mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 29.05.2024 : 02:46:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Težave z vedenjem  |  Tema: Uničevanje stanovanja
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 19   Dol
Natisni
Avtor Tema: Uničevanje stanovanja  (Prebrano 49724 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #120 : nedelja, 09.11.2008 : 22:24:14 »

Sašenka....saj ni ravno tako hudo  Wink
je moja, ko je bila v največjem elementu naredila veliko večjo štalo.  Grin Roll Eyes
Pa sem bila vedno tako besna in šokirana....da mi ni prišlo na misel fotkanje....
morda pa najdem kako drugo (npr. demoliran avto...)  sram Undecided Cry Shocked
da ti vidiš to "ŠTALO"  Angry
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #121 : nedelja, 09.11.2008 : 22:25:53 »

(npr. demoliran avto...)  sram Undecided Cry Shocked
da ti vidiš to "ŠTALO"  Angry

U mama... tale pa tudi mene zanima Tongue Iz čistega babjega firbca Wink
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #122 : nedelja, 09.11.2008 : 22:37:35 »

Aha....sem težko našla druge vzglavnike itd......da sem se ga sploh lahko znebila  sram (avta mislim)  Grin
Logiran
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #123 : ponedeljek, 10.11.2008 : 10:47:42 »

Do takšnega razdejanja pride, ko se kosmatincu ljubi igrati pa nima primernega partnerja, ko je malo sam, želi si naše pozornosti.... pa naredi malo škode Smiley
Naš comfort je še vedno cel, stalno v uporabi, pa je pravi pasji lump pri hiši.



Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #124 : ponedeljek, 10.11.2008 : 10:56:06 »

U dobri uri mlad NO zdemolira avto v taki količini, da se nabere pene v avtu do polovice stekel Roll Eyes. Že videno, davno nazaj, avto je bil pa manjši in jugoslovanski Tongue
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #125 : ponedeljek, 10.11.2008 : 11:16:28 »

U dobri uri mlad NO zdemolira avto v taki kolièini, da se nabere pene v avtu do polovice stekel Roll Eyes. Že videno, davno nazaj, avto je bil pa manjši in jugoslovanski Tongue
Joj, mene bi kap, očeta pa sploh! Tongue Smo pa namesto tega, imeli zdemolirano travo-so ble luknje, drevesa zunaj, grmički zunaj, rožam je odtrgal samo cvet... Grin No takrat ni bilo tako smešno, zato je tudi dobil prepoved hoje po travi. Zdaj mu že nekaj časa spet pustimo (ko nas ni bilo doma, je seveda frajer ležal na travi kjub prepovedi Smiley ).
Me pa nekaj zanima glede teh ležišč: mogoče že kje piše, pa vendar: a je nepremočljiv material? Nekaj bi kupila svojemu za zunaj pa bi rada, da je iz nepremočljivega materiala.
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #126 : ponedeljek, 10.11.2008 : 23:59:48 »

Rem...ni nujno, da demolira iz dolgčasa, ali ker nima partnerja za igro. Sem bila lahko samo 5 minut v drugem prostoru, pa sem že bila brez copatov (ali kaj drugega)  Shocked
So nekateri psi pač veliki "živci"  Undecided
(Tega zdaj ne dela več-se je poboljšala)  Grin


Največkrat pa "se je zgodilo" iz panike in strahu kadar je grmelo ali se bliskalo  Undecided Cry
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #127 : torek, 11.11.2008 : 09:23:06 »

Ja, tudi pri nas je glavni razlog grmenje ali petarde. S tem, da se ta fobija pred hrupom samo še stopnjuje. Sedaj je panična že kdo kaj razbija po bloku (nazadnje so sosedje adaptirali in ni bilo hujšega).

O avtomobilih pa ne bi. Pri prejšnjem se je Biba vozila na zadnjih zicih, ker je drugam res nisem mogla zbasat in smo avto na koncu prodajali kot dvosed. Zadnji sedeži so bili raztrgani, dlakasti in slinasti. V avtopralnici so se me kar izogibali in kadar sem prišla so mi hiteli razlagati, da naslednjih 14 dni res nimajo časa. Dlake so bile tudi drugje, pa pljunki so bili tudi po celem avtu. Ko se ta pes slina leti na vse strani.
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #128 : torek, 11.11.2008 : 09:24:28 »

"Ko se ta pes otrese slina leti na vse strani." ..sem hotela napisati pa je beseda "otrese" nekam ušla.
Logiran
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #129 : torek, 11.11.2008 : 10:22:36 »

"Ko se ta pes otrese slina leti na vse strani." ..sem hotela napisati pa je beseda "otrese" nekam ušla.

Da vidiš kako to pri bokserju zgleda, zadnje šipe v avtu so, kot bi imel avto montirane zavese, ko se otrese dobiš pa slino direkt za vrat, če si za volanom ???Naš je tak, imajo pa eni tudi take, ki se sploh ne slinijo Wink
Drugače je pa naše kosmatince je potrebno učiti, učiti in znanje obnavljati, pa so taki pridni angelci. Smiley
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #130 : sreda, 12.11.2008 : 00:37:52 »

Učiti, učiti, ponavljati vaje....da bodo "enkrat" angelčki  Wink
To čakam...pa upam, da bom enkrat dočakala  Wink Grin
Saj doma je že (skoraj) angelček....kdaj bo pa v avtu, pa še ne vem, ker vse prevečkrat, ko se uleže v avto, začne deževati ali grmeti....pa je kmalu konec veselja in misli o angelčkih  Undecided
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #131 : sreda, 12.11.2008 : 07:42:09 »

naša mala pasja opica ga je zadnji teden začela sračkat Angry  - jst koza sem pa že mislna, da tokrat, jupiiiii,  smo pa uničevalno fazo kr preskočil...

Les ji je ful všeč, recimo naslonjala za roke pri gugalnikih oz. počivalnikih, pa lesene štenge, pod katerimi ima svojo (dnevno) posteljo. Glede na to, da oboje grize, ko leži in se pripravlja na počitek - ja lubi boh, a kr naenkrat rabi dudo a kva nej nardim? Undecided Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #132 : sreda, 12.11.2008 : 08:29:22 »

oaza88 ti ga pa pihneš Grin
Očitno se res ˝uspava˝ na ta način. A kakšni drugi žvečljivi pripomočki pa ne palijo?
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #133 : sreda, 12.11.2008 : 09:55:17 »

A nobena igrača ni zanimiva za takrat? Če bi ji kupila kako od teh boljših žvečilnih gumijastih zadev... tako ježkasti, da je polna brbončic. Pega je čisto usekana na take, zgleda da ji paše masaža dlesni Wink
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #134 : sreda, 12.11.2008 : 11:13:20 »

očitno nič ne pali  Undecided(od obstoječih igrač - bom pa sevede še marskej sprobala Wink).
Še  njena najljubša zabava - žur z mački - je očitno manj zabaven od tesarskih del!  Cheesy
no sej sploh ni smešn....   Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 19   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Težave z vedenjem  |  Tema: Uničevanje stanovanja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines