mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 14:46:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Vinnie (ex.Pop) in Pan
Strani: [1] 2 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Vinnie (ex.Pop) in Pan  (Prebrano 16319 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
PanVinnie
novinec
*
Sporočil: 30


WWW
« : četrtek, 20.05.2010 : 17:53:39 »

evo, tudi jaz sem prispela na forum Smiley Danes sem poslala mail s slikami Meti, tako da če jih ne rata prpopat meni, verjamem da njej bo sigurno Smiley

Ja, kot že rečeno, so se pri Panu izkazali skriti talenti, tako da je res pestro Smiley sta pa izredno pridna, teglci (še) ne letijo, sta pa izredno pridna za skakanje po mizah Smiley znata zamotiti eden drugega, pa čeprav se Vinniju že zeha, Pan pa bi divjal kot zmešan, to ni nobena ovira, saj ga bo s klofutami pripravil do tega, da bo le skočil z drevesa nad miško, ki si jo potem "kradeta" in skrivata eden pred drugim Smiley

jah, s slikcami sem se nekaj časa ukvarjala, ampak ne znam kopirat "mesta slike", vse ostalo pa ne bo problem, tko da... prosim enga k je v tem vešč, da me malo pouči Smiley

Ja, naša soseda TanaNezka pa pride jutri na drug obisk odkar imamo številčnejšo postavo v bajti =) upam da bosta Pan & Vinnie v tistem času naklonjena crklanju, imata namreč striktno "razpucano" kdaj je čas za norije in kdaj je čas za mirno muckanje in predenje za vratom Smiley
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #1 : četrtek, 20.05.2010 : 19:08:19 »

 Smiley Super, uživajte še naprej. Dolgčas vam pa še dolgo ne bo.  Kiss Kiss
Logiran
me2u
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #2 : četrtek, 20.05.2010 : 22:46:44 »

No soncka zlata, kaj ga biksata, pridni bit Smiley Pri meni so spali ko klade ponoci.
Uzivajte maksimalno, pa na slike ne pozabit.  Tongue Kiss Kiss
Logiran
PanVinnie
novinec
*
Sporočil: 30


WWW
« Odgovor #3 : petek, 21.05.2010 : 14:51:13 »

no, ko sm se hvalila da teglce pustita na miru, naj povem, da je danes že z okenske police letela orhideja, tko da... Smiley smo pričakovali Smiley drugač pa zdej ponoč že spita ko klade tut pr nama, ampak zjutri sta pa zgodnja Smiley tam, ob 5h, 6h že sigurno pokonc, pa čeprav jih zvečer probava čimdlje zadržat pri igri, ampak ko se odločta da gresta spat, ni šanse in ni igrače ki bi jih od tega odvrnila Smiley zaspita pa že okrog pol devetih Smiley
no zdej bom pa poskusla prilept še slikce  Wink






evo, da ne zabijem čist foruma Smiley kakšne slike med igro pa še sledijo, sta namreč prehitra za to da slike nebi ble meglene  Evil
Logiran
biarritz
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 153


« Odgovor #4 : petek, 21.05.2010 : 15:19:28 »

no, ko sm se hvalila da teglce pustita na miru, naj povem, da je danes že z okenske police letela orhideja, tko da... Smiley

Hehe, dobrodošli v klubu Tongue

Lušna sta za pojest Kiss
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #5 : petek, 21.05.2010 : 15:31:47 »

 Smiley Vi nas kar obveščajte o dogajanju v sliki in besedi. Lahko jima odprete temo v "srečnih zgodbah".  Kiss
Logiran
PanVinnie
novinec
*
Sporočil: 30


WWW
« Odgovor #6 : sobota, 22.05.2010 : 11:52:45 »

evooo, spet se mečkeno javljamo  Cheesy

Mislim da iščeta kam je izginil njun svetniški sij  Evil  Evil  Evil  Grin  Grin


No tule pa se Vinnie podrobneje spoznava z bonsajem  Roll Eyes, ki smo ga kasneje moral umaknit, kot že mnoge druge rožice  Wink


Zamikal pa ju je tudi ptiček, ki se je zdelo, da jima prav nagaja  Roll Eyes  Evil


No tle sta pa že popolnoma nadomestila naše okenske rastlince  Cool

aja pa še to sm hotla dodat, da je naš Vinnie imel do ponedeljka čist ta pravo ime zanj (Pop), le da je spredi mankal še Lolly, ker je taaaaki prliznjenc, da ni šans da bi se ob kakšni brezglavi lumpariji sploh kaj jezil, saj poskrbi za to, da je čist v sekundi vse pozabljeno, kot da ni nič   Wink Smiley  Evil

well, mejte se vsi fajn, jaz pa grem pogledat če je že spet kaj na tleh  Grin  Evil  Kiss  Kiss  Kiss
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #7 : sobota, 22.05.2010 : 20:24:37 »

  No, tako pa pridni mucki poskrbijo, da v stanovanju ni nepotrebne "navlake". 
Logiran
me2u
novinec
*
Sporočil: 30


« Odgovor #8 : nedelja, 23.05.2010 : 07:57:32 »

Sta ze prevzela kontrolo, kaj pa  Evil
Bolhici sta nasli super dom.  super Imejte se fino, ne pozabite na redne updejte tukaj.  Roll Eyes
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #9 : nedelja, 23.05.2010 : 09:25:08 »

 Kiss Kiss
Logiran
PanVinnie
novinec
*
Sporočil: 30


WWW
« Odgovor #10 : ponedeljek, 24.05.2010 : 08:49:49 »

Živjo!
sporočam, da se mamo superduperfinofajn, sta zelo pridna, navadla sta se že kdaj dobita jest, in v kakšni obliki (mokro, suho), tko da "petriganje" z najine strani (da zjutraj in zvečer mokro hrano zamenjava s suho) ne pride več v poštev Smiley

zanima me, kakšen prijem naj uporabva pri čiščenju ušesk. namreč odmrle garje kar hitijo na plano, vendar me skrbi da ne bosta pri miru pri tem opravilu... je kakšna posebna metoda hipnoze Cheesy al pač probava kolikor se bo dalo naenkrat, pa mogoče poskusit še kasneje?

mejte se fajn!  Kiss Kiss Kiss

en zaspankan pogled našega Vincenca in Pankita   
Logiran
pipikus
rad pišem
****
Sporočil: 314


WWW
« Odgovor #11 : ponedeljek, 24.05.2010 : 09:59:35 »

prav srčkani ste  Wink
Logiran
avena
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 106


WWW
« Odgovor #12 : ponedeljek, 24.05.2010 : 10:53:47 »

Lep, lepa Kiss
Logiran
Gipsy
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #13 : sreda, 26.05.2010 : 20:14:05 »

Čiščenje ušes: opletajočo jeznorito beštijo si namontiraš med kolena in ji s tem fiksiraš spodnji opletajoči del. Energično jo zagrabiš za gubo na zatilju. Z drugo roko obrneš uho navzven in uho očistiš s palčko (ne segaj v notranjost ušesa!). Če vmes preveč opleta, jo malo močneje stisni za gubo in malo stresi. Beštija mora začutiti, da s tabo ni heca. Čeprav bi se mače borilo na žive in mrtve, ne popuščaj, ampak opravi delo do konca. Brez skrbi, to ni mučenje živali, samo čiščenje ušes.   Smiley

Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #14 : četrtek, 27.05.2010 : 08:57:51 »

Ce gre za "opletajočo jeznorito beštijo", je veliko bolj varno, da se to dela samo z vato na prstu, ker lahko s palcko zelo hotro poskodujes uho, ce macek poskakuje in opleta...

Drugace pa sta prav krasna...Smiley delujeta tako umirjena in spokojna...  Evil

...po moje ne bo panike s ciscenjem uhljev Wink
Logiran
Strani: [1] 2 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Vinnie (ex.Pop) in Pan
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines