mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 19:25:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: PICI (uradno OLI, rodovniško PIQUET)
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: PICI (uradno OLI, rodovniško PIQUET)  (Prebrano 35907 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #60 : ponedeljek, 26.03.2012 : 09:50:55 »

O ti picek, no..... držimo pesti, ampak on je ciganček in ti so borci, tako da ni vrag, da se bo tole dobro izteklo. Afro
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #61 : ponedeljek, 26.03.2012 : 09:52:45 »

Tamalči, drži se. Kiss
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #62 : ponedeljek, 26.03.2012 : 10:02:56 »

držimo pesti in tačke.
spucali bodo te kamenčke, dobival bo antibiotike in bo v kakem tednu kot nov.

vsaj pri ljudeh je tako, da kamenčki, ki se zahakljajo v sečnici niso problematični, pa tudi ni ne vem kok primerov, ki bi jih sploh morali operirati. veliko bolj so jebeni uni, ki se zataknejo v sečevodih - v tem primeru dajo cevko od mehurja do ledvice, da kamenček počasi polzi ob njej. je zoprno, ker imaš zaradi nekakšne zanke v mehurju skoz filing da te lulat, ampak se tudi tega navadiš.

tisto, kar je res nevarno so infekcije, ker so to taka občutljiva tkiva, ki se zaradi špičastih kamnov hitro ranijo, ampak antibiotiki to hitro zrihtajo.

malo bo potrpel, pa bo vse ok, tacajt pa mislimo nanj  Kiss ljubezen
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #63 : ponedeljek, 26.03.2012 : 10:15:22 »

Ajej, salonski ciganček, da bi čim prej spet Bindico ganjal in ji skakal po hrbtu Kiss Kiss
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #64 : ponedeljek, 26.03.2012 : 10:15:39 »


vsaj pri ljudeh je tako, da kamenčki, ki se zahakljajo v sečnici niso problematični, pa tudi ni ne vem kok primerov, ki bi jih sploh morali operirati. veliko bolj so jebeni uni, ki se zataknejo v sečevodih - v tem primeru dajo cevko od mehurja do ledvice, da kamenček počasi polzi ob njej. je zoprno, ker imaš zaradi nekakšne zanke v mehurju skoz filing da te lulat, ampak se tudi tega navadiš.

tisto, kar je res nevarno so infekcije, ker so to taka občutljiva tkiva, ki se zaradi špičastih kamnov hitro ranijo, ampak antibiotiki to hitro zrihtajo.

malo bo potrpel, pa bo vse ok, tacajt pa mislimo nanj  Kiss ljubezen

Pri njem to je problem, ker ima pri 6.kg vse skupaj zelo ozko in še bolj nežno in, če so se zagozdili v kakšni brazgotini, ne bo šlo nazaj.
UZ stanja kamnov v ledvicah in mehurju pa še sploh niso naredili, ker je bilo to trenutno bolj urgentno.

Ampak, potrpežljiv pa res je  Kiss, pa nič se ne boji, ko pride na kliniko  ljubezen, čeprav je dal skozi že precej pravih zoprnij in to na živo  Lips Sealed
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #65 : ponedeljek, 26.03.2012 : 10:31:32 »

O ti revež. Pa kako znana situacija!  Sad Želim ti Picek zlati, da se hitro in kar najboljše zrihtaš.  Kiss Kiss objem Take smo dajali skoz lani... Držimo vse tačke in pesti!  Undecided Kiss Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #66 : ponedeljek, 26.03.2012 : 10:41:34 »

Pici, zate držimo pesti tudi mi Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #67 : ponedeljek, 26.03.2012 : 10:47:45 »

Ajoj, Picek mali, drži se, vse bo še dobro Kiss
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #68 : ponedeljek, 26.03.2012 : 11:00:04 »

Picko, mislimo nate in držimo pesti in tačke, da bo hitro spet vse v redu  Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #69 : ponedeljek, 26.03.2012 : 11:17:13 »

Picko in vsi njegovi - Samova banda je z vami v mislih, drži pesti in tačke ter pošilja pozitivno energijoQ!  Kiss objem
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #70 : ponedeljek, 26.03.2012 : 11:41:29 »

Ojej...ampak samo, da so odkrili, kaj je narobe. Bodo že zrihtali. Držimo pesti in tačke! Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #71 : ponedeljek, 26.03.2012 : 11:41:58 »

Hvala vsem za tople in vzpodbudne želje  Kiss

Pravkar sem dobila klic dr. Pavlinove. Kamenčke so uspeli potisniti v mehur, pravi, da je med posegom kar škrtalo  Undecided
UZ ledvic je bp, v mehurju pa je 5-6, ne preveč majhnih kamnov in še pesek, ki se bi verjetno spet takoj spustil niže  Angry.
Ker je kri in ostalo čisto bp, je klicala za dovoljenje, da začnejo z operacijo mehurja, kamne pa bodo potem poslali
v analizo. In seveda me je seznanila tudi z okvirno ceno  huh, ampak nisem bila preveč presenečena, sem pričakovala NEmalo  Wink

Trenutno, do odpiranja denarnice, smo  
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #72 : ponedeljek, 26.03.2012 : 11:51:37 »

Kamen v mehurju je imel tudi moj prejšnji pesjanček. Drugače kot operativno se ga ni dalo odstraniti, istočasno so ga še kastrirali (kar je Picko itak že) in potem je bil kot nov!
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #73 : ponedeljek, 26.03.2012 : 11:54:02 »

Jeeej, dobre novice!  Cheesy veselje
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #74 : ponedeljek, 26.03.2012 : 11:56:20 »

Pošiljamo en kup pozitivne energije Pickotu, šefici, babici in denarnici! Kiss
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: PICI (uradno OLI, rodovniško PIQUET)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines