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #1 : torek, 13.04.2010 : 19:43:49 »

"Muce si izberejo človeka, ljudje pa psa. "  Smiley

 Kiss Tashi...
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2 : torek, 13.04.2010 : 20:09:54 »

Pošluš, oaza, jaz vem, da si zdej cela hepi, ker je Tašika tvoja tvoja, ampak - a uni trije fejst mačkonarji iz prvega štuka so nesrečne zgodbe al kva?  Roll Eyes Tongue

(to se jaz fočkam, da ne zamudim nadaljevanke - tole bo ena venecuelanska žajfnica, čutim v kosteh  Evil )
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #3 : torek, 13.04.2010 : 20:11:53 »

 Smiley Srečni posvojiteljici in razvajeni princeski  Kiss Kiss
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #4 : torek, 13.04.2010 : 20:21:16 »

a veš kaj, prav tkole se počutim: v čast mi je, da si si izbrala mene!
Kiss Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #5 : torek, 13.04.2010 : 20:58:44 »

Pošluš, oaza, jaz vem, da si zdej cela hepi, ker je Tašika tvoja tvoja, ampak - a uni trije fejst mačkonarji iz prvega štuka so nesrečne zgodbe al kva?  Roll Eyes Tongue
.....

ej Cats...če pogledam njihove face in ne uspem preslišat kar neki enga pritoževanja - ja, so pa oni trije mušketirji res cele nesrečne zgodbe!  Grin Wink Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #6 : torek, 13.04.2010 : 23:10:43 »

No, kooooončno  Cheesy  Princeski gorenjski, dajta zrihtat, da bo vajinih srečnih zgodb od zdaj naprej za en cel roman  Wink  Kiss Kiss
 
In ... sama sreča, za Catsino izostreno oko in čut za pravičnost, kajtiiiiiiii ... o tazgornjem štuku se bo treba pa enkrat resno pogovorit s samim Sindikalnim vrhom Evil
Bom kar naravnost vprašala: A so nesrečni gospodje iz zgornjega štuka slučajno slišati in videti takole Huh Shocked :
http://www.youtube.com/watch?v=PbeTL_4Zwy8&feature=related
Logiran

Unikatne tablice in portretki
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #7 : sreda, 14.04.2010 : 05:51:58 »

nooooo,mamaF - tko hudega stanja pa niti najstrožji kontrolni pregled Sindikalnega vrha ne bi zmogel ugotovit!
Eden od trpečih in zatiranih, ex horjulček Minimuc, ima svojo temo tule (sem opazla, da že celo leto neažurirano  Angry - bomo sanirali, bomo!):
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,23242.0.html

En drugi (Srečko) nima svoje teme, se pa najde tu pa tam na kakšni fotki v različnih temah mojih tazačasnih, tudi v Tashini(h) (ker je njen lupček...no, eden od, pač, zdaj po tanovem! Cheesy)

Filip je pa...oni nonšalantni, ki ga, sem prepričana izbrez kontrole, ni videt nikjer na obstoječih fotkah, ker on pa te scene ne je*e spljoh. Bom ga kdaj presenetla, vsaj tolko, da vidte tega krasnega črnuha (ki daje buce z rito  Cheesy Kiss).
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #8 : sreda, 14.04.2010 : 06:49:40 »

Pikaaaa, pridna repkarica Cheesy Kiss
Tasha, fejst se mej Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #9 : sreda, 14.04.2010 : 08:58:51 »

Kako si lepo napisala  Smiley naslov je pa čist tapravi  Cool uživajta skupaj! Tasha je zelo srečna muca  Kiss
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #10 : sreda, 14.04.2010 : 09:00:58 »

Pa je čisto zares "naša"!!!!  veselje bravo vegi

Tudi meni je v čast, draga oaza88, da si je izbrala tebe...  Kiss
(ker jo bom še vedno lahko poskušala "udomačit"... s podkupovanjem - seveda!)  Evil

Tashika, pošastka zlata - ti napovedujem, da s bova ENKRAT sigurno (še/spet) čohali!  Wink
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #11 : sreda, 14.04.2010 : 09:14:25 »

alexx, sporočam ti, da tamala ob krožniku Schesir piksnce poljubnega okusa za trenutek ali štiri pozabi na svojo anoreksičnost - tko, če ti lih zmanjka idej za podkupovalne pripomočke  Wink... Dokazni material sledi (ah, sem že napisala...no pa še res je! Grin)
Logiran
Tinchka
rad pišem
****
Sporočil: 485


« Odgovor #12 : sreda, 14.04.2010 : 12:10:26 »

Iiiiiiii, kako fajn za vaju obe, da se je tako razpletlo  Cheesy Pa njuno naj se čim bolj redno javljajo tudi stanovalci prvega al kerega že štuka, da bo žajfnca še bolj zanimiva  Tongue
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #13 : sreda, 14.04.2010 : 12:43:14 »


Vcasih pac pride cas, ko se tisti limit glede max st. lastniskih mack mora povecati  Wink

In v tej situaciji je ocitno Tasha vec kot zadovoljna s to odlocitvijo Smiley
In oaza88 tudi

 Evil Grin
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #14 : sreda, 14.04.2010 : 13:32:36 »

 Kiss
Logiran

Strani: [1] 2 3 4  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Tasha - tačrna takosmata, srebrnčica moja zlata...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines