mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 06:28:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: Prvo puščanje mladička samega doma
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Prvo puščanje mladička samega doma  (Prebrano 18515 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
duc
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #30 : ponedeljek, 14.11.2011 : 18:43:27 »

hvala vam za odgovore! igrac ima kar nekaj, sicer take, iz katerih npr. letijo briketi, nisem se videl, kje se da to kupit? sicer pa bo kuza, ko malo zraste zunaj v pesjaku, upam da delam prav, ker ga imam sedaj notri, se bo ravno dodobra navadil, pa bo moral ven na novo privajanje?

lp, a
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #31 : ponedeljek, 14.11.2011 : 19:56:33 »

sicer take, iz katerih npr. letijo briketi, nisem se videl, kje se da to kupit?

V vsaki malo boljši pasji trgovini vprašaj za Kong, ki je, glede na barvo gume, primeren za različne starosti in pasme psov,
velja pa načeloma za neuničljivo igračo. Vsi so nekako votli, kamor lahko nafilaš brikete, pa koščke sadja in zelenjave, kar imajo mladiči sila radi. Potem pa pes cuza in stiska gumo in se s tem kar precej zaposli, sploh, ko želi do sijajo očistiti luknjo  Grin

Igrače iz katerih letijo briketi pa so nekake žoge, sicer trde in zato neprimerne za grizenje, imajo pa različne odprtinice skozi
katere letijo briketi ali priboljški (s katerimi jo prej nafilaš), če jo pes kotali. Menda pa tudi zelo vpliva na pasji IQ  Wink

sicer pa bo kuza, ko malo zraste zunaj v pesjaku, upam da delam prav, ker ga imam sedaj notri, se bo ravno dodobra navadil, pa bo moral ven na novo privajanje?
lp, a

To, da imaš mladička v tem letnem času v stanovanju/hiši, je edino normalno in pravilno, vsekakor pa se pripravi na ponovne težave, ko se boš TI odločil, da mora pes ven. Na tvojem mestu bi se pred to odločitvijo vprašala, za kakšen "namen" mi pasji partner služi  Huh. "Čuvaj" v pesjaku pač ne more opraviti svoje naloge ...  Undecided
Vsekakor je veliko ceneje kot graditi primeren zunanji pesjak, nakup bivalne kletke, pa še ponovnih težav z navajanjem na spremenjeno okolje ne bo, če mene vprašaš. Kuža pa ti bo neskoooončno hvaležen  Smiley
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: Prvo puščanje mladička samega doma
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines