mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 12:22:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Moj zlati sonček Ori ... najrajši te imam :***
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj zlati sonček Ori ... najrajši te imam :***  (Prebrano 35222 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #45 : petek, 18.06.2010 : 23:36:08 »

Tako zelo, zelo, zelo mi je hudo. Cry  Cry Tako zelo me boli, vsako minuto je bolečina hujša, ker se vsako minuto bolj zavedam, da ga zares ni več ob meni. Počutim se popolnoma prazno, v sebi sem mrtva. Živim, ampak sem mrtva. V meni se je še enkrat zlomilo vse, ko sem morala pospraviti njegove posodice  Cry Cry

Pikec moj zlati, tebe res ni.  Cry Cry Skoraj celo moje življenje si bil ob meni, povedala sem ti vse in ti si me razumel. Vedno. Kiss Edini si poznal vse moje skrivnosti, žabica moja zlata.  Kiss Kiss Kiss Brezpogojno te imam rada in vedno te bom imela. Ne verjamem, da te ni, ker vsake toliko slišim tvoje tačke po stanovanju. Na postelji čutim, kako se stisneš k meni. V hodniku vidim tvojo senco ... slišim tvoje zadovoljno cmokanje. In ko te želim stisniti k sebi in ti povedati, da te imam najrajši na svetu, te ni. Cry Cry

Objemam tvoj povšterček in si te tako zelo želim ob sebi. Cry Cry Ti si moje vse in vedno boš ostal, pikec moj zlati  Kiss Grega, mami, babica in jaz ti pošiljamo najlepšega lupčka na učka in največji objem. Tako zelo te pogrešamo, srček moj ... Tako zelo boli ... Cry Umrla sem s tabo, a sem še vedno tukaj. Zakaj? Pogrešam te, pikec moj, tako zelo te pogrešam, da me boli celo telo.  Cry

Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #46 : sobota, 19.06.2010 : 00:33:53 »

Diana, iskreno sožalje...
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #47 : sobota, 19.06.2010 : 09:04:52 »

To je tako hudo, tako hudo, tako zelo hudo ...  Cry Občutek imam, da je to nemogoče preživeti. Cry Pogrešam ga z vsakim bitom svojega srca, vsako sekundo, vsak trenutek, vsaka moja misel je posvečena njemu. Boli me vse, boli me čisto vse. Cry Želim si, da bi umrla z njim. Piki moj zlati, kako zelo, zelo te imam rada, pogrešam te tako močno, da mi od blečine trga celo telo. Pri meni si bil od mojega 9 leta starosti in zdaj te ni. Čisto zares te ni. Cry Vem, da si ob meni, ampak vse bi dala za še en objem, vse bi dala za še enega lupčka, vse bi dala, da te še enkrat pocrkljam v mojem naročju. Kiss Cry Cry



Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #48 : sobota, 19.06.2010 : 09:09:06 »

Diana, jokam s tabo  Cry Cry Cry Zelo mi je žal...
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #49 : sobota, 19.06.2010 : 09:16:01 »

Solze mi te tečjo, samo solze mi tečejo ... on je moj srček, moj sonček. Ne morem pisat v pretekliku, ne gre, res ne gre  Cry

Piki moj Kiss Cry
http://www.youtube.com/watch?v=zSbkDGayzhw&feature=related
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #50 : sobota, 19.06.2010 : 09:17:38 »

Drži se Diana  Kiss  Joj, kako poznam to. Boš preživela, boš videla, čeprav se ti zdaj zdi, da ne boš. Se boš spravila k sebi ravno toliko, da lahko nadaljuješ z življenjem, ampak počasi. Mislimo nate  Kiss
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #51 : sobota, 19.06.2010 : 09:19:19 »

Irina, tako boli, tako boli ...  Cry Cry tako zelo ga imam rada Kiss Cry, meni se meša od hudega, res se mi.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #52 : sobota, 19.06.2010 : 09:30:34 »

Danes zjutraj te ni bilo ob meni, ni te bilo. Cry Nihče me ni zrinil na drugo stran postelje, Grega se ni udrail v letvico od postelje, tako, kot se je se večere do zdaj, ker si ti zavzel celo posteljo. Kiss Cry Piki moj, hočem, da imava z Gregatom spet premalo prostora, hočem, da si ob meni in zavzameš cel prostor, piki moj zlati. Cry Cry

Vstala sem in želela pripraviti hrano za tebe. Cry Na poti do hladinlinka, sem se ustavila Cry Komu naj pripravim, če te ni? Cry
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #53 : sobota, 19.06.2010 : 09:43:38 »

Vem, da se ti. Tako zelo vem, Diana. Vem, kako boli, da se ti že meša. Samo preživeti moraš in zdržati to bolečino. Bo bolje, boš videla, bolje v tem smislu, da boš lahko nadaljevala s svojim življenjem, pa čeprav z veliko luknjo v srcu. Počutiš kot senca tega, kar si nekoč bil. Z življenjem nadaljuješ, ker te tako prisili, da preživiš telesno, čeprav si psihično mrtev. Dve leti sem potrebovala, da sem se iz sence prestavila na svetlobo, kljub temu, da sem hodila v službo in za slilo opravljala stvari. Meni je pomagalo to, da sem imela Mišo in Flipa, ker sem morala poskrbeti za njih, pa če sem hotela ali ne. Poskušaj najti nekaj kar te bo zamotilo, kar ti bo vzelo 100% tvojega časa in energije. Meni je pomagal predvsem Flip, ker je bil norec in sem se borila z njegovimi muhami. Vse stvari od Rokija sem pospravila, ker me je preveč bolelo, če sem videla karkoli od njega. Poskušaj najti pot, da tole preživiš. Vsak ima svoje načine. Predvsem pa se poskušaj zaposliti, cel dan počni kaj, boš lažje preživela kot pa če boš sama s svojimi mislimi. Umisli si nov projekt, ki ti bo vzel večino tvojega časa. Zame je bil to Flip, zate bo to mogoče kaj drugega.
Mislim nate  Kiss 
 
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #54 : sobota, 19.06.2010 : 09:48:11 »

Irina, tako prazna sem, tako zelo prazna. Boli me, tako boli. Ni ga, njega res ni. Cry Cry Cry Ni ga ...

Orček moj zlati, kako zelo te pogrešam  Cry Cry Cry Prazna sem, v meni ni nič več. Grem ven v naravo, hodim in jokam. Samo jokam, a bolečina ni nič manjša. Cry Cry Pogrešam te zakladek moj zlati, tako zelo te pogrešam. Kiss Cry

http://www.youtube.com/watch?v=fgjEdWCG9pM&feature=related
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #55 : sobota, 19.06.2010 : 09:51:51 »

Meni spomini in misli na Rokija niso pomagali. Pomagalo mi je to, da sem čim manj mislila nanj, da se nisem ujela v vrtinec spominov, ker potem me je trgalo. Za spomine sem pripravljena zdaj, skoraj 3 leta kasneje in se ga vsaj malo lahko spominjam in preživim trenutke z mislijo nanj. Ljudje okrog tebe, ki te imajo radi, te potrebujejo, Orca te potrebuje. Tvoje delo ni končano. Vsekakor ne ta trenutek, ampak v naslednjih dne se poskušaj zaposliti s čim. Ne biti sama s svojimi mislimi, ker boš preveč trpela.
Nekoč boš bolje.  Kiss
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #56 : sobota, 19.06.2010 : 09:52:31 »

Imela sta 19 krasnih letih, a veš kak zaklad je to Kiss Večina nas bo vesela, če nam bo vsaj polovica dana Sad Čuvaj ta zaklad, ostal ti bo večno!
Logiran

Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #57 : sobota, 19.06.2010 : 10:02:35 »

Ne vem pravzaprav, kaj naj ti rečem, ker vem, kako zelo boli. Poskusi tako, kot ti je napisala Irina. Čeprav te boli, pospravi njegove stvari čimprej. Ni treba, da jih vržeš stran. Daj jih v kakšen ličen zaboj, a zaenkrat ga postavi nekam, kjer ti ne bo na očeh. Zaposli se z nečim, s čimerkoli. Ko je umrla Layla, sem psihotično čistila stanovanje... Samo da sem imela kaj delat. In sem vsaj za trenutek razmišljala o čistilih in ne o njej... Vsak ima svoj proces žalovanja, čez to je treba it. Jokaj, če ti je hudo. Pojdi ven in izkriči bolečino, če te duši. Diana, tako rada bi ti rekla, da bo nekoč v redu in ne bo več hudo... Isto ne bo nikoli več, samo ščasoma bo manj bolelo. In takrat ostanejo spomini, ob katerih se lahko čez nekaj časa tudi nasmehneš. Drži se, punca!
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #58 : sobota, 19.06.2010 : 10:06:12 »

Diana, moje iskreno sozalje.

Vem kako ti je, ko je se dihanje zaradi bolecine skoraj nemogoce. Ampak ves, res je kar pravijo, cas celi rane. Gre pocasi, ampak zivljenje se enkrat scasoma in z nekaj truda, vrne na svoje tire. Ne pozabis, nic manj nimas rad, samo malo manj boli.

To, da jokas, da se ti je zrusil svet ... je normalen del zalovanja. Ce cutis, da moras jokati, jokaj. Ce cutis, da se moras o tem pogovarjati, se daj. Ce potrebujes druzbo, bodi v druzbi. Ce potrebujes samoto, si vzami cas zase.

Drzi se.  Kiss
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #59 : sobota, 19.06.2010 : 10:11:13 »

Njegove stvari pospravljam postopoma ... oklepam se jih, ker imam občutek, da ga imam tako še malo dlje ob sebi. Zlomilo se je vse v meni, ko sem pospravila njegove posodice in brisačke. V hladilnku je še vedno njegova hrana. Spim na njegovem povštrčku in obupno iščem njegov vonj na njem. Boli, tako zelo boli. Cry



[attachment deleted by admin]
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Moj zlati sonček Ori ... najrajši te imam :***
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines