mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 01:31:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nejka
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 65   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nejka  (Prebrano 174167 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #210 : četrtek, 18.11.2010 : 10:59:10 »

Točno tako Grin.
Ponavadi se (vsaj pri nas) itak premika ali pa ga je vsaj ene pol v zraku, tako da ga zeeelo težko zgrešiš Smiley.

Poleg tega znajo teli štiki vse sorte - od zapletanja v noge, do tega, da te obdrajsajo in zgledaš, kot bi te kaj opeklo. Včasih te celo povijejo v snop in potem na veliko zabavo mimoidočih padeš kot odrezan snop. Takrat noben ne gleda barve, ampak tebe, ki si ne glede na prejšnjo obarvanost oblačil večinoma v rjavih tonih.

Midve sva imeli 20m-skega pa ga je pet metrov stran odžrla in se preostalih 15 še vedno zapleta, tako da si na odpletanje obsojen tudi pri precej krajših dolžinah. Je pa res, da imam trak in bi se vrv mogoče bolj obnesla.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #211 : četrtek, 18.11.2010 : 15:01:18 »

Jaz imam imenitnega florescentno oranžnega, da se ga vidi iz satelita. Ga je pa kar treba sušiti in občasno tudi oprati - pa ne gre vse stran. Dvakrat po 10m, pa si ga bom omislila še 10m. Dolžino prilagajaš okolici - povsod se ga pač ne da uporabljati, na kakšnem travniku je pa OK. Samo za kakšne fine pa to ni. Ko nabiraš in spuščaš tisto svinjarijo, ki je šla po lužah in blatu in dreku, si svinjski, kot da bi za psom letal po vseh štirih.
alpinistične in podobne vrvi so sicer super, a jih je za tovrstno uporabo škoda, so veliko predrage.
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #212 : četrtek, 18.11.2010 : 15:33:32 »

Cheesy Trak ali vrv? Kje si ga pa nabavila?
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #213 : četrtek, 18.11.2010 : 15:43:55 »

Vrv (mislim, da tudi trakove) različnih debelin in barv lahko kupiš (na meter) tudi v Bauhaus-u (ali Baumaxu, ne ločim, skratka npr. v BTC). Tam zelo zraven imaš tudi vse sorte oblik in velikosti karabinov. Lahko precej kombiniraš.. Smiley
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #214 : četrtek, 18.11.2010 : 15:51:45 »

Trak, dobi se v Mr petu, imajo tazlične debeline, videla sem črno, zeleno in oranžno barvo. Je tudi nekoliko mehkejši na otip kot tisti za rolete, tako da manj reže.
Dobre sledne povodce sem videla tudi v Alerju, ampak takrat so imeli samo črne.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #215 : četrtek, 18.11.2010 : 21:27:47 »

Moj mali črni pes ima 10 m živo rdečega iz ene spletne trgovine. Je pa tak malo mehkejši, ne reže v roke, slaba stran te "mehkobe" pa je, da (glede na to, da ga uporabljam tudi kot občasni "privez" na dvorišču, dokler ne zrihramo vhodne ograje), da ga je v trenutkih nepozornosti  (beri 15 min obešanja perila 2m stran) mlečnozoba mrcinica uspela na enem mestu že primerno naglodati. Zato je zdaj ene pol metra krajši Tongue
Ti pošljem na ZS, kje sem ga naročila, imajo pa max 10m, tako izvedbo "trak" kot "vrv".
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #216 : četrtek, 18.11.2010 : 22:04:17 »

Super! Še enkrat hvala vsem! Smiley
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #217 : petek, 26.11.2010 : 14:49:08 »

Od prejšnjega petka dalje se pride Nejka samoiniciativno pocartati k meni Shocked in jaz sem čisto Cheesy Cheesy Cheesy... Sicer ne zdrži več kot kakšno minuto in med tem časom tudi 2 sekundi ni pri miru, ampak vseeno... Midve se cartava!!! Cheesy Cheesy Cheesy veselje veselje veselje

Pa še to: nov varovalni štrik (sledni povodec) je super!!! Živo oranžnega nisem dobila, ker ga nimajo več trmoglavka, sem pa dobila potem "po meri" izdelanega r-d-e-č-e-g-a (trak), ki se ne zapleta, ne vozla in ga opaziš že na daleč... Afro
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #218 : petek, 26.11.2010 : 14:53:07 »

Hehe, sonce, boš vidla, kako bo šele čez leto al pa dve, bo sama od sebe prišla k tebi in zahtevala čohanje in crkljanje (pri nas po dveh letih in pol samovoljno zlezemo na fotelj v naročje Tongue ).
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #219 : petek, 26.11.2010 : 15:14:50 »

Hehe, jaz sem zdaj čisto Cheesy Cheesy Cheesy že zaradi tiste slabe minute cartanja, ki mi jo gospodična izvoli nameniti. Roll Eyes Sem bila navajena na Živca, ki je bil carta vseh cart.  Kiss Nejka - divjak vseh divjakov Tongue - je bila zame kar en tak mali Shocked Shocked Shocked (šok), zato sem zdaj še toliko bolj vesela vsakega carteka, ki mi ga nakloni... Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #220 : petek, 26.11.2010 : 15:37:25 »

Ful sem vesela za vas Smiley Bravo sonce rumeno in bravo Nejka, seveda bravo
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #221 : petek, 26.11.2010 : 15:43:07 »

 Kiss Kiss Iiiiii, scartana Nejka. Bravo!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #222 : petek, 26.11.2010 : 17:07:50 »

Bravo Nejka  Kiss  In čestitke za novega rdečega kolega  Azn
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #223 : petek, 26.11.2010 : 19:51:57 »

Khhhhhhhhm, pustimo zdaj cartanje (hvala vsem za čestitke; jaz sem res, res, res vesela, da napredujeva), ker je sneg trenutno bolj aktualen. Tongue Roll Eyes Tole pač moram zapisati, da bo ostalo dokumentirano. Roll Eyes

Danes je Nejka prvič videla sneg (no, kaj se je dogajalo z njo preden je prišla k meni, ne vem točno, ampak predvidevam, da kakšnih blaznih (pozitivnih) izkušenj s snegom ni mogla imeti). Najprej je bila takole Shocked Shocked Shocked, potem je na ves glas in z vso močjo oblajala tega strašnega, najbolj strašnega belega vsiljivca in potem se je od vsega razburjenja in panike, ker nikjer ni bilo trave, polulala kar na sredi pločnika Tongue (v "normalnih" okoliščinah se ji kaj takšnega niti pod razno ne zgodi). No, ko je končno ugotovila, da ta bela reč ni nevarna in zna biti celo zabavna, je zganjala takšne norčije, da sem se ji morala na ves glas smejati... Sraka moja mala... Kiss
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #224 : petek, 26.11.2010 : 20:30:57 »

Si jo kar predstavljam. Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 65   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nejka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines