mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 02:27:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Napadalnost  |  Tema: Renčanje boječega mladička
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Renčanje boječega mladička  (Prebrano 5817 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« : sreda, 12.05.2010 : 08:44:29 »

Naš Rocky se boji drugih psov in renči nanje takoj, ko se le-ti približajo. Včeraj je prišla blizu Prečudovita Papillonka, manjša od njega in je renčal nanjo, ko sva pa z lastnico dovolili, da se povohata jo je napadel (sicer ni mogel, saj sem ga hipoma odmaknila). Potem se je pa še bolj tresel. Kako naj odpravim renčanje na druge pse?
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #1 : sreda, 12.05.2010 : 10:44:29 »

hm, za zacetek bi bilo treba odpraviti njegov strah. To bos dosegla tako, da mu dotajcih, da je ob tebi povsem varen.
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2 : sreda, 12.05.2010 : 11:54:06 »

Mogoče pa mu manjka socializacija.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #3 : sreda, 12.05.2010 : 11:58:08 »

Hm, mogoče lahko kaj več napišeš, kakšen je tipsko, koliko star, iz kje, kaj se je že naučil, kako dolgo je pri vas,... ?
Logiran

missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #4 : sreda, 12.05.2010 : 13:32:16 »

Seveda... je pasme Kitajski goli pes (Powder puff), star je tri mesece, naučil se je bore malo, saj smo še micani. Je drugače zelo veselega značaja, je dobrovoljček, ki obožuje ljudi... kitajsčki so znani po tem, da so boječke, bi pa jaz to vseeno poskušala omilit...
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #5 : sreda, 12.05.2010 : 13:41:05 »

Khm... sestrična ima kitajčka, ki zase misli, da je doga in je temu ustrezno napadalen in aroganten (in nevzgojen) - ne verjet, da so vsi boječi in mu dat, da se preveč repenči.

A kužka imate pri vas? Iiiiii Cheesy Moram Paškota vprašat, kaj on o tem meni  Evil
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #6 : sreda, 12.05.2010 : 14:13:55 »

Hihi... zlata si.

Ma ne, on se ves trese, ko se kakšen kuža približa. Do sedaj je bil le notri z mamo, očetom in sestricami in bratcem. Drugih kužijev še ni spoznaval. Je bilo pa danes tako, da je bil bolj zaupljiv do drugega ravno tako mladega kužka, ko sem le-tega jaz začela božat... ko sta se zapletla s povodcema je pa začel spet renčat in je bil pripravljen na napad.

Sem slišala, da znajo biti zoprni teli kitajčki, vendar sta name naredila vtis tako njegova mama kot oče. pa tudi on ima tako prikupen značaj...  Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #7 : sreda, 12.05.2010 : 14:23:20 »

Čimprej slikice  Wink  Cheesy
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #8 : sreda, 12.05.2010 : 14:25:28 »

Branka, tule se nahajajo: http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,30677.105.html  Wink
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Napadalnost  |  Tema: Renčanje boječega mladička
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines