mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 23:48:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o mačkah  |  o mačkah - razno  |  Tema: Mačkovo trpljenje
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mačkovo trpljenje  (Prebrano 11774 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #15 : nedelja, 18.04.2010 : 17:34:12 »

Sem imela podobno izkušnjo....rešili smo jo kot pravi Helena v roku pol leta...Na veliko sem posula njegov wc z mačjo meto,čistila za njim z urin off-om,kar naj bi jih tudi odganjalo,špricala tam kjer je lulal z mešanico biokillom-ta ki mu ni mogla škodovat-vse to se je dogajalo zarad mojih začasnikov...No pa smo ga umirili.Včasih ko smo ga dobili na delu,sem ga pošpricala z vodo,katero sem imela v pumpci in ja,je zaleglo,sem bila pa že na koncu z živci...Danes je to enkraten mačkon,ki še vedno včasih klofne brez razloga drugega muca in nič kaj hudega slutečo psico.Tudi ljudje imamo svoje muhe in smo ljubosumni,tako so tudi oni.Poskusi,izgubiti nimaš kaj.
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #16 : nedelja, 18.04.2010 : 19:04:39 »

Sama nimam izkušenj z zeliščnimi tabletami in kapljicami, imamo pa Feliway povsod, ker je število mačk na m2 površine veliko in se mi zdi da, sploh na dolgi rok, pomaga.
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #17 : torek, 20.04.2010 : 08:10:07 »

A se je še komu pripetilo, da Feliway smrdi? Jaz sem kakšne 14dni nazaj naročila dva nova polnila pa neznosno smrdita oba  Sad .
Houdini, lahko prosim kaj več napišeš o uporabio baldrijanovih tablet/kapljic. Kje kupiti, kakšno je doziranje, koliko časa se lahko uporablja?
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #18 : torek, 20.04.2010 : 08:39:37 »

baldrijanovih tablet/kapljic. Kje kupiti,

lekarna.
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #19 : torek, 20.04.2010 : 20:15:39 »

Lekarna, lahko jih pa kupiš tudi preko neta, pri nas se jih dobi od Dorwesta.

Mi imamo tabletke in jih dam svoji tečki, ko jo je treba v transporter spravit, ker je to običajno kar podvig. Te, ki jih imam sta lahko po 2 na dan za mačko, ampak je večinoma dovolj tista ena, samo toliko, da se malo sprosti. Vem, da je na navodilu pisalo, da se lahko uporablja tudi za dnevno podlago, ampak tega z baldrijanom nismo nikoli prakticirali, ker ni bilo potrebe. Je pa OK, ni zadeta kot po kakem pomirjevalu, samo malo bolj flegma je (manj pihanja, manj upiranja...). Vem, da jih ljudje uporabljajo ob praznikih za pomiritev pred/med razno pirotehniko, pa mislim, da predvsem kapljice. Doziranje je pa tako ali tako vedno navedeno tudi pri tistem določenem pripravku, ki ga kupiš, paziti je treba samo, da ni alkohola noter (razne kapljice za ljudi ga pogosto imajo).
Logiran
Lexy
rad pišem
****
Sporočil: 261


« Odgovor #20 : torek, 20.04.2010 : 21:25:47 »

tnx houdini za nasvet Wink
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #21 : torek, 20.04.2010 : 22:01:24 »

Houdini hvala za informacije.
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o mačkah  |  o mačkah - razno  |  Tema: Mačkovo trpljenje
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines