mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 14:15:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nejka
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 65   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nejka  (Prebrano 172640 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #60 : petek, 13.08.2010 : 19:07:20 »

 

Sicer pa... Do ponedeljka že zna bit, da mogoče res ne bo več kašljala, bo pa še kužna. In ker drugim ne privoščiva, da bi zboleli, se bova raje kar doma kujali... Wink Pa kdaj drugič... Smiley Vi pa obvezno uživajte do onemoglosti!!! Afro
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.301


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #61 : petek, 13.08.2010 : 19:46:02 »

Če nas ne zaprejo Evil

Sorry, Nejka, da ti smetim temo, ampak tole moram tule sporocit, da bodo bejbe pomirjene: Bomo nosil cike in kafe na Ig, tako da nic skrbet Grin pevka

Nejka, pocrklaj in pozdravi se! Smiley
Logiran

sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #62 : petek, 13.08.2010 : 19:53:47 »

 

(In hvala vsem za lepe želje... Smiley)
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #63 : petek, 13.08.2010 : 20:45:47 »

Oo, škoda, da ne bom spoznala te lepotičke. Nejka, čimprej se pozdravi!  Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #64 : petek, 13.08.2010 : 22:23:52 »

Sorry, Nejka, da ti smetim temo, ampak tole moram tule sporocit, da bodo bejbe pomirjene: Bomo nosil cike in kafe na Ig, tako da nic skrbet Grin pevka

Pa sladoled 

A da bi nas tanajbolj pridne zaprli  predaja pevka  Ne vem od kod vam ta ideja  Roll Eyes  Evil

Hitro se pozdravi Nejka  Kiss
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #65 : nedelja, 15.08.2010 : 11:35:52 »

No, midve sva zdaj na tabletah in na posebni salami... predaja Pa je moje otroče bolj slabo ješče sorte in vsak košček hrane zeloooooooo skrbno prežveči oz. zgrize. Kar seveda vključuje tudi koščke salame s tableto. Shocked Shocked Shocked (Sploh, če si navajen beaglov, ki salamo - preden sploh uspeš priti do njih - kar posesajo s tvoje roke. Kaj je to žvečenje oz. grizenje hrane, se jim seveda tudi sanja ne... Lips Sealed Grin) No... Posledica tega žvečenja je... trmoglavka trmoglavka trmoglavka ...da tableta seveda pade iz salame. Ampak! Cheesy Azn Azn Ko si že pripravljam nov košček salame, Nejka lepo in previdno pobere tableto s tal in jo pogoltne... Shocked Shocked Shocked Kaj takega!!! Shocked Shocked Shocked Kolikor smo torej slabo ješči, toliko smo tudi šparovni, tako da prav nič ne gre v nič... Cool Grin Grin (Ampak naslednjič bomo vseeno raje na pašteti. Da ne bo nepotrebnega stresa in obremenjevanja s tem ali bo tableta šla tja, kamor mora iti, ali ne. Tongue)

Pa še to... Smiley Zadnjič sem jo čisto pozabila pohvaliti. butnglavc Je bila pri veterinarju pravi angelček. bravo Kiss Nič ni paničarila, nič ni grdo zobkov kazala, niti ni bila preveč prestrašena... Azn Brez odvečnega dramatiziranja je dovolila narediti prav vse. Še pri jemanju krvi je bila prav vzoren pacient... veselje bravo bravo Lubika moja... Kiss Kiss Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #66 : ponedeljek, 16.08.2010 : 11:53:19 »

Pridna Nejka  bravo
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #67 : torek, 31.08.2010 : 19:28:25 »

In kaj je ta frajla pogruntala?  Shocked Shocked Shocked No, na posteljo res - OPAŽENO - NE gre več. Ponoči se ne "prišverca" k meni, torej se zjutraj zbujam sama in spočita. bravo bravo Pa tudi podnevi - ko sva obe v sobi - ne skače več gor oz. niti ne pokaže želje, da bi šla na posteljo... AMPAK! Kadar mačke ni doma, miši plešejo. Al kako že? Lumpa črna (no, o "črna" kdaj drugič bolj podrobno) počitnikuje na moji postelji, ko je ne vidim - ko me ni doma ali pa sem v kopalnici. trmoglavka trmoglavka In kako vem??? Falot mali ne pospravlja za sabo!!!
Dokaz No. 1: Dlake. Pa bo morda kdo rekel, da dlake na postelji niso oprijemljiv dokaz. OK. Nenazadnje res frčijo po zraku in se posedajo po celem stanovanju. (No, sicer ne v takšnih količinah, kot jih imam jaz po postelji, ampak OK, naj ji bo... Tokrat... Evil)
Da ne bo dvomov, je torej tukaj Dokaz No. 2: Preglodana, razmočena in slinasta kost iz goveje kože, ki se je po nekem... hja... č-u-d-e-ž-u znašla pri mojem vzglavniku.
In še Dokaz No. 3: Moj "ta mali povšter", ki je - spet po čudežu (v naši bajti se zadnje cajte res dogajajo sami čudeži Tongue butnglavc) - iz moje postelje odkorakal naravnost na Nejkino ležišče. (Je bil na takem mestu, da se je zagotovo morala sprehoditi po postelji, da ga je lahko dobila.) trmoglavka trmoglavka 
Mislim... Pa kako smrkljica mala sploh pride na idejo, da se šverca na postelji ravno takrat, ko je ne vidim?!? Shocked Shocked In za nameček me vedno, ko pridem domov, pričaka pri vhodnih vratih s ta velikimi očkami, da bi človek ja mislil, da se ni dogajalo nič ilegalnega in da je ves čas samo čepela na tistem mestu in vdano čakala, da pridem nazaj... butnglavc butnglavc
(O tem, da sem temu nekaj časa celo naivno verjela, pa sploh ne bi... butnglavc butnglavc butnglavc)
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #68 : torek, 31.08.2010 : 19:40:11 »

Pa daj no, ti naivka , kupi ji že en majhen SVOJ Tongue povštrček!  Evil
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #69 : torek, 31.08.2010 : 20:44:36 »

To pa poznamo Tongue.
Imamo tudi švercarko na kavč in vse postelje doma Grin. Ravno danes sem bila takooo lepo presenečena, ker me je v postelji čakalo takooo lepo darilo: en moj pojeden čevelj Sad. Torej si v bistvu darilc v obliki žvake lahko še vesela, hehe Wink.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #70 : torek, 31.08.2010 : 21:56:54 »

Sporočam, da tudi Missy izkoristi našo šlamparijo (ko ne zapremo vrat, kar je sicer zelo redko) in se ob naši odsotnosti vgnezdi na posteljo. MOJO prepovedano posteljo butnglavc trmoglavka. Itak.
No, takle mamo Wink
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #71 : torek, 31.08.2010 : 22:07:44 »

Moj hodi pri moji mami v vrtcu pod njen povšter zakopavat kakšno najdeno/ukradeno, ne preveč užitno hrano. Kaj vse je že našla pod povštrom, četrtino štruce kruha, krompir, jabolka, kosti pa še kaj ...
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #72 : četrtek, 02.09.2010 : 10:06:49 »

Pa daj no, ti naivka , kupi ji že en majhen SVOJ Tongue povštrček!  Evil
Le zakaj se mi dozdeva, da bi NJEN povštrček nekje v enem kotu prah nabiral... Tongue predaja
________________

Za vse ostalo pa: Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
____________________

Se pa morava pohvalit, da sva včeraj v Tivoliju srečali Ferdeca in da bi falota mala norela še in še (čeprav je Nejka na bolniški Lips Sealed). Samo ograja okoli travnika je manjkala, pa bi lahko ta malo na rokah odnesla domov... Cheesy Grin Sicer se pa krog Horjulčkov, ki sva jih na sprehodih srečali, kar lepo širi. veselje Tačka, Daša, Fedra, Fly, Ferdo, pa upam, da kmalu še kateri. Cheesy Smiley
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #73 : četrtek, 02.09.2010 : 10:15:11 »

Se pa morava pohvalit, da sva včeraj v Tivoliju srečali Ferdeca in da bi falota mala norela še in še (čeprav je Nejka na bolniški Lips Sealed).

Saj Ferdo tudi pride v šolo. Afro

K
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #74 : četrtek, 02.09.2010 : 10:32:42 »

Le zakaj se mi dozdeva, da bi NJEN povštrček nekje v enem kotu prah nabiral... Tongue predaja


Super, torej ga lahko samo pobereš in uporabljaš. Če ne bo potem spet zanimiv ratal.  predaja

Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 65   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nejka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines