mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 08:55:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Moj zlati sonček Ori ... najrajši te imam :***
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj zlati sonček Ori ... najrajši te imam :***  (Prebrano 35212 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #60 : sobota, 19.06.2010 : 10:18:47 »

 Kiss Kiss Kiss

[attachment deleted by admin]
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #61 : sobota, 19.06.2010 : 10:20:17 »

Krasen, navihanc mali  Kiss
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #62 : sobota, 19.06.2010 : 10:22:12 »

O joj Diana, žal mi je za Orija. Sožalje. Drži se.
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #63 : sobota, 19.06.2010 : 10:22:31 »

Pikec moj  Kiss Kiss Kiss

[attachment deleted by admin]
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #64 : sobota, 19.06.2010 : 10:26:18 »

Žabica moja zlata ... kje je zdaj ta tvoj pogled, tako ga pogrešam ... Cry Kiss Kiss Kiss



[attachment deleted by admin]
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #65 : sobota, 19.06.2010 : 10:45:39 »

 Kiss Kiss Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #66 : sobota, 19.06.2010 : 11:12:26 »

 Kiss Cry Tako rada bi ti pomagala, pa se ne da. Pomaga samo čas - veliko časa. Do takrat pa počni vse to, kar so ti že punce napisale in tudi jokaj. Veliko jokaj. Solze izperejo vsaj malo bolečine.

Vem, da nočeš razmišljati o kakšnem drugem psičku, vendar preverjeno pomaga. Meni bi se vsakič do konca zmešalo, kadar sem se morala posloviti od svojih srčic(do sedaj 5x); če ne bi imela zraven še ene ali dveh psičk. Mogoče razmisli, da bi vzela kakega začasnika za nekaj časa? S tem nikakor ne boš izdala Orija. Nasprotno - prepričana sem, da nas naši kužki ne bi hoteli gledati, kako trpimo. Veš, da bi tudi on ostal ob tebi za zmeraj, če bi le lahko. Zdaj te gleda iz pasjih nebes; ve, da ga imaš najrajši na svetu. Razume, da ti je hudo za njim, ampak noče, da si tako strašno žalostna.
Drži se! Mislimo nate. Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #67 : sobota, 19.06.2010 : 11:23:05 »



Za Orija Kiss Kiss Kiss
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #68 : sobota, 19.06.2010 : 11:40:03 »

Pepsi, ne morem drugega kužka, res ne. Ne morem, res ne morem. Ori je bil kuža, ki je bil ob meni 19 let. Poznam ga, poznam vsak njegov premik, vsak njegov pogled, vsako njegovo željo. Tako zelo ga poznam, da vem kaj hoče, tudi če nič ne reče, nič ne pokaže. Vem, kaj želi, že samo če me pogleda. Zakaj pišem v sedanjiku? Cry Moram v pretekliku, kajne?  Cry

Piki moj, žabica moja zlata ...  Kje si, da te še enkrat stisnem v svoj objem in ti povem, da si mi vse na svetu, kje si, da ti dam še enega kupčka na učka ...  Cry Kje si, da mi poližeš solze in se stisneš k meni, kje si, pikec moj zlati, tako zelo te pogrešam  Cry

[attachment deleted by admin]
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #69 : sobota, 19.06.2010 : 11:43:06 »

Hvala branka  Kiss
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #70 : sobota, 19.06.2010 : 11:46:44 »

Diana, ljubezen ne pozna preteklika... Ori bo vedno s tabo in ti z njim. Če boš želela drugega kužka, bo že čas za to - ko boš pripravljena. Nekaterim to pomaga, drugim je še težje. Sledi srcu.
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #71 : sobota, 19.06.2010 : 17:29:53 »

Kako te razumem..ko je meni umrl Dino, je bilo to prvic v mojem zivljenju. Pred tem sem imela zeljo se po enem psu, ko smo se morali posloviti od njega nisem vec hotela niti slisati za to. Nisem vedela kaj bi sama s sabo, najhuje je bilo v sluzbi ker sem delala z ljudmi in me je lomilo ves cas. Doma sem ves cas pricakovala da se bo pojavil od nekje, vcasih sem imela dejansko preblisk da sem ga videla za trenutek. Bil je pes ki je bil z menoj ves cas, povsod, na stop, na vlaku, tramvaju, zurih..res prijatelj, ne samo ljubljenec. Na sreco sem imela poleg njega se tri, kasneje sem se poslovila se od Timija, Maco..bolecina je bila enaka, vendar pa se mi zdi da je clovek z vsako smrtjo malo bolj odporen in gre prej cez to. Boli pa tako, da mislis da ne bos zdrzal bolecine in vse je ena sama praznina. Jaz se dolgo casa po tem nisem bila zmozna gledati slik od nobenega, ker je bilo pretezko. Ce s kom govorim o tem, se zjokam se zdaj. Zakaj psi ne morejo docakati iste starosto kot ljudje?

Ori je docakal krasno starost, 19 let, pravi dedek Kiss Kot so ti ze rekli pred mano, moras se zaposliti z necim, ceprav na silo..ko je telo utrujeno, tudi lazje zaspis ponoci. Vse kar se ti dogaja je normalno in cez racunalnik cutim tvojo bolecino..in kakorkoli se slisi obrabljeno, bolecina scasom jenja. Samo zdrzat je treba, nekako. To je zal del zivljenja.

Posiljam ti  Kiss , bodi mocna.
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #72 : nedelja, 20.06.2010 : 06:57:33 »

Diana, iskrene sožalje. Drži se...
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #73 : nedelja, 20.06.2010 : 07:46:34 »

Diana, sem šele zdaj videla, iskreno sožalje. Pa pozabi, da ga ni več, taka razmerja se ne končajo, nikoli. Fizična bližina se kvečjemu s časom prelevi v neko drugo obliko prisotnosti in naši ljubljeni psi cepetajo, divjajo in tečejo vedno z nami, kamorkoli že gremo in karkoli počnemo.
Držte se Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #74 : nedelja, 20.06.2010 : 09:39:13 »

Fizièna bližina se kveèjemu s èasom prelevi v neko drugo obliko prisotnosti in naši ljubljeni psi cepetajo, divjajo in teèejo vedno z nami, kamorkoli že gremo in karkoli poènemo.
Držte se Kiss
Takole nekako tudi jaz verjamem. Se mi sliši še precej lepše kot mavrica.
Angelčki naši so vedno z nami Kiss. In prepričana sem, da bomo enkrat spet skupaj.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Moj zlati sonček Ori ... najrajši te imam :***
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines