mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 15:29:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Prevozi psov  |  Tema: Majhen avto z velikim prtljažnikom za psa
Strani: 1 2 [3] 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Majhen avto z velikim prtljažnikom za psa  (Prebrano 26947 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
astra
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 188


WWW
« Odgovor #30 : četrtek, 21.07.2005 : 19:34:44 »

Sem šla še enkrat pogledat lahko ti pošlem na zasebno če želiš, jih je pa trenutno pet od miljon pa do miljon šeststo za letnik 2000 Wink
Kateri letnik bi pa rabila?
Jaz zaenkrat nimam nobenih problemov z oplom  Lips Sealed
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #31 : petek, 22.07.2005 : 07:49:03 »

Ja pošlji mi prosim.
Logiran
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #32 : petek, 22.07.2005 : 19:14:03 »

Lilit, ima tvoja Mazda klimo notri? Jaz iščem Demio z klimo in se je sploh ne dobi?

Ja, moj Demio ima klimo. Je sicer letos dopolnil ze cetrto leto... samo se mi zdi ful cudno, da se ne dobijo s klimo Huh ali isces rabljenega?
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #33 : petek, 22.07.2005 : 20:02:37 »

Ja seveda, rabljenega. Najnovejši letnik, ki sem ga izbrskala je 99 in brez klime.
Logiran
EBRANKA
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 304


« Odgovor #34 : torek, 26.07.2005 : 21:01:14 »

tale mazda demio je prav lustna, ce se ne motim, je naslednik mazda 2, ki je se lepsa, pa tak super prtljaznik zgleda, ampak so do dve leti stari modeli se vedno nad dva miljona... ce bi se kje dalo dobiti mazdo demio 2002, bi znal biti pa to kar tisto, kar bi si tudi jaz zelela ... samo po mojih iskanjih bo tudi bolj tezka s tem letnikom. A je drugace res, da so servisi za mazdo zelo dragi? (ce se že kaj polomi?)
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #35 : sreda, 27.07.2005 : 07:47:12 »

Branka, moja mama ima Mazdo 121, staro 13 let in je kar noče prodati. Pravi, da je to najboljši avto in da jo nobena klima ne premakne Wink No, v svojih 13-ih letih je bila na servisu 3 × (počen jermen, sklopka, hladilnik). Vse skupaj stroškov 200.000 sit. Je pa seveda redno vzdrževana.
Deli pa so dragi ja ampak ti ni treba kupiti originala.
Dvojka, trojka in šestka so pa pošastno drage ampak zelo lepe.
Logiran
čenča
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 311


« Odgovor #36 : sreda, 27.07.2005 : 21:46:06 »

S fantom resno razmišljava o večjem avtu in meni je (ok, priznam, ogromen zračen  prtljažni del  Roll Eyes , v katerem bi se zaenkrat vozila samo cca 8-kilska pasja mrcinica, kasneje pa še kakšen kuža več, pa drsna vrata) všeč Renault Kangoo, njemu pa Citroen Xsara Picasso...katere prtljažnik me pa ne več toliko prepriča, čeprav...ok, saj ne da izbiram avto SAMO za pse... Grin
Ima kdo izkušnjo s Xsaro? Vsaka pomoč je dobrodošla. Hvala!  Wink
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #37 : četrtek, 28.07.2005 : 09:28:34 »

čenča...forumovka Arieb ima Citroen Xsaro Picasso!! Ona seveda prevaža svoji dve zverinici na zadnjih sedežih..morem pa reči da ima zelo prostoren prtljažnik Wink
Logiran
čenča
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 311


« Odgovor #38 : četrtek, 28.07.2005 : 18:40:36 »

Hvala za odgovor.  Prtljažnik od Picassa je res kar velik (preverjeno danes na terenu), ampak Kangoojev bolj komfort  Grin . Sicer pa je seveda tudi velik vprašaj, če bi naša psica šla kar tako brez upiranja iz zadnjega sedeža na prtljažnik...  Undecided Ampak če (ko) bosta dva pa če bodo zadnji sedeži slučajno zasedeni...  Roll Eyes
Logiran
čenča
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 311


« Odgovor #39 : četrtek, 28.07.2005 : 18:41:31 »

Aja, zdaj imava Clia, pa se seveda prevaža na zadnjem sedežu.
Logiran
LuncaPunca
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 203


« Odgovor #40 : ponedeljek, 01.08.2005 : 08:40:15 »

Midva imava Cliota in Getza... Pa se nas mesancek (po velikosti in obliki najbolj podoben greyhoundu - toliko za predstavo kako velik je) brez problema vozi v prtljazniku. Sicer je miren, ker je navajen voznje, tako da ravno ne skace naokoli, ampak prostora ima dovolj, da normalno sedi in gleda skozi zadnjo sipo (ravno vceraj sem rekla mojemu, da upam, da vec kot še 10 cm ne bo zrastel, saj ima priblizno se toliko prostora nad glavo do stropa, kadar sedi in gleda skozi zadnjo sipo), lahko lezi ali pa se obraca... Pri Getzu mi je tudi vsec to, da lahko naslonjala zadnjih sedezev nagnem bolj naprej (ce me boste sploh razumeli kaj sem hotla povedat Grin ), da so postavljena bolj navpicno, tako da ima kosmatinec se malo vec prostora. Seveda pa v nobenem avtu nimava police v prtljazniku... Tongue
Logiran
oliver
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 212


WWW
« Odgovor #41 : torek, 02.08.2005 : 20:04:22 »

Čenča, jaz imam Renault Kangoo 4x4. Star je 4 leta in sem z njim zelooooo zadovoljna. Je sicer res, da ima 4x4 rezervno kolo v prtljažniku, kar pomeni 20cm ožji prostor, ampak brez problema se prevažata dva psa. Če pa daš kolo za zadnji sedež pa so trije srednje veliki pse (labradorec) zelo komot.
Sem pa kupovala avto predvsem da bo imel pes dovolj prostora, da bo avto zmogljiv za različne terene (tudi pozimi). 
Kangoo je tudi zelo fajn ker je visok in izvedba, ki jo imam (Privilege) ima tudi letalske omarice pri straneh, tko da spraviš vso pasjo opremo noter pa še je prostor.
Lp Katja
Logiran
NATI
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 305


« Odgovor #42 : sreda, 03.08.2005 : 11:06:02 »


Hojla Čenča,

Tudi mi imamo Xsaro Picasso in smo z njo zelo zadovoljni. Vsi 3 zadnji sedeži gredo lahko ven posamično ali skupaj, kar se izkaže za zelo praktično. Tudi prtljažnik je dovolj velik in brez težav vanj spraviš kakšen večji boks za psa še posebej če odstraniš poličko zadaj.
Mi smo avto sicer kupili zaradi dojenčka ampak se pa v njem komot peljejo poleg male tudi trije srednje veliki psi. Je udoben in prostoren avto.

Drugače so pa fajn tudi Berlingo, Kangoo, Peugeout Partner...

Lp,
Nati
Logiran
čenča
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 311


« Odgovor #43 : sreda, 03.08.2005 : 16:06:30 »

Èenèa, jaz imam Renault Kangoo 4x4. Star je 4 leta in sem z njim zelooooo zadovoljna. Je sicer res, da ima 4x4 rezervno kolo v prtljažniku, kar pomeni 20cm ožji prostor, ampak brez problema se prevažata dva psa. Èe pa daš kolo za zadnji sedež pa so trije srednje veliki pse (labradorec) zelo komot.
Sem pa kupovala avto predvsem da bo imel pes dovolj prostora, da bo avto zmogljiv za razliène terene (tudi pozimi).
Kangoo je tudi zelo fajn ker je visok in izvedba, ki jo imam (Privilege) ima tudi letalske omarice pri straneh, tko da spraviš vso pasjo opremo noter pa še je prostor.
Lp Katja


Katja, točno nekaj takega imam tudi jaz v mislih! Hvala ti in hvala tudi tebi, Nati!
Logiran
EBRANKA
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 304


« Odgovor #44 : sreda, 03.08.2005 : 19:31:49 »

Lunca Punca in Čenča, imam možnost kupiti zelo ugodno Clia (bilabong), pa me zanima, kakšen je pravzaprav ta prtljažnik? Predvsem, če je nizek prag in če bi bil dovolj udoben za srednje veliko psičko (58 cm plečne višine) no, jutri grem na ogled s psičko, samo me zanimajo še vajine izkušnje...

Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Prevozi psov  |  Tema: Majhen avto z velikim prtljažnikom za psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines