mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 09.06.2024 : 00:09:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Težave z vedenjem  |  Tema: Uničevanje stanovanja
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 19   Dol
Natisni
Avtor Tema: Uničevanje stanovanja  (Prebrano 49914 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #150 : sreda, 12.11.2008 : 13:46:13 »

Aja, to. Z ovratnikom sem že probala, naštimala kamero, videla, da ga je imel na sebi slabih 5 minut, med "snemanjem" le-tega se je zverinsko drl, potem ga je uničil in vpil naprej  Tongue Roll Eyes Huh Undecided
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #151 : sreda, 12.11.2008 : 13:46:57 »

kva pa nagobčnik?
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #152 : sreda, 12.11.2008 : 13:48:31 »

Aja, to. Z ovratnikom sem že probala, naštimala kamero, videla, da ga je imel na sebi slabih 5 minut, med "snemanjem" le-tega se je zverinsko drl, potem ga je uničil in vpil naprej Tongue Roll Eyes Huh Undecided

Ojej, ta tvoja bombica. Roll Eyes Grin Saj vem, da ni smešno. Undecided
Logiran
NusaInKlaj
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #153 : sreda, 12.11.2008 : 15:26:54 »

Mi imamo nagobčnik, ko smo sami doma.  Roll Eyes Še kar ne preneha uničevat, je pa že veliko bolje.
Moraš ga pa na nagobčnik obvezno privajat, naš je iz mehkih materijalov. Pa nastavljen mora bit tako, da lahko pes normalno pije. Sliši se kruto, ampak drugač ni šlo. Zdaj, ko je sam doma z nagobčnikom cel čas prespi, ker je najina pojstla vedno zaležana vse povprek.  Smiley Prej je pa dežural 6-8 pri vhodnih vratih.
Logiran
NusaInKlaj
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #154 : sreda, 12.11.2008 : 15:28:53 »

Popravek: 6-8 ur.

Če pa pes ni preveč hiperaktivne sorte, pa ga je fajn navadit na box, kadar je sam doma.
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #155 : sreda, 12.11.2008 : 15:43:26 »

Zara je ful hiperkativne sorte, pa je cez dan v kletki, ker drugace bi pocasi celo sobo zdemolirala Roll Eyes
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #156 : sreda, 12.11.2008 : 19:08:12 »

Po mojih izkušnjah vodna pištolca al pa tisto za rože špricat pomaga samo, če psa zalotiš in dobi takoj špric v glavo. Pa še tega se navadijo, mulci.  Cheesy
Oaza88, kaj pa če bi dele gugalnika in kar pač še grize, rahlo namazala z nečim zelo pekočim - recimo s Tabascom? Očistila boš kasneje lahko, psička pa bo polizala samo enkrat - ali pa največ dvakrat. Pri mojih je to delovalo!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
luna83
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 301


« Odgovor #157 : sreda, 12.11.2008 : 22:41:08 »

 Huh Če bi jaz mojega Neona pustila spuščenega samega 8 ur v stanovanju bi si 100%  kaj naredil. Pojedel bi kak kos ki bi se mu kam zataknil ali kako rožo,... ali nevem nekaj bi že najdu, strgal in pojedel, ker dejansko res poje vse kar mu pride pod gobček. Tako da jaz ne zaradi stanovanja,ker en mops ne more uničit nevem koliko ampak zaradi negove varnosti ga ko je sam po par ur pustim v boxu, ko pa vem da me ne bo cca.9 ur pa ima hodnik,ki se zaključi tako da pri vratih stoji box. Ampak večino časa itak prespi. V box ga dam tudi ko kuham in mi skače pod nogami in je nevarno da ker ga lahko polijem z vročim oljem,.. pa tudi ponoči spi v boxu. Jaz vsekakor priporočam box.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #158 : sreda, 12.11.2008 : 22:42:10 »

Po mojih izkušnjah vodna pištolca al pa tisto za rože špricat pomaga samo, če psa zalotiš in dobi takoj špric v glavo. Pa še tega se navadijo, mulci.  Cheesy
Oaza88, kaj pa če bi dele gugalnika in kar pač še grize, rahlo namazala z nečim zelo pekočim - recimo s Tabascom? Očistila boš kasneje lahko, psička pa bo polizala samo enkrat - ali pa največ dvakrat. Pri mojih je to delovalo!
mah, a veš, dea ne vem, če ima še smisuel - so že unikatni.  Roll Eyes Še dobro, dea pri nas nismo kakšen fin folk, pa imamo rajše takele unikatne gugalnike pa in stopnice štenge, samo dea se lahko fletkano po kavču valjamo in uživamo skupaj.  Cheesy
Seaj bo minilo.
No ampak ja, sevedea - ČE jo bom kdaj zalotila, hudodelko, pri dejanju samem, ji en (ali pa dva - ampak po moje bo eden zadosti, za tisto rundo) hudo strog fujtofuj  Angry ne uide!
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #159 : sreda, 12.11.2008 : 22:47:43 »

Yo kaj pa če bi probala s sprejem proti grizenji dlake?
Jaz ga imam za Bello ker si jo iz dolgčasa uničuje, pa (uporabljam ga 2 dni) kar gre.. Za enkrat novih ni.. pa tudi obnavlja dlako in celi "majhne probleme s kožo".. Niti ni tako drag..
Mogoče bi pomagalo.

Belli ovratnik ni nič nucal.. Roll Eyes
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #160 : sreda, 12.11.2008 : 23:25:05 »

Uf, sem mislila, da imam samo jst zverino doma.  Grin Pa berem, da se tudi nekaj ostalih hudo spozna na "preurejanje" stanovanja  Cheesy Undecided ali pa jih imate preventivno v boxih.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #161 : sreda, 12.11.2008 : 23:25:37 »

Vem, kaj je uničevanje stanovanja, ker smo pred uvedbo kletke zamenjali praktično vso pohištvo. No, malo je bilo smešno, ko smo ga reševali izpod kavča, kamor se je zagozdil po tistem, ko je skopal vanj rove, čisto nič smešno pa ni bilo, ko je prevrnil stalažo s kozarci in sta bila oba s psico porezana, stanovanje pa kot klavnica. Od takrat naprej je v boksu, ker enostavno spravlja v nevarnost sebe in ostale.
Kateri sprej si imela v mislih? Ker jaz sem kupila "dog stop", našpricala kavč, kjer ga je načel, prišla domov in ravno tam je bil rov ter pes ujet noter nekje med fedri...
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #162 : sreda, 12.11.2008 : 23:32:58 »

Yo, koliko pa je star tvoj uničevalec ? in koliko je velik? glede na to, da uniči vse pohištvo?
Me pa res zanima. Ker je naš prejšnji doberman tudi uničil kavč "do živega" do starosti enega leta  Shocked
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #163 : četrtek, 13.11.2008 : 00:01:25 »

liza-asta, Chopper bo spomladi star 3 leta.
Kavč je uničil v enem popoldnevu. Ima pa zdaj okoli 10kg.
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #164 : četrtek, 13.11.2008 : 00:39:08 »

Uf...je pa "opravil" na hitro  Wink se je pa fajn potrudil, če ima samo 10 kilc  Undecided
Naš ga je glodal par mesecev  Grin Ko je bil star 1 leto, je pa čisto prenehal in smo lahko kupili novega  Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 19   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Težave z vedenjem  |  Tema: Uničevanje stanovanja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines