mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 12:01:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Moj zlati sonček Ori ... najrajši te imam :***
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj zlati sonček Ori ... najrajši te imam :***  (Prebrano 35220 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #75 : nedelja, 20.06.2010 : 10:41:33 »

Piki moj zlati ... ni te. Cry Tebe res ni. Cry Nov dan je in prinesel je novo trpljenje in novo bolečino. Sem tukaj, diham, a me ni. Včasih imam občutek, ko da lebdim nekje nad vsem tem ... moje telo pa občuti le neizmerno, globoko žalost in bolečino. Boli me celo telo ... boli me koža, boli me vsaka mišica, boli me srce, boli me duša. Vsaka minuta je trud, kako preživeti trenutke brez tebe. Pikec moj ...  Cry Vedno sva bila midva. Diana in Ori. Nikoli nisem bila samo Diana. Devet let sem bila stara, ko sem te prvič vzela v naročje in te objela ... 19 let sem ti zaupala vse. Skupaj sva preživela vse, tudi najbolj črne dni najinega življenja. Pomagal si mi, tako zelo si mi pomagal, kot ni zmogel pomagati nihče drug, tudi, če je želel. In kako naj zdaj preživim na tem svetu brez tebe, žabica moja mala? Piki moj. Kiss Zaspim z jokom, zbudim se z jokom, jokam čez dan. Nisem vedela, da je možno imeti toliko solza. Nemo poslušam ljudi in kimam. Večino časa ne vem, čemu kimam in kaj mi govorijo. Kimam in se delam, da poslušam, ko brišem solze. Moje misli pa so pri tebi. Vidim te, vsako sekundo te vidim, ker vem kaj bi naredil, kako bi pogledal, kako bi se oglasil. Žabica moja mala. Kiss

Objemam tvojo brisačko in prenosno posteljico, v kateri sem te vsak dan odnesla na čuvanje k babici. Objemam in jokam. Iščem vonj po tebi, bojim se, da se izgublja. Bojim se, da so ga moje solze izprale. Boli me, ko vidim prazen kotiček na postelji, ki je bil samo tvoj. Prazen je. Cry Boli, tako zelo boli, da se na bolečino odzove moje celo telo.

Z Gregatom ne zdrživa doma, morava ven ... ti greš z nama, kot si šel vedno z nama. Kiss Tako zelo te imava rada, pikec zlati. Kiss



[attachment deleted by admin]
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #76 : nedelja, 20.06.2010 : 10:44:06 »

 Kiss

[attachment deleted by admin]
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #77 : nedelja, 20.06.2010 : 10:52:51 »

Nehote ponovila fotke ... nič zato.

Hvala vsem za komentarje in ker ste tu.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #78 : nedelja, 20.06.2010 : 11:03:55 »

Dan za dnem, korak za korakom. Ne razmišljaj o jutri, samo danes poskušaj zdržati  Kiss
Logiran
Sreda
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 627


« Odgovor #79 : nedelja, 20.06.2010 : 11:18:02 »

Sožalje  Sad
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #80 : nedelja, 20.06.2010 : 13:30:31 »

Iskreno sožalje tudi od nas...jokam kot dež ko berem temo  Cry Cry Cry
Logiran
Luvanna
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #81 : nedelja, 20.06.2010 : 16:57:50 »

Moje iskreno sožalje Cry
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #82 : nedelja, 20.06.2010 : 17:01:02 »

jokam kot dež ko berem temo Cry Cry Cry
Meni se tudi kar oči orosijo, ko tole berem. Hkrati pa poskušam odmisliti, da nekoč to tudi mene čaka... Mel, drži se, v mislih sem s tabo. Kiss
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #83 : ponedeljek, 21.06.2010 : 08:11:59 »

Piki moj  Kiss

Danes sem šla v službo, morala sem ponovno iz stanovanja ... kako mi manjka najino jutranje 10 minutno crkljanje, ne znam ti povedat, kako zelo. Nikogar ni bilo, ki bi ga z božanjem zbudila iz spanja in polubčkala po učku. Ni bilo tebe, piki moj. Tavala sem po stanovanju in iskala nekaj. Prepričana sem bila, da sem nekaj pozabila ... vsaj 5 minut sem iskala po stanovanju, pa nisem vedela kaj. Končno sem ugotovila, da nisem nič pozabila ... manjkal si mi ti, da te po crkljanju položim v prenosno posteljico, še zaspanega, in odpeljem k babici na čuvanje. V avtu mi je manjkalo tvoje zaspano zehanje in lupčkanje moje roke. Pikec zlati ...  Kiss Danes prvič nisem zamudila v službo. Celo 5 minut prezgodnja sem bila. Zjutraj sem imela, kljub jokanju in iskanju tebe, preveč časa.

Ne vem sicer kaj si bodo danes stranke mislile, ko takole objokana sedim tule, ampak meni je vseeno. Kjub temu, da čutim, da vem, da si ob meni, kljub temu, da čutim, da me ti nisi zapustil, ne morem ustaviti solz. Tečejo same. Včasih nekaj počnem ali govorim nekaj, kar ni z ničemer povezano s tabo, pa solze tečejo. In tečejo ... težko jih je ustaviti. In tudi takrat mi nekaj manjka. Manjkaš mi ti, ker si mi jih vedno polizal. Kiss Pikec moj, nič ne more prekiniti najine ljubezni in povezanosti. Prav nič. Tudi smrt ne. Saj veš, da je najina vez in ljubezen nesmrtna. To, kar imava midva, imajo res redki.  Kiss Ti moja mala žabica.  Kiss Najrajši na svetu te imam. Kiss
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #84 : ponedeljek, 21.06.2010 : 08:23:01 »

Diana, tudi za moje sodelavce ne vem, kaj si bodo mislili ...  Huh
Za vaju: Kiss
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #85 : ponedeljek, 21.06.2010 : 08:24:39 »

Diana, tako zelo mislim nate... Nisi sama.
Logiran
samota
novinec
*
Sporočil: 23


WWW
« Odgovor #86 : ponedeljek, 21.06.2010 : 20:38:01 »

Tudi moje globoko sožalje, ko sem čitala, so mi solze kar lile, tako zelo te razumem, saj sem tudi sama izgubila mojega zlatega  kužka maltežančka, ki mi je pomenil vse na svetu. Drži se, čas celi rane, bolećine pa ostanejo večno. Zelo, zelo sočustvujem s tabo. Tvoj kužek bo ostal v  tvojem srcu vedno, nekoč se bomo z našimi zlatimi kužki zopet srečali. ZDRŽI.
Logiran
samota
novinec
*
Sporočil: 23


WWW
« Odgovor #87 : ponedeljek, 21.06.2010 : 20:45:13 »

Moje globoko sožalje. Tako zelo te razumem, kakšne hude trenutke doživljaš, ko sem brala so mi solze kar lile, kajti sama sem to dala skozi, moj kužek je bil tudi maltežanček in mi je poginil v 11.letu starosti. Bil je moje življenje, vse mi je pomenil na svetu, zato vem kaj prestajaš. ZDRŽI, zelo sočustvujem s tabo.
Logiran
samota
novinec
*
Sporočil: 23


WWW
« Odgovor #88 : ponedeljek, 21.06.2010 : 20:51:04 »

Moje globoko sožalje. Ko sem brala sosolze kar lile, saj sem tudi sama to dala pred 1 letom skozi. Moj zlati kužek je bil tudi maltežanček in mi je poginil v 11.letu starosti, bil je moje življenje, vse mi je pomenil na svetu. ZDRŽI, zelo zelo sočustvujem s tabo.
Logiran
samota
novinec
*
Sporočil: 23


WWW
« Odgovor #89 : ponedeljek, 21.06.2010 : 20:57:05 »

Moje globoko sožalje. Ko sem brala so solze kar lile, saj sem pred 1 letom tudi sama to dala skozi, zato te zelo razumem in sočustvujem s tabo. Moj kužek je bil tudi maltežanček in mi je poginil v 11.letu starosti, bil je moje življenje, vse mi je pomenil na svetu, to tako zelo zelo boli, da se ne da opisat. ZDRŽI.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Moj zlati sonček Ori ... najrajši te imam :***
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines