mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 14:27:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Psa "požrle" bolhe
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psa "požrle" bolhe  (Prebrano 36279 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #105 : sreda, 23.06.2010 : 10:16:56 »

S takimi se ne bodeš, ampak prijaviš. Škoda energije.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #106 : sreda, 23.06.2010 : 12:13:30 »



Taki dogodki samo potrjujejo, da je z ljudmi nekaj narobe, precej narobe.  Ker meni npr. na kraj pameti ne pade, da bi pri sosedu jokal pes, jaz bi pa mimo hodila in nič naredila. Grem tja pa ga odvežem in odpeljem, pa mi dol visi kaj pa kako.


Uh, si pa pogumna  Wink

V mojem primeru, ko sem prijavila kmeta, ki ima oba psa non stop, 24/7 na ketnah, se ni zgodilo nič. Pa sem ponovila še enkrat, in spet nič. Psa sta cepljena, imata skledo z vodo, kao hrano, in to je to. Minimum dosežen. In ne morem nič narediti za nju, bi želela vsaj to, da ju enkrat na dan peljejo na sprehod. Ampak ne, pa čeprav je pri hiši tudi mlada gospodična, kateri bi vsaj lahko "kliknilo", da bi jima pasalo se sprehodit.

Ampak do njiju pa že ne bi šla, Mr. Puhi, verjemi, sta prevelika čuvaja. Lajata in se zaganjata v mimoidoče. Kaj se ne bosta...reveža sta. Kakšno življenje je to...
Logiran
chory
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 78


WWW
« Odgovor #107 : četrtek, 24.06.2010 : 17:30:05 »

Dokler bo vladala železna Vida bo to tako.Enostavno zato ker je brezčutna in nesposobna.Najprej babo s piedestala in potem bodo možne spremembe.
Logiran
brinko
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 115


« Odgovor #108 : četrtek, 24.06.2010 : 18:13:35 »

bogi Cry Cry
Logiran
AMODINI
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 589


« Odgovor #109 : četrtek, 24.06.2010 : 18:50:23 »

Me prav zanima ali bo tudi tukaj toliko pompa ali pa je to pač samo en dogodek, ki bo spet šel mimo nas....
Pa a tile naša gospoda na VURSU sploh vedo, kaj vse si folk pri nas izmisli, da bi žival trpela??
V vsakem primeru so živali zmeraj odnesle slabše zaradi ljudi..spomnimo se samo tistih ubogih muck.
Kaj se bo VURS s tem ukvarjal, to je za njih samo zguba cajta in denarja. Živali so pri nas še zmeraj tretjerazredna bitja,
naši "velikani" pa se itak ukvarjajo samo s tisitm, kar jim prinese denar. Pa še naj kdo reče, da je ponosn.....
Dejstvo, da se to dogaja vsepovsod in tudi pri ni nič novega, sramotno pa je, da se drugje trudijo to, če že ne uspešno preprečiti pa vsaj kaznovati...
pri nas pa?Huh?
Logiran
Seneka_maribor
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #110 : petek, 16.07.2010 : 23:22:07 »

potrebno bi bilo uvest policijo za zivali ? 
Logiran
muckamiska
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 80


« Odgovor #111 : ponedeljek, 18.10.2010 : 09:18:18 »

A kdo ve, kaj se dogaja kaj s tem osebkom, ki je odgovoren za trpljenje in smrt tega reveža v Borštu? jezen Ali bo šlo spet mimo, kot da se ni zgodilo?
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #112 : ponedeljek, 18.10.2010 : 09:26:32 »

muckamiska, najbolje, da se s tem vprašanjem obrneš na Obalno društvo proti mučenju živali. Kolikor vem, so ga oni potegnili iz tiste koče, zato predvidevam, da je šla prijava proti lastniku iz njihove strani.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #113 : ponedeljek, 06.12.2010 : 21:16:56 »

Ovadili mučitelja iz Boršta
Boršt, 06.12.2010, 10:01 | Špela Zupan
Na Veterinarski upravi so 21. junija prejeli prijavo Obalnega društva proti mučenju živali, da so v Borštu našli zanemarjenega psa, ki so ga odpeljali v veterinarsko ambulanto. Veterinar je zaradi slabega zdravstvenega stanja uspaval psa brez čipa, ki ni bil v registru. Veterinarski inšpektor je zatem obvestil policiste in jim predal dokumentacijo. Policisti so zatem podali ovadbo na tožilstvo.

http://24ur.com/novice/crna-kronika/ovadili-mucitelja-iz-borsa.html
Logiran

Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #114 : ponedeljek, 06.12.2010 : 23:50:59 »

Eh, ponovno napacne informacije, da se mucenje lahko "prijavi" tudi drustvom ... Pa se bo spet javnost cudila, ko jim bomo razlagali, da nimamo nic vec pooblaastil, kot jih imajo posamezniki sami Sad   
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Psa "požrle" bolhe
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines