mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 03:28:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Prevozi psov  |  Tema: Majhen avto z velikim prtljažnikom za psa
Strani: 1 [2] 3 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Majhen avto z velikim prtljažnikom za psa  (Prebrano 26969 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #15 : sreda, 13.07.2005 : 13:27:10 »

Že samo peguot 307 karavan mi je najbol všeč Roll Eyes.Važno,da gre njufko noter ali pa AM Grin.
Logiran
tady
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 11


« Odgovor #16 : sreda, 13.07.2005 : 13:33:58 »

Jaz imam tudi WVPolota, pa me je najprej skrbelo, kako bo psička skakala ven in noter zaradi globokega pritljažnika.....pa smo malo zimprovizirali....dvignili smo poden prtljažnika tako, da imam narejen v bistvu dvojno dno - skupaj zbite lesene deske za dno postavljene na tri lesene noge, tako da lahko spodaj prevažam vso kramo, če to dno dvignem, prtljažnik pa nima več robu.....se zelo dobro obnese!
A sm preveč zakomplicirala z opisom?  Cheesy
Logiran
astra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 188


WWW
« Odgovor #17 : sreda, 20.07.2005 : 20:14:28 »

sej avto je vsak velik če bi se podrlozadnje sedeže, jaz sem vozila NO pa še  labradorko v Renoult 5 pa avto ni nič posebnega, zdaj vopzim pa astro karavan sedi pa labika na zadnem sedežu (ponavadi spi), NO se pa prevaža v prtljažniku, pa se mi zdi da  imata oba dovolj prostora.
Kaj pa recimo da kot pravite previsoki robovi pri prtljažniku(ko so sedeži podrti), kaj pa če odprete zadnja vrat ali pa naredite kakšno stopničko(se zelo obnese predvsem pri starejših kužkih, ki ne morejo veliko in visoko skakati)
lp
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #18 : četrtek, 21.07.2005 : 08:03:09 »

Lilit, ima tvoja Mazda klimo notri? Jaz iščem Demio z klimo in se je sploh ne dobi? Kar nekaj mesecev že pregledujem male avtomobile, ki bi bili primerni za 2 psa, do sedaj sem dala v ožji izbor le Mazdo. Mi je pa Suzuki Jimny zelo všeč, pa baje preveč žre.
Logiran
mefisto
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 507


« Odgovor #19 : četrtek, 21.07.2005 : 12:50:23 »


Zakaj pa ne razmišljate o kakšnih Kangoo- jih in Berlingih?

Niso pretirano dolgi ( krajši od večine karavanov ), niso dragi, niso požrešni, imajo stranska vrata in nizek dostop v prtljažnik, ven lahko poberete celo 2 ali 1 ali vse 3 zadnje sedeže in evo ga - pasjo rezidenco!  Če pa potrebujete vse zadnje sedeže, pa še vedno lahko ena velika mrcina udobno počiva v prtljažnem delu.
Sta visoka avta, višja od limuzin in karavanov, kar zagotavlja odlično zračnost  in občutek prostornosti tako psom kakor ljudem.

Po novi zakonodaji pa tudi več ne spadata med kombinirana vozila in so zanju dajatve enake kot za osebna vozila istega ranga.
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #20 : četrtek, 21.07.2005 : 16:18:22 »

Berlinga ali Kangooja ne dobiš pod 1.700.000 sit. Takega s klimo seveda. Je pa idealka za velike pse.
Logiran
astra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 188


WWW
« Odgovor #21 : četrtek, 21.07.2005 : 16:28:33 »

Andi odvisno kater letnik želiš imeti, se jih da pa dobiti tudi že od miljona naprej (imajo klimo), samo treba je malo pogledati po različnih straneh, avto je res prostoren.
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #22 : četrtek, 21.07.2005 : 16:29:38 »

Potem pa ze raje razmisljam o Opel Merivi ali Zafiri. Zelo prostorni, ugodni in skromni pri porabi. Lp N.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Dunja
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.306


« Odgovor #23 : četrtek, 21.07.2005 : 16:39:49 »

Midva imava Kangooja (utility varianto - 30 cm daljši od običajnega je) s samo 2-ma sedežema. Ima povsem raven poden zadaj, z gumo po tleh - izi kejk za čistit. V njem lahko brez problema voziva 5 bokserjev - 2 kletki + 1 boks.
Seveda ima klimo, je dizel, samo malo švoh mašina je za na dolgo pot (65 konjev) - ni močnejše mašine pri tej dolžini.

Jaz sem super zadovoljna, ne vem pa, če se to dolgo varianto dobi v Sloveniji?
Logiran
Dunja
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.306


« Odgovor #24 : četrtek, 21.07.2005 : 16:41:35 »

kilovatov (ne konjev) - pardon
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #25 : četrtek, 21.07.2005 : 16:57:52 »

astra, saj gledam po teh avto.net itd in so s klimo vsi nad to ceno.

Agnes; Opla nikoli več, preveč slabih izkušenj!

Dunja, misliš takega? http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=423827#
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #26 : četrtek, 21.07.2005 : 16:59:50 »

Agnes; Opla nikoli več, preveč slabih izkušenj!

Saj mojega so tudi pretepli, pa se vedno trdim, da je to avto po moji meri in za moj zep.
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #27 : četrtek, 21.07.2005 : 17:04:24 »

Pretepli?

Do sedaj smo imeli doma 2 Opla, različna tipa in smo imeli same težave, stalna popravila, moja corsa je nonormalno velik žrla pa nikoli niso ugotovili zakaj. Vectra je pa bila pa še večja nadloga.
Mazda pa je sedaj stara 12 let, enkrat ji je počil jermen in šla sklopka, to je pa tudi vse.
Logiran
Dunja
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.306


« Odgovor #28 : četrtek, 21.07.2005 : 18:29:34 »

Jp Smiley, samo najin je brez sedežev zadaj. Fuuuul prostora.
Logiran
Dunja
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.306


« Odgovor #29 : četrtek, 21.07.2005 : 18:31:30 »

"diesel motor,  1461 ccm, 48 kW / 65 KM"
pa sem le imela prav glede konjev. :/ No, ampak ni panike, te pripelje kamor hočeš, damo dirkat ravno ne moreš.
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Prevozi psov  |  Tema: Majhen avto z velikim prtljažnikom za psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines