mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 15:16:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Moja mala Levčka :)
Strani: [1] 2  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja mala Levčka :)  (Prebrano 11891 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kastelecu
rad pišem
****
Sporočil: 347


« : ponedeljek, 03.05.2010 : 10:55:27 »

 No, kot smo se "dogovorili", se vam javljam v Srečnih mačjih zgodbah, ker moja Levčica si je tu zasluženo izborila svoje mesto Smiley
Začetek zgodbe je na spodnjem linku, nadaljevanje in spremljanje skozi odraščanje pa bo tukajle.. Cheesy
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,36079.new.html#new

No, naj povem, da je super in več kot uspešno prestala vikend brez mene in mojega, v varstvu pa je bila doma pri bratu. V petek, preden sva odšla na pot, sva jo odpeljala k bratu, ki jo je seveda navdušeno sprejel...je nekakšen tak maček-freak kot jaz Roll Eyes Ko sem jo seveda vso prelupčkala in premečkala, sva šla.
Vsak dan sem kot zmešana klicala brata, če je vse kul, a je pridna, a se mu je kam polulala al pa pokakala, pa ni bilo niiiič  Cheesy Cheesy Moja Levči bla pridna punči Cheesy

Bratu sem dala ključ od stanovanja in mu naročila, naj mucico v nedeljo odpelje k nama nazaj v stanovanje ter jo lepo poštima,  ker midva sva tako ali tako v ponedeljek zjutraj ob 6ih nazaj.
No, pa je prišlo nekaj vmes..moji starši so se včeraj predčasno vrnili z morja  Evil  In, ker seveda o moji mucici niso vedeli nič, jih je doma čakalo eno majhno presenečenje  Grin Grin
Sem potem klicala brata včeraj popoldne, če je vse OK, ali so kaj težili, pa pravi, da je totalno navdušenje pr bajt Grin
No, mucika moja je še vedno pri mojih, popoldne, ko pa pridem iz službe, bo pa transport do naju Kiss

Pred ene kakšno uro pa dobim klic od mojega fotra. Takole je zgledal pogovor:

Jaz:"Ja?"
Fotr:"Ti, a veš kk se va midva zmenila?!"
Jaz:"Kva to?" (vsa "presrana", kaj je zdaj za vraga)
Fotr:"Lej, ti seb prešverci eno drugo mačko iz dol, zato k tale bo pr men ustala!"
Jaz:"Ja kakšne pa strelaš? Ne dam!!!"
Fotr:"Ne, lej, ti loh seb kšno drugo prešvercaš, sej s rekla da so ble tri! To m pa jst meu."
Jaz:"Ja a loh nehaš, k itak da je ne dam, to j moja moja!!"
Fotr:"Ne ne, se va midva dons zmenila, jst ti mačke na dam nazaj. To j dobr mačk, pa še več prostora ma tle pr nas kt pa tm pr vama!"
Jaz:"Halooo? A se loh umiriš, prosm!! K ti ne dam mačke niti pod razno, tale bo pr men, teb pa loh eno drugo u avto naložim, če češ!"
Fotr:"Ja dej no, midva sva že ful prjatla, tle mi pleza gor po hlačah k kuham!"
Jaz:"Ja sej, k pa jst kuham doma, pa men po hlačah pleza. Lej, tale mačkončka je moja, ti jo pa še kdaj dam za merkat, a bo v redu. Sej zdej tko al tko ne smem čez mejo z njo, ker še nima potnga lista. Ajprov?"
Fotr:"Ja prov, po pa nč. Pa sam tok da veš, ona ma ful rada piščančka. Sm jo iz naročja futru, a veš?"
Jaz:"Ja, ja, vem, vem...svašta, no, pridem popoldne ponjo! Da mi jo ne boš kam skril!"
Fotr:"Mhm..adijo..."

Kako sem se nasmejala tu v službi.. Tale moj foterčk pa tut zna kakšno tako prbit vsake toliko časa  Grin Grin Grin
Da mu dam mojo levčko..Sej ni normaln

Noooo, zdaj pa res že dolgovezim pomojem..

Za vse vas..slikice sledijo v roku ene urice... Jo je brat malo prej pofotkal Cheesy Kiss
Logiran
kastelecu
rad pišem
****
Sporočil: 347


« Odgovor #1 : ponedeljek, 03.05.2010 : 11:30:02 »

Hm..imam težave s slikami.. Ne vem, a iz Flickr-a ne delujejo ali kaj je..sem vse prav naredila, mislim, da...
Če se kdo javi z mailom..lahko tja pošljem pa jih potem kdo od vas objavi?  Smiley
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #2 : ponedeljek, 03.05.2010 : 12:02:41 »

Takole pa bo Smiley

Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #3 : ponedeljek, 03.05.2010 : 12:20:12 »

iiii, kašna huda bejba!  Cheesy
 Kiss
Logiran
kastelecu
rad pišem
****
Sporočil: 347


« Odgovor #4 : ponedeljek, 03.05.2010 : 12:41:46 »

Juhuhu, evo še slikice:)














Anede, da je huda bejba Cheesy
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #5 : ponedeljek, 03.05.2010 : 13:03:05 »

ajoj, a tkole mickena je še tale žvauca  Cheesy - na prvi fotki deluje starejša oz. večja.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #6 : ponedeljek, 03.05.2010 : 13:18:21 »

Zelo posebne barve je, cuker  Kiss Smiley
Logiran
kastelecu
rad pišem
****
Sporočil: 347


« Odgovor #7 : ponedeljek, 03.05.2010 : 13:21:18 »

Ja, takale je  Cheesy

Saj sem takoj napisala, da sem si premislila o starosti  Tongue   Ko sem gledala v MH tiste bibe, 1,5 meseca stare, se mi je zdela nekje tam vmes od 1,5 do 2 , pa je vet. tudi potrdil Smiley

Punce, a lahko poveste, kako oz. s čim tele zaspančke pod očmi brišete? Jaz sem v petek kar navaden robček vzela in s prstom pobrisala.. Samo se bojim, da jo kaj boli ali pa moti oz. karkoli? Pa nekaj malega je kihala prejšnji teden...
Mi je dremuckala na stegnu in je dvakrat zapored kihnila, da jo je kar v luft vrglo..skoraj je padla, pa se je s krempeljčki zasadila v moje stegno, ker uboga reva pač mora biti na človeku  Grin Grin Recimo, da je v enih 6ih urah ene 5krat kihnila.
Bratu sem rekla, naj bo pozoren, če bo kaj pri njem kihala, pa je rekel, da ni nič videl, niti slišal.
Tako da mislim, da bo OK..da zdaj ne bomo vsi panični za vsako stvar k vetu letali  Wink
Logiran
kastelecu
rad pišem
****
Sporočil: 347


« Odgovor #8 : ponedeljek, 03.05.2010 : 13:23:03 »

aja..pa čim manj stresno bi jo rada mal okopala...
Grem mal tja pobrskat v nego muck..če kaj najdem.. Smiley  Če je pa še kekšen nasvet, pa lepo prosim, da vsi izvolite  Wink
Logiran
dEana
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 220


WWW
« Odgovor #9 : ponedeljek, 03.05.2010 : 13:31:07 »

 Cheesy joj kak cartek Smiley)))
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #10 : ponedeljek, 03.05.2010 : 15:54:54 »

Zakaj kopala? Preventivno, je umazana, smrdi, bolhe/garje,...?

Jst jih ne kopam sploh, če ni nujno potrebno.
Logiran

Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #11 : ponedeljek, 03.05.2010 : 18:14:47 »


Jst jih ne kopam sploh, če ni nujno potrebno.

Jaz tudi ne... imamo pa doma vedno vlažilne robčke za muce in pse, ki jih uporabljam predvsem za tamale pse (kadar jih imam) včasih pa še naši mački malo potegnem z njimi Wink
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #12 : ponedeljek, 03.05.2010 : 19:19:20 »

Načeloma se mačk ne kopa, razen, če bi bilo zares nujno. Jaz niti ene od mojih, ki se zunaj rada povalja po mokrem dvorišču ne skopam, ampak obrišem z vlažno krpo. Ostalo prav hitro porihta sama  Smiley.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #13 : ponedeljek, 03.05.2010 : 21:40:47 »

Kiha verjetno zaradi stresa. Je pa pred kratkim zamenjala okolje, hrano, državo Tongue Vseeno omeni vetu, ko se bosta šli pokazat.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #14 : ponedeljek, 03.05.2010 : 21:48:14 »

Jaz sem pa Jakoba skopala. Se mi zdi, da se kratkodlaka Šnapi  sama nekako čisti, pri Jakobu z daljšo pa ... ne vem, no, stene, ob katere se je drgnil, so bile črno-rjave. Za prebelit. Voda tudi rjava. Pa je notranji in čistim, kolikor se da.
Smo preživeli, čeprav se ni pustil sfenati. Malo je kihcal prvi dan. Dišal pa za požret ...
Logiran
Strani: [1] 2  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Moja mala Levčka :)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines