mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 05.06.2024 : 12:30:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nejka
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 65   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nejka  (Prebrano 174389 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #375 : sobota, 09.04.2011 : 15:01:46 »

Eh... Se opravičujem za izpad tukaj na forumu. Blackout... Trenutek šibkosti, nemoči in nezmožnosti kontroliranja same sebe... Ali karkoli že pač... Nisem trezno razmislila preden sem oddala post. Hvala vsem za vzpodbudne besede. Zlate ste. Kiss Kiss Kiss  Sem se pobrala že n-krat in ni vrag, da se ne bi tudi tokrat.

Nadaljevalcem se pa z Nejko pridruživa naslednjo soboto; danes ni zneslo s prevozom. Kiss

Evo, Nejkica moja, ti vračam temo. Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #376 : sobota, 09.04.2011 : 15:04:56 »

Nič se ne opravičuj Wink Ven si spravila tisto, kar te je tiščalo, Nejka ti je pa aktivno pomagala tako, da ti je posodila temo. In unih par prismukov k klele piše in bere je še kaj modrega in globokoumno pretresljivega dodalo, pa je. Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #377 : sobota, 09.04.2011 : 15:14:54 »

sonce rumeno, točno vem, kako bedno se zdaj počutiš. Toda verjemi, to, kar se je zgodilo, je dobro. DOBRO. Ker ne boš več zabijala čas na nekoga, ki te ni vreden, in, ker je tvoja pot pred tabo in te pelje naprej.

Jok pomaga, prijazen smrček pa še bolj. Potem pa nasmeh na obraz in ven, na sonček! Kiss
Podpišem stokrat!
Sonce rumeno, bodi močna, z Nejko bosta na sprehodih in med cartanjem in med sošolci skupaj znali "pokuriti" vso žalost in razočaranje. Drži se Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #378 : sobota, 09.04.2011 : 15:43:59 »

Zivali in cas so najboljsi terapevti za srcne bolecine   Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #379 : nedelja, 10.04.2011 : 17:01:41 »

Sonce rumeno, kako poznana scena...  Roll Eyes skoraj do pikice enaka, le, da jaz nisem mogla poklicat brata, ker je bil predaleč.  Sad

Eh, najbolj pomembno je, da imaš zraven sebe nekoga, ki te bo z mokrim smrčkom in toplo dlako potolažil... potem pa itak pride tisto, kar je zate najboljše.  Kiss Kiss Pa se miz di, da psi dobro vedo, kaj je dobro prav za nas....  Wink Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #380 : ponedeljek, 11.04.2011 : 09:31:10 »

Najbolj pomaga objeti psa in zariti nos v pasjo dlako Kiss Kiss Kiss
Pa iti naprej, čeprav boli Sad Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #381 : ponedeljek, 11.04.2011 : 10:27:55 »

Sonce rumeno, pa če bi ti nam še kakšno Nejkino slikico privoščila Cheesy? Pliiiis Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #382 : ponedeljek, 11.04.2011 : 15:49:31 »

Evo je... Smiley

[slika je izbrisana]
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #383 : ponedeljek, 11.04.2011 : 15:56:29 »

Ma meni je to eden od d-best pesićev, kar jih je tu gor. Ful je lepa  Kiss , njena ušesa so pa prav  Evil
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #384 : ponedeljek, 11.04.2011 : 15:57:39 »

Prav ne moreš bit slabe volje, ko tista ušesa gledaš Cheesy
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #385 : ponedeljek, 11.04.2011 : 15:59:01 »

Lepa je, res. Meni so tudi všeč taki špagetasti NO, malo med nemcem in malo med hrtom.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #386 : ponedeljek, 11.04.2011 : 16:05:32 »

Prav ne moreš bit slabe volje, ko tista ušesa gledaš Cheesy
Prav ta ušeska sem rabila zdajle po mučnih govorilnih urah za moja dva "prekrasno vzgojena" pubertetnika Wink
Dobra volja je že nazaj, hvala Nejka Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #387 : ponedeljek, 11.04.2011 : 17:38:16 »

MamaF, a ti dam en nasvet. Jaz sem enkrat čist en malo okarala enega fantka očetu. In je rekel, da bo že še videl, da jih bo mulc dobil Lips Sealed. Sem tako hitro začela nazaj jemat, da v bistvu sploh ni tako slab, pravzaprav je naravnost krasen fant Roll Eyes. Probaj enkrat. Prfoksi so čisto paf in jih pol še dolgo ne slišiš.

Se oproščam lepi netopirčki za smetenje...
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #388 : ponedeljek, 18.04.2011 : 16:09:53 »

Sva z Nejko včeraj po Tivoliju lovili enega beagla. butnglavc butnglavc Sem bila k sreči polna priboljškov, tako da mi je uhljača ratalo začopiti. veselje Sem zavrtela številko z obeska in se mi je javil en gospod. So ga pogrešali že od jutra, ker je ušel gospe. Shocked Shocked Shocked (Folk prf***********... Mislim... Kako lahko človek mirno živi, če svojega psa pogreša cel dan?) Skratka... Sva se zmenila, da ga počakam. Po kakšnih 20-ih minutah se je prikazal z nasmeškom čez cel obraz. Pa ga je hitro minila dobra volja, ko je videl mojo faco. Evil Sem mu najprej malo zrecitirala zakonske osnove, pa se je nekaj zgovarjal, da jim pač kar malo uide. Da ne vedo, zakaj, ampak da on pač kar gre. Shocked Shocked Shocked No, potem je poslušal še o lovskem nagonu pri beaglih, nakar je psa odpel (NE pripel na drug povodec, ampak odpel!) in odšel. butnglavc butnglavc butnglavc jezen jezen jezen butnglavc butnglavc butnglavc

Matr ej... Js sem očitno res en tak konflikten človek. 3/4 naše vasi pravi, da me ni za prenašati, zdaj sem se začela pa zapletati v konflikte še z ljubljanskim folkom. (Pa tako zvesto sem trdila, da se tukaj z vsemi razumem. vegi butnglavc ) Sam res... Kera zoprna baba sem js. Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Lips Sealed
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #389 : ponedeljek, 18.04.2011 : 16:16:15 »

  jaja, res si čudna  Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 65   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nejka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines