mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 09:34:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Ella
Strani: 1 [2] 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ella  (Prebrano 22470 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #15 : sreda, 05.05.2010 : 14:50:19 »

Šele zdaj vidim, kako lepo se je tole izšlo
Čestitke in veliko obojestranskega veselja! veselje Afro
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #16 : petek, 07.05.2010 : 16:05:20 »

Sem bila danes na kosilu pri starših, po kosilu za boljšo prebavo vzamem v roke Lady, jo malo prelistam in vidim - Ello  Shocked Grin. Tam še išče dom, no, v resnici ga ne, da se ne bo kdo ustrašil; samo malo pozno je objavljeno očitno  Smiley. Včeraj sem tudi videla Ello prvič po odhodu od mene, se je malo nadivjala z mojo agi tečajnico, se na hitro pohvalila, da ji je pri Jukichu in Jukichki fantastično  Cheesy, tako da... Vsi veseli  Smiley.
Logiran
Jukich
novinec
*
Sporočil: 18


WWW
« Odgovor #17 : nedelja, 09.05.2010 : 09:37:11 »

Glede Lady sem slišal ja. So mati klicali in povedali, da je not ena čist ista ko naša Smiley.
Trenutno smo v Beli Krajini, Ella kraljuje na vrtu, mačke pa jo zajbeavajo sto na uro. Vejo do kam gre njena vrv, se postavijo par metrov proč in si prav elegantno ližejo tačke in ji mežikajo. Bastards!
Drugače pa smo pregnali že vse belokranjske srne, kunce, svinje in sploh vse, kar si upa hodit po gozdu. Razen sosedove psice. Ki je pol manjša od Elle. Ampak je tam ona doma. In ne mrda.
Gremo se potepat!
Logiran
sabrina
rad pišem
****
Sporočil: 290


« Odgovor #18 : nedelja, 09.05.2010 : 10:15:09 »

 veselje veselje veselje.
Logiran
Jukich
novinec
*
Sporočil: 18


WWW
« Odgovor #19 : sobota, 15.05.2010 : 12:58:07 »

Tako, natančno 14 dni je, odkar je Metka Ella pri nas, čeprav imamo občutek da je že kar lep čas z nami.
Bolj ali manj je že postala del našega tropa in nas že veselo gricka po ušesih in cmoka kjer se da.
Pasje osnove obvladamo kot tapravi, včasih se nam ne da najbolj poslušat, ampak počasi bo že.
Od začetnega mišljenja, da Ella ni ješča, smo prišli do spoznanja, da je dama le rahlo zbirčna. Medtem ko se okrog briketov dela fino gospo, je kuhana jetrca in govejo kost zmazala prav nič damsko.
Pozna že vse prijateljne iz okrožja, na pamet ve skakalne algoritme vseh bližnjih kuncev in pozna vonj repkov vsake srne.
Samo na kavč noče Smiley.
Skratka, že dolgo ni bilo toliko veselja pri bajti.
Slike v kratkem.
Logiran
sabrina
rad pišem
****
Sporočil: 290


« Odgovor #20 : sobota, 15.05.2010 : 13:53:23 »

Eden od redkih psov, ki se ni diplomiral "na kavcu". Bo ze.  Sem vesela,  da se imate fajn in da uzivate.
Logiran
Jukich
novinec
*
Sporočil: 18


WWW
« Odgovor #21 : sobota, 15.05.2010 : 15:37:36 »

Nom nom nom...


Njegova terasa, njegova kost.


Zviz...


Plezat pač ne znamo


Kadar se kuha, kuha cela familja


Aha, defenitivno uživamo v kuhanju
Logiran
Jukich
novinec
*
Sporočil: 18


WWW
« Odgovor #22 : sobota, 15.05.2010 : 17:55:03 »

No ja, glede kavča sem se rahlo prehitel. Pred točno 10 minutami je osvojila tudi to dimenzijo. Gor je bil najmanjši problem. Ko je bilo treba dol, je pa rekla, da je nikoli nismo naučili komande "dol-s-kvača!" in je trajalo kar nekaj časa. Eh ja, se pa zdaj ponosno nosi po stanovanju.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #23 : sobota, 15.05.2010 : 20:20:23 »

No ja, glede kavča sem se rahlo prehitel. Pred točno 10 minutami je osvojila tudi to dimenzijo.

Mene to nič ne čudi.  Cool  Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
morska
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #24 : sobota, 15.05.2010 : 21:04:23 »

he he, bravo Ella.  Smiley
Logiran
Jukich
novinec
*
Sporočil: 18


WWW
« Odgovor #25 : nedelja, 06.06.2010 : 11:00:52 »

Spodobi se in pravično je, da še kaj napišemo o naši Sanelli.
Glede na to, da ima danes uradno prvi rojstni dan in da že dolgo nismo nič napisali, je timing super Smiley.
Ella se je že kar fino ugnezdila in je popolnoma naša.
Na sprehodih so sledi zajcov in srn sicer še vedno na prvem mestu, ampak smo prišli vsaj do točke, ko se zaveda da smo tudi mi zraven in ni nič narobe, če ob klicu dvigne smrček in napne ušesa. Sploh če je v igri klobasa.
Ljudi ne jemlje več kot samo nekoga, ki ji da kaj za pomlet med zobe, ampak tudi kot del svojega tropa. Tako že veselo migamo z repom in nerodno skačemo naokoli s predolgimi nogami v družbi ljudi. Vzadnjič je prav prešerno naskočila natakarico (kar sicer v naši familiji nekako ni v navadi). No, vse se dobro je izšlo, za povrh je dobila še megaskledo vode.
Spi na svoji postelji, vse kar je gumijasto in piska, piska maximum 3 minute. Potem je samo še gumijasto.
S psi iz familje (višavski terorist in bernsko-nemška mešanka) se super zastopi in je igrarije še pa još.
Hudega nam ni, če nam bo, bomo pojamrali.
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #26 : nedelja, 06.06.2010 : 11:18:47 »

Vse najboljše Ella za prvi rojstni dan! A ni fajn, da ga praznuješ v svoji tapravi družini! bravo
Logiran
Jukich
novinec
*
Sporočil: 18


WWW
« Odgovor #27 : nedelja, 06.06.2010 : 11:50:36 »

Za rojstni dan smo si kupili nove copate. Stare smo podarili njej. Za na nogo niso bili več primerni Wink
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #28 : nedelja, 06.06.2010 : 13:02:23 »

Za rojstni dan smo si kupili nove copate. Stare smo podarili njej. Za na nogo niso bili več primerni Wink

Ne vem, če bo zadovoljna z že rabljenim darilom?  Roll Eyes
Logiran
Jukich
novinec
*
Sporočil: 18


WWW
« Odgovor #29 : nedelja, 06.06.2010 : 13:11:05 »

Hehe, malo heca. Stare smo ji podarili, ker si jih je parkrat postregla in iz njih naredila nekaj, kar sploh ni bilo podobno copatom in je bilo razmetano čez cel hodnik Wink.
Nič bat, bo dobila tud eno fejst sočno kost.
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: Ella
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines