mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 18:06:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: PICI (uradno OLI, rodovniško PIQUET)
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: PICI (uradno OLI, rodovniško PIQUET)  (Prebrano 35946 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #90 : sobota, 31.03.2012 : 11:32:18 »

 Grin   Tongue
Picko, tolk študirajo nekateri nate, da so narobe sliko prpopali  Tongue
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #91 : sobota, 31.03.2012 : 22:05:12 »

Ijej, pa res  Cheesy Kiss

Ampak je res lepo, da bivši cimer tudi osebno pokuka v Pickotovo temo 

Fehtar Gorki in (so)gazda Bine, hvala za slikico  objem
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #92 : sreda, 04.04.2012 : 14:29:46 »

Ohja, here we go, sorodniki naši najdražji ... Lips Sealed sram Močno upam, da so vaši kamni ZELO drugačni, ukrotljivi in samo prehodni. Fanikini so očitno neizmerno dragoceni in edinstveni, takega diamanta ne izkoplješ vsak dan. Roll Eyes
Picko, ne daj se! Kiss
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #93 : nedelja, 15.04.2012 : 16:17:05 »

Joooj kar vroče mi je postalo, ko sem sedaj, zelo v zaostanku, tole brala. Shocked
Ker je to naš zlati bratec in sploh, ker se nama to dogaja DANES! Cry Po pogovoru z veterinarjem se jutri oglasiva na kliniki, Čarka ali imaš kakšen nasvet za naju?  Sad
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #94 : nedelja, 15.04.2012 : 16:56:44 »

Nasveta žal ne, ne vem sicer kam hodita, a na VF je naša zlata dr. Pav***ova, ki ji res popolnoma zaupamo,
to zopet več kot 100% upravičila  Kiss

Držimo tačke in pesti, da je le vnetje  Huh
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #95 : nedelja, 15.04.2012 : 18:46:37 »

Bom počakala na izvid jutri in če je bog ne daj kaj drugega, pa bi mogoče prosila za kakšen kontakt. Hodiva sicer na 300 ali v Loko, ampak jutri greva na Gorkičevo, ker sem danes govorila z dežurnim iz te klinike.
Samo še nekaj bi vprašala pa neham smetiti Pickotu. Ali se je pri poskusih lulanja videlo, da ga kaj boli, oziroma kako se je še obnašal?
Hvala Čarka!  ljubezen
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #96 : nedelja, 15.04.2012 : 18:51:21 »

Pici, sori za smetenje Kiss, tole je za Žužko: če gresta na Gorkičevo, je tam za uroinfekt specializirana dr. Brložnikova, bi bilo fajn kontaktirati z njo. Veliko sreče.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #97 : nedelja, 15.04.2012 : 19:01:25 »

Žužka, v nedeljo (kakšen slučaj  Sad), mu je stalno kapljalo, zunaj pa je stal, stal, stal, pa vseeno spuščal
po kapljicah in ni kazal nobenih znakov bolečine, celo igral se je skoraj normalno, če zdaj pomislim nazaj.
Ima pa naš mali, dokazano, visok prag bolečine.
Še pri vstavljanju katerta, po sprejemu, je samo uheljčke postavil nazaj, pa niti pisnil ni, korenjak naš zlati  ljubezen

Ja, verjetno imajo tudi na Gorkičevi kakšnega ta pravega  Afro
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #98 : nedelja, 15.04.2012 : 19:11:10 »

Joj, čisto enako se to sliši!  Shocked Le, da ima naš zelo nizek prag bolečine oz. toleranco za take stvari. Lips Sealed

No hvala, Pickotu seveda želimo čimprejšnje popolno okrevanje pa nič več bolnic in veterinarjev!  Kiss ljubezen

Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #99 : nedelja, 15.04.2012 : 20:08:17 »

Hvala, ja, tudi sama mislim, da je za svoji rosni 2 leti dal že zadosti skozi  Angry
Enako je prepričana tudi moja denarnica  Undecided, po drugi strani pa, hvalanevemkomu,
da so nekje vseeno take tete in strici, ki znajo poštimati vse naše težave  Afro

Če je vaš mali že naredil lužice je to vsekakor dober znak, ker so se mu mogoče
kristalčki, če jih seveda sploh ima, premaknili in jih je polulal  Smiley.

Vsekokor, čim mirneje preživite to noč, jutri pa držimo pesti  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #100 : nedelja, 15.04.2012 : 20:17:38 »

Tudi pri nas bomo držali pesti, da bo Sennčku čimprej bolje ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #101 : ponedeljek, 16.04.2012 : 10:44:12 »

Hvala Sanco1a in MamaF  ljubezen

Čarka, ko se naši bolniki pozdravijo pa bi midva tako z veseljem prišla na obisk! Smiley Javite se kaj, ko boste začeli sprejemati obiskovalce.  Wink
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #102 : ponedeljek, 16.04.2012 : 10:58:12 »


Mi sprejemamo obiskovalce, ni problema, edino sonček bi bil fajn, ker je drugače v bajti, s 4. psi, malo gužvatično  Wink
Logiran
Žužka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.104


WWW
« Odgovor #103 : ponedeljek, 16.04.2012 : 11:10:06 »

ha ha se strinjam.  Smiley Tale teden še počakamo, da se pozdravimo, potem pa upamo, da se vreme počasi kaj izboljša.  Wink Vas bom v živo lahko naprej zasliševala o hrani, pijači itd.. Tongue
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #104 : sreda, 09.05.2012 : 20:46:17 »

Po več kot mesecu dni čakanja na izvide, je babi Čarka zavihala rokave, pustila, da jo iz prve tel. cefre usmerijo na
drugo  Huh, na tretjo  Undecided, na četrto  Angry , kjer so ji končno povedali, a so izvidi že en mesec gotovi  trmoglavka

Picko ima ene najredkejših, skoraj "eksotičnih" kristalov, to so cistinski, gre najverjetneje za dedno, vsekakor
pa kronično in prirojeno presnovno motnjo, pri kateri tudi diete ne pomagajo topiti nastalih kamnov, če/ko se ti
oblikujejo  sram

Fant je sicer trenutno čisto OK, vendar bo potrebno redno, mesečno kontrolirati njegov urin, da se spremlja
sestava in pojav kristalov, drugače pa je treba skrbeti le za res dovolj veliko količino popite in izločene tekočine
in takoj odreagirati na ev. težave pri ponovni motnji izločanja urina ter seveda zbalansirati pH na idealno
sedmico  Huh

Četudi sem bila ob izvidu kar malo sesuta, ker sem v tem mesecu študirala in naštudirala skoraj vse kar se je
na spletu dalo prebrati v zvezi s takimi in drugačnimi kristali/kamni in posledicami, smo rekli bobu-bob, zavihali
rokave, ker smo odločeni, da naredimo vse, da bo naša lisička živela čim bolj kvalitetno in dolgo pasje življenje  Wink

Si pa usodo delimo s SD, oziroma Fani, psičko njenih staršev  Sad
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne PASJE zgodbe  |  Tema: PICI (uradno OLI, rodovniško PIQUET)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines