mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 02:16:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Škatla za Horjulčke
Strani: 1 [2] 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Škatla za Horjulčke  (Prebrano 11880 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sansa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 219


WWW
« Odgovor #15 : torek, 01.06.2010 : 01:08:34 »

Jutri bom vprašala še na pilatesu, če lahko eno škatlo za prispevke pustim še na recepciji telovadnice. Upam, da se bodo strinjali. Smiley
Logiran
sansa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 219


WWW
« Odgovor #16 : četrtek, 03.06.2010 : 22:39:37 »

Prispevki s piknika oddani v Gali.
Logiran
sansa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 219


WWW
« Odgovor #17 : petek, 04.06.2010 : 23:44:34 »

Danes sem pa takooo vesela!  veselje Nocoj smo imeli z amatersko dramsko skupino gostovanje. Predstava ni imela vstopnine, imeli smo škatlo za prostovoljne prispevke. Že par dni nazaj sem soigralcem poslala mail, da bom na predstavo (oz. večerjo za nastopajoče po predstavi) prinesla škatlo za Horjulčke in jih prosila, naj vržejo kak € vanjo. Čeprav niso kakšni hudi živaloljubci, so se vsi odpovedali eni kavici na račun Horjulčkov. Potem se predlagala še, da bi izkupiček naslednje predstave donirali za Horjul, pa so soigralci predlagali, da podarimo kar nocojšne prostovoljne prispevke! Cheesy Skratka - naslednji teden nesem v Galijevega mačka skoraj 200 €!!! Cheesy Vem, da je le kaplja v morje, vesela sem zato, ker so se soigralci tako izkazali.

Jutri bom vprašala še na pilatesu, če lahko eno škatlo za prispevke pustim še na recepciji telovadnice. Upam, da se bodo strinjali. Smiley
Pa še ena novica - danes mi je odgovorila lastnica pilates centra. Je zainteresirana in se bova vejretno lahko dogovorili, da bi bila škatla nekaj časa pri njih na recepciji.  veselje
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #18 : petek, 04.06.2010 : 23:51:09 »

Super novica! veselje
Krasna akcija!
Logiran
Tyto alba
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 34


WWW
« Odgovor #19 : petek, 04.06.2010 : 23:57:27 »

 veselje! (sansi pa še  Kiss za ideje in izvedbo)
Logiran
sansa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 219


WWW
« Odgovor #20 : sreda, 09.06.2010 : 11:42:50 »

Danes sem eno škatlo za prostovoljne prispevke nesla v pilates center Tanergija. Prijazna lastnica bo škatlo omenila v e-glasilu, ki ga dobivajo stranke, in jih povabila k doniranju. Škatla bo tam ostala par tednov, verjetno bomo akcijo ponovili še v oktobru ob svetovnem dnevu živali. Smiley

V škatli, ki jo je perezvon odnesla v službo, se tudi že nabirajo prispevki. Smiley

naslednji teden nesem v Galijevega mačka skoraj 200 €!!!
Tole bo oddano kar osebno Gargamelci. Perezvon, hvala za posredovanje.
Logiran
tani
novinec
*
Sporočil: 21


WWW
« Odgovor #21 : četrtek, 10.06.2010 : 15:18:56 »

Ali mogoče veste, kako je z zbiranjem denarja po trgovinah? Moja mama dela v trgovini (nekaj podobnega drogeriji), pa sem dala idejo, da bi lahko tam postavili škatlo za horjulčke. Mama se strinja, ampak ne ve, če se to lahko kar tako postavi (npr. pri blagajni). Mogoče kdo kaj ve o tem?
Najlepša hvala za odgovor
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #22 : četrtek, 10.06.2010 : 18:51:16 »

No, takole to zgleda v mailu od Tanergije:



Hvala, sansa in Tanja!  Smiley
Logiran
sansa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 219


WWW
« Odgovor #23 : četrtek, 10.06.2010 : 19:30:04 »

O, Cats, a ti tudi?  Smiley
Logiran
perezvon
novinec
*
Sporočil: 35


« Odgovor #24 : petek, 11.06.2010 : 10:00:32 »

Pri nas v službi je do sedaj odličen odziv - 40 eur v 2 tednih. Upam, da se bo tako nadaljevalo. Šefica mi je včeraj celo rekla, da bi bilo bolje, če bi še k drugi blagajni postavila eno škatlo za prostovoljne prispevke.  veselje
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #25 : petek, 11.06.2010 : 10:58:59 »

.......Šefica mi je včeraj celo rekla, da bi bilo bolje, če bi še k drugi blagajni postavila eno škatlo za prostovoljne prispevke. veselje

bravo šefica!  Afro
Logiran
sansa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 219


WWW
« Odgovor #26 : sobota, 12.06.2010 : 20:49:50 »

Pri nas v službi je do sedaj odličen odziv - 40 eur v 2 tednih. Upam, da se bo tako nadaljevalo. Šefica mi je včeraj celo rekla, da bi bilo bolje, če bi še k drugi blagajni postavila eno škatlo za prostovoljne prispevke.  veselje
veselje  bravo
 Kiss za šefico in  Kiss  Kiss za perezvonko!
Logiran
sansa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 219


WWW
« Odgovor #27 : ponedeljek, 14.06.2010 : 21:27:18 »

Ena škatla gre v petek na otvoritev klekljarske razstave v Polhograjsko graščino (hkrati bo potekala še občinska proslava, tako da upam, da bo veliko ljudi pustilo prispevek v škatli). Hvala odsansemami Wink , ki je idejo predstavila v društvu, in hvala polhograjskim klekljaricam.
Logiran
sansa
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 219


WWW
« Odgovor #28 : petek, 18.06.2010 : 23:48:26 »

Ena škatla gre v petek na otvoritev klekljarske razstave v Polhograjsko graščino (hkrati bo potekala še občinska proslava, tako da upam, da bo veliko ljudi pustilo prispevek v škatli). Hvala odsansemami Wink , ki je idejo predstavila v društvu, in hvala polhograjskim klekljaricam.
V tejle škatli se je nabral lep znesek. Še malenkost več, kot zadnjič na predstavi.  veselje Najbolj se je izkazala skupina nemških turistk, ki je popoldan na povabilo domačink obiskala razstavo.  Kiss Nekaj se je nabralo tudi zvečer na občinski proslavi.  Smiley
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #29 : sobota, 19.06.2010 : 06:56:42 »

 Smiley bravo Super!  Kiss
Logiran
Strani: 1 [2] 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Škatla za Horjulčke
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines