mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 19:38:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Prevozi psov  |  Tema: Majhen avto z velikim prtljažnikom za psa
Strani: 1 2 3 4 [5]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Majhen avto z velikim prtljažnikom za psa  (Prebrano 26943 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #60 : petek, 12.08.2005 : 20:06:48 »

Baje da nikoli ni maral stopiti v avto, in je bil Premacy prvi in edini v katerega je sam od sebe skočil ko so hodili po salonih avte ogledovat  Grin

V salonih so psi dovoljeni? In v avte lahko grejo?  Shocked
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #61 : sobota, 13.08.2005 : 11:44:47 »

Sigurno ne v vseh  Wink
Je pa sigurno bil tudi to odločilni faktor za nakup, da je prodajalec psa povabil v salon, če se avto že zanj kupuje  Cheesy To se pa redko zgodi Angry dober prodajalec pač.  Grin
Logiran

andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #62 : nedelja, 14.08.2005 : 16:22:54 »

Za vse, ki kupujejo nov avto, pa potrebujejo velik prtljažnik še tale avtek; http://www.avto.net/2004/osebna/zadetki_index.asp
Logiran
LiXo
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 294


« Odgovor #63 : nedelja, 14.08.2005 : 19:21:32 »

Peugeot 1007. Sicer v prib.10 centimetrov krajši kot 206, vendar se lahko zadnji sedeži pomaknejo naprej, kar zelo poveča prostornino prtljažnika. Pa še dokaj visok je...

LP,Aljoša in Tai
Logiran
York
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 143


WWW
« Odgovor #64 : sreda, 17.08.2005 : 10:30:42 »

Jaz imam tudi renault clia in je prima. Res da je naš samojed še mladič, samo vem, da bo v prtljažniku še vedno dovolj prostora ko bo zrastel. Najbolj pa mi je všeč da se v avtu zelo rad vozi. Ko vidi da grem jaz proti avtu on že steče naprej in se kar sam poskuša povzpeti v prtljažnik  Cheesy Seveda ga potem dvignem jaz in samo še čaka kdaj bom zaprla vrata da on začne žvečiti igračo   Wink Sicer pa za daljše "fure" uprobabiva avto staršev. Enoprostorca Hyundai Trajet!! Super zadeva. V prtljažniku ima pravo sprehajališče:) To je tudi eden najugodnejših enoprostorcev na tržišču trenutno....če kdo razmišlja o nakupu.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #65 : nedelja, 04.11.2007 : 16:05:05 »

Tale tema je kot vidim že zelo stara - vseemo upam, da se bo našla kaka dobra dušica za odgovor...
Kupujemo nov avto - malo višjega ranga, služil nam bo še kakih 10 let, v tem času pa se nam zagotovo pridruži tudi ena pasja dušica. In zdaj problem: moj dragi se je vpičil v Peugeot 607 (ogromna limuzina, res zelo lep...), ki pa se mu žal izjemno bedasto odpira prtljažnik - samo do okna, polica pa je fiksna in pokrita z nekakšno trdo ledrasto zadevo z vgrajenimi zvočniki in ne vem še čim. Tla so sicer nizko, tako da je dostop dober, a vseeno to pomeni, da se pokrov ne dvigne v potniško kabino, pes pa je zaprt v sicer velikem, a temnem prtljažnem delu in brez nadzora. Za do mesta si to še predstavljam, za kako daljšo turo pa nikakor ne. Ima kdo od vas podoben avto in kako ste rešili problem s psom? Ga vseeno vozite v prtljažnem delu ali imate kako boljšo idejo? Mi čakamo dojenčka, tako da bo zadnja klop zasedena z otroškim sedežem in enim od naju dveh, kar najbrž pomeni premalo prostora za kateregakoli malo večjega kužata.
Hvaležno čakam na kak pameten nasvet! ("zamenjaj partnerja" ne pride v poštev Wink ...)
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #66 : nedelja, 04.11.2007 : 16:25:27 »

Predvidevam, da ste gledali limuzino. Mogoče bi bil karavan bolj pametna rešitev? Vsekakor bi bilo fajn, da je polica odstranljiva, sicer meni ne bi bilo všeč psa tako prevažati niti se mi ne zdi prijetno za psa.

Druga opcija je kak avto z 7 sezeži, kot so enoprostorci. Ta ima zadaj dve klopi, kjer bi zadnja lahko bila pasja. Možnosti je ogromno, ravno zaradi tega se ne bi odločila za enega z zaprtim, temnim prtljažnim delom Wink
Logiran

Podencica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 651


« Odgovor #67 : nedelja, 04.11.2007 : 23:22:48 »

Pri nas imamo karavana, pa se gospa raje vozi na zadnjem sedežu...je bolj komot in se lažje raztegne ali kaj že.... Cheesy Cool

Drugače pa, karavan je sigurno najbolj posrečena rešitev za prevažanje psa. Če je polica odstranljiva lahko vanj celo boks potisneš in ni šans, da bi kužka premetavalo sem in tja po prtljažniku....Seveda, če se sploh hoče voziti zadaj.

Pri nas to ne pride v poštev...smo preveč damski.... Grin Grin Grin Grin Naj ji bo, no.... Kiss Kiss Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #68 : ponedeljek, 05.11.2007 : 09:41:44 »

Jaz si za na daljše proge sposodim avto od fantovih staršev, in to je Seat Inca.  Cheesy Prostora kolikor hočeš, ker velikokrat prevažam dva psa. Za vsaki dan pa Hondo Civic. Malo manj prostora, ampak se znajdemo, sedi pa na zadnjem sedežu in ni v prtljažniku. Ja, tako smo ga navadili gospodiča  Grin Wink

LP, Branka
Logiran
alesh
novinec
*
Sporočil: 9


« Odgovor #69 : ponedeljek, 05.11.2007 : 11:59:57 »

607 ne obstaja v karavanski različici.
407 in 307 ter sedaj 308 obstajajo.

Sam imam 407sw, z železno mrežo in plastično nedrsečo podlago, idealno za pomivat.

Gledam pa trenutno Renault Espace, 2005 letnik navzgor, avtomatik, 2.2dci, če kdo ve za kakega dobrega :-)

A.



Predvidevam, da ste gledali limuzino. Mogoče bi bil karavan bolj pametna rešitev? Vsekakor bi bilo fajn, da je polica odstranljiva, sicer meni ne bi bilo všeč psa tako prevažati niti se mi ne zdi prijetno za psa.

Druga opcija je kak avto z 7 sezeži, kot so enoprostorci. Ta ima zadaj dve klopi, kjer bi zadnja lahko bila pasja. Možnosti je ogromno, ravno zaradi tega se ne bi odločila za enega z zaprtim, temnim prtljažnim delom Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Prevozi psov  |  Tema: Majhen avto z velikim prtljažnikom za psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines