mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 16:36:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nejka
Strani: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 ... 65   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nejka  (Prebrano 174182 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #600 : nedelja, 30.10.2011 : 22:03:04 »

Se tolažim s tem, da se jih na stara leta tako in tako ne da nič naučiti... Roll Eyes Roll Eyes Tongue

Ja, dddd, valda, ker že vse zna! Grin
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #601 : nedelja, 30.10.2011 : 22:07:14 »

 
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #602 : nedelja, 30.10.2011 : 22:09:21 »

Udobni stoli očitno niso namenjeni samo mačkam... Roll Eyes

[slika je izbrisana]
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #603 : nedelja, 30.10.2011 : 22:19:40 »

No, Tess v takelem udobju, Nejka pa na nočni tlaki v pesjaku. Evil (Da odsluži za vse žlehtnarije. Cool) V glavnem... Ona je vestna čuvajka in njenemu budnemu očesu nič ne uide, zato mi je bilo sinoči naročeno, da jo moram pod mus pobasati v svojo sobo, če bo spet tolko lajala. (Čeprav ne bi imela tudi nič proti, če bi nas sosedje pod marš nagnali nazaj v Ljubljano. Evil) In je bilo nekje do polnoči še kar solidno, potem pa je Nejka zagnala tako histerijo, da bi si človek mislil, da so nas ravnokar vesoljci napadli. Roll Eyes Seveda sem šla prečekirat... Samo jež je bil!!! trmoglavka trmoglavka Je revež nekako zašel v pesjak in Nejka je skor kolabirala od same groze. Roll Eyes Ježa sem popokala na varno, Nejko in Asto pa z mano v sobo. In rezultat je bil, da smo se na ta ozki postelji guzile jaz in tri kosmatije. trmoglavka predaja Pol se pa naj človek zjutraj čudi, zakaj ima podočnjake do podplatov...
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #604 : ponedeljek, 31.10.2011 : 00:36:17 »

A ste ok sicer?
Logiran

sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #605 : ponedeljek, 31.10.2011 : 00:57:09 »

Oteklina še ni čisto uplahnila, vendar upam, da do konca dajanja atb bo in da se ne bo ponovila. Undecided Včeraj je bila malo boga, danes pa se ji nikjer ne pozna, da je karkoli bilo. Je že ta prava zgagica Cheesy, ampak jo še vseeno malo razvajamo. Tongue Hvala. Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #606 : ponedeljek, 31.10.2011 : 18:34:36 »

Nejka!  Grin Grin Tess, ti pa znaš!  Kiss Kiss
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #607 : nedelja, 13.11.2011 : 20:16:10 »

Tri gracije. Kiss



Posneto včeraj v pasji šoli. Cool

k
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #608 : ponedeljek, 14.11.2011 : 00:44:01 »

Ena gracija, ena žlehtnoba in ena v prevelikih hlačah.

Hvala za fotko. Kolk fajn tršico imamo mi! ljubezen
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #609 : ponedeljek, 14.11.2011 : 00:58:08 »

Tess pa tko zgleda, k da bi imela krilca.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #610 : ponedeljek, 14.11.2011 : 01:02:52 »

Pa res - Super Granny!  Grin
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #611 : ponedeljek, 14.11.2011 : 13:06:54 »

A TAKALE krilca si mislila?  Huh
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #612 : ponedeljek, 21.11.2011 : 01:04:26 »

No, ker se vedno nekaj pritožujem nad ljudmi, bom tokrat tukaj zapisala pohvalo. Roll Eyes Namreč... Pridem zadnjič domov na Štajersko in stoji pred našo hišo en kup ljudi (sovaščanov). Angry Seveda sem takoj pomislila: "O ti groza! Pogovarjati se bom morala z njimi. Brž se skrijmo." sram Tongue Pa sem jih zaradi vljudnosti Roll Eyes vseeno pozdravila in malo ostala med njimi. Nek fant (O.K. moški Roll Eyes) me je začel spraševati o Nejki in Tess in mi razlagati, da ima tudi on psa. (Mislim, res posebnost, ker v naši vasi pa res nima vsaka bajta psa. Roll Eyes Tongue) In da ima bulčka. (Tukaj sem ene žnj-krat zavila z očmi. Tongue) Pa me začne potem spraševati, katero hrano jima dajem. In jaz, da brikete. In on dalje, da kakšne brikete. Huh Akhm... Ja, pasje brikete. Roll Eyes No... Počasi sva prišla do tega, da njegov pes živi z njim v hiši Shocked, da mu daje kvalitetne brikete Shocked Shocked, ga vozi k izbranemu veterinarju Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked, mu zanj ni škoda denarja in si je vzel čas celo za pasjo šolo. Na rit me je pa vrglo, ko mi je začel o Acani in Orijenu in o odstotkih mesa. Revež mi je celo ves osramočen priznal, da pes tudi spi z njim na postelji. Grin Jaz sem bila takole: Shocked Shocked Shocked vegi predaja predaja Afro Pa bedasto sem se počutila, ker sem se v "debato" spustila krepko slabe volje, ker sem bila prepričana, da me spet čaka eden "tistih" pogovorov, in sem fanta v svoji glavi pravzaprav že kar vnaprej določila za ***... Undecided Lips Sealed sram Tongue

Skratka... Očitno nek napredek je. Očitno osveščanje pomaga. Očitno se ves trud nekoč bo obrestoval. Namreč... Če se v neki vasici sredi vukojeb*ne, ki je še vsaj ene 100 let za cajtom, kar se odnosa do živali tiče, najde dečko, ki ne pozna drugačnega življenja in drugačnih odnosov kot vaških in ki niti ni pretirano izobražen, pa zna kljub vsemu poiskati prave informacije, jih dobro izkoristiti in razviti pohvalen odnos do psa, potem... Potem nekaj se dogaja. Nekje nekaj klika v pravo smer...

(O.K., pri kastraciji se je ustavilo, ampak to je že druga zgodba. Roll Eyes Dajmo času čas. Evil)

ljubezen ljubezen ljubezen Za vse take dečke in deklice...
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #613 : ponedeljek, 21.11.2011 : 01:18:18 »

Hehe, Sonce rumeno, si pa faca Grin Tudi v boguizanogu vaseh je internet in knjižnica, in tisti, ki vidi malo dlje od svojega nosu, najde tudi v takem okolju prave informacije.
Sicer pa ... da stopim malo v bran vaškemu prebivalstu, kateremu pripadam tudi sama - a v mestih s specializiranimi trgovinami in obilico specializiranih veterinarjev pa nihče ne kupuje pasje hrane na bencinskih pumpah in supermarketih? Vidiš ... okolje ni vedno merilo za osveščenost Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #614 : ponedeljek, 21.11.2011 : 01:35:10 »

Ne, ne, sej nisem mislila, da bi bilo okolje merilo za osveščenost. Sploh ne. In jasno mi je, da je internet tudi po vaseh, samo kaj, ko ga uporabijo za vse druga, samo za iskanje koristnih informacij ne.

Se je post nanašal bolj ali manj konkretno na našo vas. Tukaj je razmišljanje res še ene 100 let za časom. Pes je pri vsaki bajti, ker tako pač mora biti, za jesti dobiva ostanke, dneve preživotari na verigi, noči pa veselo prehajka po vasi in počne, kar se mu pač zljubi. Takšno je razmišljanje tukaj. Sedaj ne bom rekla, da pri vseh, gotovo pa pri večini. Da bi psu kupil brikete, je že skoraj bogokletno. Da bi ga peljal na sprehod, smešno, ker časa za takšne kozlarije pač ni. Itd. Itd. Itd.

Tega fanta je takšen vzorec spremljal od otroštva. Mene je fasciniralo to, da se je znal (kljub temu, da ni nikoli živel drugje, kot v naši prelestni vasi) upreti "tradiciji"in se usmeriti v pravo smer.
Logiran
Strani: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 ... 65   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Nejka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines